Sari la conținut

Cagiva Mito 125


Postări Recomandate

la mito dak ii dai 10 mii de ture la plekare esti intr-o roata ! :burnout: :hurt:

 

--- Mesaj completat în 05 Aug 2007 20:37 -------------
in legatura cu aia 38 caii nu is sigur k are atat , dar un mito EVO are 34 caii dn stok si am toata evacuarea sport plus filtru de aer ! :) mda...ai dreptate k nu poti face performanta cu ea si eu am 1.81 si 78kg ! in bord cel m-ai mult mi-a aratat 190 nush care e viteza reala ...dar apa nu imi trece de 80 grade ...cred k am antigel si nu apa ! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 133
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

la mito dak ii dai 10 mii de ture la plekare esti intr-o roata ! :hurt: :)

 

<small>--- Mesaj completat în 05 Aug 2007 20:37 -------------</small><br/>in legatura cu aia 38 caii nu is sigur k are atat , dar un mito EVO are 34 caii dn stok si am toata evacuarea sport plus filtru de aer ! :P mda...ai dreptate k nu poti face performanta cu ea si eu am 1.81 si 78kg ! in bord cel m-ai mult mi-a aratat 190 nush care e viteza reala ...dar apa nu imi trece de 80 grade ...cred k am antigel si nu apa ! :crack:

Pai asta cu plecarea depinde si de pinioane,

Noi sa fim sanatosi si benzina sa fie ca pana la urma ne dam cu tantarii si fara roti :burnout: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnule Reverse, dar stiti cumva daca test ride se poate face cu o trompeta d-asta? Daca da, tot la adresa mai sus mentionata de dumneavoastra? Va multumesc anticipat.

Mai bine incercai cu Sa traiti!

 

Ma ce sa zic fiecare cioara isi lauda puii ei, nu ai sa vezi niciodata UN posesor de Mito sa laude Rs sau invers.

Asta este mai mult decat clar.Acum intervine si chestia de gust, un design modern sau unul mai vechiutz dar cu o forma aparte.

Personal din ce am vazut la nea Silence Mito rezista.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daniells: da, ar trebui sa mai exersezi. Altii cum pleaca cu motoare de 150+ cai cu 10.000 ture? Greutati la roata fata nu-si pun :burnout:. Cred ca se numeste "a patina ambreiajul".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnule Reverse, dar stiti cumva daca test ride se poate face cu o trompeta d-asta? Daca da, tot la adresa mai sus mentionata de dumneavoastra? Va multumesc anticipat.

Domnule Judas Iscariot...sugi =)) ... ce poza misto ai la avatar... da ma, ptr tine se poate aranja un test drive!daca veneai ieri pe cheia ,puteai face un test drive mai amanuntit ...hai te-am pupat adio!! :burnout:

 

--- Mesaj completat în 06 Aug 2007 11:27 -------------

daniells: da, ar trebui sa mai exersezi. Altii cum pleaca cu motoare de 150+ cai cu 10.000 ture? Greutati la roata fata nu-si pun :P. Cred ca se numeste "a patina ambreiajul".

iaa ce-a invatat secretara!!! bravo ma :)

 

:hurt:

 

te astept la capitala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:burnout:..Ma nush care ar fi mai buna cu mito nu am mers d c sa mint dar cred ca nu e mai prejos decat Rs-u..deci mi se pare buna..Salutari!

 

--- Mesaj completat în 06 Aug 2007 16:41 -------------
Uite si o poza cu fostu mito a lu paul de pe forum...Arata ma la lume bijuteriile :hurt:

post-19151-1186407637_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate k imi patineaza... :hurt: nush ..akum asta e ! UITATI UN MITO CE DUCE AKU DE LA KILOMETRAJ PANA LA 220 ! http://video.google.es/videoplay?docid=-69...h&plindex=0

 

 

 

ASTA E PT CEI CARE AU ZIS K NU MERGE MAI TARE DE 170 ! m-am dat pe un rs imi place k nu smanceste...dar nu imi place botu si coada ! fiecare cu parerile lui ! nu trage k un mito in turele mari ! nu mai zik nimik sa imi sariti in cap :)) hai asfalt uscat tuturor :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nci mie nu imi place cum se vede rs din unghiul diametral opus oglinzii de sub sa dar oricum arata mai bine ca un mito vazut din acelasi unghi dar cu o incidenta de 57 de grade

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate k imi patineaza... :hurt: nush ..akum asta e ! UITATI UN MITO CE DUCE AKU DE LA KILOMETRAJ PANA LA 220 ! http://video.google.es/videoplay?docid=-69...h&plindex=0

ASTA E PT CEI CARE AU ZIS K NU MERGE MAI TARE DE 170 ! m-am dat pe un rs imi place k nu smanceste...dar nu imi place botu si coada ! fiecare cu parerile lui ! nu trage k un mito in turele mari ! nu mai zik nimik sa imi sariti in cap :)) hai asfalt uscat tuturor :burnout:

cauta mai bine pe video.google.com ca sunt mai multe filmulete cu cagiva aia si intrunu scrie despre ea...nu are 125cc are motor mai mare..nush de cat...oricum mai tare de 160 real nu se duce nici mito nici rs :P))))

dar totusi...de ce nu iti montezi o camera pe rezervor si aratane si noua cum e sa mergi cu mito cu 190

Editat de Yo_InKognito
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate k imi patineaza... :hurt: nush ..akum asta e !

 

:burnout: !!! Ideea era ca TREBUIE sa patinezi ambreiajul ca sa pleci "tun" si sa nu ti se ridice intr-o roata. De pe loc si un RS de 50 se ridica. Acum sincer, mai exerseaza, mai intreaba...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TRT`ule...ce fa` ma?

 

1. M-am imbolnavit :hurt:

2. Sper sa se indrepte vremea, mi-e dor de o plimbarica :)

3. Ma distrez cu oamenii astia care au motoare incontrolabile, nu poti sa pleci fara sa se ridice intr-o roata.

 

P.S. Sorry, dar ne cunoashtem? :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. M-am imbolnavit :hurt:

2. Sper sa se indrepte vremea, mi-e dor de o plimbarica :P

3. Ma distrez cu oamenii astia care au motoare incontrolabile, nu poti sa pleci fara sa se ridice intr-o roata.

 

P.S. Sorry, dar ne cunoashtem? :burnout:

Citeste tot ce-am scris ma

 

partea aia cu TRT a scris-o Reverse de pe contul meu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aaa lol, v-am zis ca m-am imbolnavit, ameteala alea alea. Nu prea procesez informatiile usor. Ce sa fac mai LOL, uite ma uitam pe net la niste poze cu un Movistar si acum rad de nebun singur p-aici, ca e cea mai de cacao motoreta, probabil si-o ia de la un mito d-asta smecher ce merge numai intr-o roata (glumeam:D).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aaa lol, v-am zis ca m-am imbolnavit, ameteala alea alea. Nu prea procesez informatiile usor. Ce sa fac mai LOL, uite ma uitam pe net la niste poze cu un Movistar si acum rad de nebun singur p-aici, ca e cea mai de cacao motoreta, probabil si-o ia de la un mito d-asta smecher ce merge numai intr-o roata (glumeam:D).

ia ma sa-l vezi pe sefu tau intr-un wheelie nereusit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo ma, se pare ca mi-ai ascultat sfaturile si mi-ai copiat putin miscarile, acum te dai si tu intr-o roata. :burnout:

 

Acum serios, bravo. E bine ca poti sa-l tii asa de mult:). Mai ai de invatat sa-l ridici mai mult, lumanare :hurt:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo ma, se pare ca mi-ai ascultat sfaturile si mi-ai copiat putin miscarile, acum te dai si tu intr-o roata. :burnout:

 

Acum serios, bravo. E bine ca poti sa-l tii asa de mult:). Mai ai de invatat sa-l ridici mai mult, lumanare :hurt:.

am zis ca e nereusit,deobicei o dau lumanare ..dabea mancasem 2 pizza + clatite ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...