Sari la conținut

Cagiva Mito 125


Postări Recomandate

asta: http://mobile.de/SIDVwQ4gVBkywnQac10HWq5Ow...1272558275&

 

sau asta: http://mobile.de/SIDVwQ4gVBkywnQac10HWq5Ow...1272592996&

 

sunt destul de scumpe. crede-ma!

 

<small>--- Mesaj completat în 11 Aug 2007 15:25 -------------</small><br/>

da ma vreau mito dar mi-e frica ca e prea violenta pt un incepator, nu?

da sa te uiti sa aibe si pana in 15 cai ca nu ai A`u ai A1 :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 133
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma frate nu vreau sa te supar dar mai ai o jumate de an pana iti iei Permisul!(asta am vazut ca ai zis pe aici,,pe undeva)..Pune si tu intrebari alea ce te intereseaza cu o luna inainte....Nu cu 15 ani...Eu inainte sa am primu scuter(dna)citeam doar...nu ziceam nimic pe aici..dar dupa ce mi am luat am inceput sa vb si eu pe aici...Cu topicurile sunt prea multe facute de tine dar asta nu e problema noastra..Adminii vor considera daca trebuie sterse sau nu!Salutari!

 

--- Mesaj completat în 12 Aug 2007 01:45 -------------
weaaa iar facui off-toppic... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da sa te uiti sa aibe si pana in 15 cai ca nu ai A`u ai A1 :lol:

Se uita putzea daca ai 11kw sau 21,stai linistit, important este sa vada ca ai 125cmc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca schimbi pana in 8000 de ture nu e nici una violenta

 

Frate, discutam despre trotinete de 125, nu 600. Ce e asa violent la un 125 la 8000 de turatii ? Trage ceva mai tare? Asta e violent? Vorbiti de parca la 8000 in gaz maxim se ridica intr-o roata si daca nu lasi acceleratia te da peste cap...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate, discutam despre trotinete de 125, nu 600. Ce e asa violent la un 125 la 8000 de turatii ? Trage ceva mai tare? Asta e violent? Vorbiti de parca la 8000 in gaz maxim se ridica intr-o roata si daca nu lasi acceleratia te da peste cap...

STOP violentei in scoli! :lol: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma frate nu vreau sa te supar dar mai ai o jumate de an pana iti iei Permisul!(asta am vazut ca ai zis pe aici,,pe undeva)..Pune si tu intrebari alea ce te intereseaza cu o luna inainte....Nu cu 15 ani...Eu inainte sa am primu scuter(dna)citeam doar...nu ziceam nimic pe aici..dar dupa ce mi am luat am inceput sa vb si eu pe aici...Cu topicurile sunt prea multe facute de tine dar asta nu e problema noastra..Adminii vor considera daca trebuie sterse sau nu!Salutari!

 

<small>--- Mesaj completat în 12 Aug 2007 01:45 -------------</small><br/>weaaa iar facui off-toppic... :lol:

:D SI EU TRE SA COPIEZ TOTI PAMPALAII?

 

--- Mesaj completat în 12 Aug 2007 12:40 -------------

STOP violentei in scoli! :lol: :D

:) esti tare man.

nu stie nimeni ce motoreta e asta: http://www.bikeshop.ro/motociclete/anunt-d...2006-43006.html ???????? :moto: :rock: :nono: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: First Bike dupa cum spune si numele e firma de biciclete. la capitolul motociclete e varzaaaa! :lol: :moto: :)

Zise omul care vorbeste discutii numai din auzite :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zise omul cu capu' mare :lol: :moto: :moto: iar esti pe langa subiect ma omule. :) nu te simti si tu?

Bah mai bine vorbesc pe langa subiect decat ca tine pe subiect numai prostii,faci cagive de 100 de cai si mai stiu eu ce alt prostii,daca nu sti....taci, nu ne aburi fratie ca de minciuni suntem satui,iti dai cu parerea aiurea ca vorbesti din ce ai auzit si tu de la unul sau de la altul,ca sa nu mai spun ca faci topicuri peste topicuri care mai de care mai nazdravane cu motoare de enduro care sa se tina dupa sport,pune mana pe carte si invata ce e ala un cuplu sau ce e aia putere ca s-ar putea sa iti mai luminezi mintea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu are rost sa mai comentez ca va dati seama si singuri ce vroiam sa zic, nu? adica k sunteti km dusi. in fine. daca troaca ta are 34 Cp crezi k e cea mai buna si nu exista mai mare? te dezamagesc dar mito are mai mult, este si mai superba si e mult mai tare si la viteza. mai uita-te si tu la clipuri si mai citeste si tu pe siteuri de vanzari moto, etc, inainte sa faci pe crazy. da? 100Cp la 125. asta chiar ai inflorit-o, deci degeaba ai capul ala asa mare, fara suparare dar mai gandeste si tu putin inainte sa arunci cu pareri in toate directiile :lol:) auzi la el 100cp la 125cc :))

Editat de frodo92
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in legatura cu cagiva mito:

 

Sunt singurul care a observat ca e aproape identica cu ducati 748? exceptand bineinteles cadrul, toba si dimensiunile. Care e faza ca nu ma prind? la design sunt aproape identice. stie cineva ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in legatura cu cagiva mito:

 

Sunt singurul care a observat ca e aproape identica cu ducati 748? exceptand bineinteles cadrul, toba si dimensiunile. Care e faza ca nu ma prind? la design sunt aproape identice. stie cineva ceva?

waw, chiar asa e, super tare, nu? chiar nu stiu pt k la modelele mari nu ma pricep pt k nu sunt domeniul meu :lol:

mah fratilor eu zic sa lasam cearta si insultele deoparte, da? daca nu ma ma supara nimeni nu voi mai supara nici eu pe nimeni, oke?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e designed de acelasi om,tamburini ... au fost in acelasi concern la un moment dat , absolut totul e identic..si ceasurile de bord,manete etc...de acolo si designul...cica la anu apare un mito nou care o sa fie identic cu ducati 999

 

PS : nu va mai certati pe topicu meu ca va ia mama dracu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu are rost sa mai comentez ca va dati seama si singuri ce vroiam sa zic, nu? adica k sunteti km dusi. in fine. daca troaca ta are 34 Cp crezi k e cea mai buna si nu exista mai mare? te dezamagesc dar mito are mai mult, este si mai superba si e mult mai tare si la viteza. mai uita-te si tu la clipuri si mai citeste si tu pe siteuri de vanzari moto, etc, inainte sa faci pe crazy. da? 100Cp la 125. asta chiar ai inflorit-o, deci degeaba ai capul ala asa mare, fara suparare dar mai gandeste si tu putin inainte sa arunci cu pareri in toate directiile :lol:) auzi la el 100cp la 125cc :))

Pune mana pe un talon de rs si pe unul de mito (delimitate) si vezi cati kilowati au si inmulteste si o sa ai o surpriza

superba nu are grad de comparatie copil analfabet,eu ti-am zis ca vorbesti numai din auzite si din ce citesti pe net,cand ai sa faci si tu cativa km pe motor atunci sa vi sa iti dai cu parerea.

Cu mito aia de 100 de cai faceam aluzie la mito aia care ne-o laudai tu pe net pe aici.

Esti un latrau,asta se vede din posturile tale si din topicurile idioate pe care le faci,ia-ti intai carnetul si dupaia sa vi sa iti dai cu parerea."troaca" asta nu are 34 de cai ,si nu o laud pentru ca nu fac liniute cu ea sau mai stiu eu ce asa ca JET ma agariciule sa vi sa mi te spargi in figuri in fata cu o troaca mai buna ca a mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pune mana pe un talon de rs si pe unul de mito (delimitate) si vezi cati kilowati au si inmulteste si o sa ai o surpriza

superba nu are grad de comparatie copil analfabet,eu ti-am zis ca vorbesti numai din auzite si din ce citesti pe net,cand ai sa faci si tu cativa km pe motor atunci sa vi sa iti dai cu parerea.

Cu mito aia de 100 de cai faceam aluzie la mito aia care ne-o laudai tu pe net pe aici.

Esti un latrau,asta se vede din posturile tale si din topicurile idioate pe care le faci,ia-ti intai carnetul si dupaia sa vi sa iti dai cu parerea."troaca" asta nu are 34 de cai ,si nu o laud pentru ca nu fac liniute cu ea sau mai stiu eu ce asa ca JET ma agariciule sa vi sa mi te spargi in figuri in fata cu o troaca mai buna ca a mea.

se scrie vii, nu vi. U nu vezi ce prost esti ma? Mai bn vezi.ti d treaba ta ba nataraule k nu e de tine. Vezi.ti de trotineta ta si nu te mai baga in seama pe fiekre topic, da ma mascarici? Hai papa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

220 cu motoru de fabrica nu cred ca vei prinde orice ai face.

Daca aveti bani de investit exista o solutie frumoasa ca sa mearga tare si sa nu iei ITPu. Dai motoru ei jos cu totu, si iei una bucata motor de 350cmc de pe [cautati si voi pe net :lol:] si ai racheta adevarata in 2 timpi. Nu necesita modificari cadru, se aliniaza chiar si lantu.

Iar cu carenele puse la loc, nu va stii nimeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

220 cu motoru de fabrica nu cred ca vei prinde orice ai face.

Daca aveti bani de investit exista o solutie frumoasa ca sa mearga tare si sa nu iei ITPu. Dai motoru ei jos cu totu, si iei una bucata motor de 350cmc de pe [cautati si voi pe net :lol:] si ai racheta adevarata in 2 timpi. Nu necesita modificari cadru, se aliniaza chiar si lantu.

Iar cu carenele puse la loc, nu va stii nimeni.

inteligenta treaba. u asa ai man? poti lua un cbr la 1000euro dio afara si ii pui moto de 250 sa zicem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

220 cu motoru de fabrica nu cred ca vei prinde orice ai face.

Daca aveti bani de investit exista o solutie frumoasa ca sa mearga tare si sa nu iei ITPu. Dai motoru ei jos cu totu, si iei una bucata motor de 350cmc de pe [cautati si voi pe net :lol:] si ai racheta adevarata in 2 timpi. Nu necesita modificari cadru, se aliniaza chiar si lantu.

Iar cu carenele puse la loc, nu va stii nimeni.

yamaha rd 350 ypvs :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ferodo ai 15 ani ma, si corectezi pe-aici. Habar n-ai ce-i aia motociclism,in loc sa bagi nasu sa inveti te tii de corecturi. In fond, este un forum de motociclisti.

 

poate iti gasesti si tu un loc aici:

 

www.pierdevara.ro, vezi-ti tu de bicicleta ta, si lasa-i pe altii care mai au si un motor intre cele 2 roti.

 

Nu prea ai treaba cu romana,sau ai scris de pe un Alcatel Easy DB One touch?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...