Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

unde ati disparut frate toti? in 2-3 ore de plimbare prin bucuresti, daca ma intalnesc cu 1-2 motociclisti .... e mare scofala. chiar asa frig va e?

 

nici yo n`am vazut pe nimeni :baldy: si am umblat pe la pta presei... dr sarii..militari..pe la gara...

nici macar scooterele cu livrari ! nimic! ori poate...ceata o fi de vina :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pe seara m'am oprit cu un amic la arc putin, mi'am luat o cafea si au venit 2 tipi cu enduro care ziceau ca pleaca maine pe la Ruse, pe undeva... dar atat, nici alta urma de moto in bucuresti...

a, scuze mai era un enduro in carrefour, dar fara fara motociclist...

cred ca au alte poreocupari pe vremea asta. adevarul e ca merge mai bine un vin fiert... :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde ati disparut frate toti? in 2-3 ore de plimbare prin bucuresti, daca ma intalnesc cu 1-2 motociclisti .... e mare scofala. chiar asa frig va e?

 

ma copilasi...kiar credeti k am facut eu vreo zi de pauza?? makar una? makar cand a plouat? :baldy:

 

nici yo n`am vazut pe nimeni :) si am umblat pe la pta presei... dr sarii..militari..pe la gara...

nici macar scooterele cu livrari ! nimic! ori poate...ceata o fi de vina :finger:

 

pey daca dai o tura de juma de ora pe zi ai sanse sa nu vezi prea multa lume....dar daca ai sta si tu calare de dimineata pana dimineata ai vedea k nu esti singur :lol:

 

 

lumea de pe aici stie mai bine :lol:

 

 

oricum...ca si completare...putin din ce ziceti e adevarat....multi s-au cam speriat de vreme....dar cine stie cunoaste mai bine ca sezonul nu s-a incheiat :( abia a venit toamna.. :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci,unde mergem astazi? Haideti ,nu mai fiti puturosi!!!! O idee ceva? Macar un Ploiesti, sau Campina, dece nu Sinaia? Haideti nu stati, sa nu se puna paianjenii pe lant :baldy:

 

sinaia? :finger: intra pe mess sa vb ca suna interesant :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kidrock: cand te trezesti iti trimit, nus cine stie ce :finger:

 

merci de invitatie, dar de data asta nu vin, sunt in pana rau de tot cu banii, si astept sa iau luni motorul, apoi vin unde vreti voi...Mai rabd putin pana data viitoare :baldy:

 

ps: mare grija la ceata, aseara era fff urat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce nu... eu ies si acum.. :finger:

 

Ma da tu stii ca noi tre sa ne mai vedem :baldy: ... eu nu ti-am vazut deloc busa in schimb tu ai si mers pe Fezerica mea :( ... hai ca daca prindem vreme buna ca zilele astea in continuare... o plimbarica cu zeze tot trebe sa facem (nu de altceva dar moare asta daca nu iese :baldy: )

Editat de fuzzy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai baga-ti 5 posturi sa fie 1000 , e mai cool ,si asa poate aveti 2in1 motive sa beti,100 de pagini 1000 de posturi,1000 de beri :( muste betzive care estetzi

:lol: :) :P si la mai mare :finger: :baldy: :baldy: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :P :crack: si la mai mare :finger: :baldy: :baldy: :lol:

gata am luat plasticul intr-un final...il am in portofel, azi l-am ridicat si normal cum sunt eu norocos de fel era sa raman si fara el astazi,inainte de al ridica, cu conserva bineinteles, ca imi era frik sa merg cu moto pana la udristei ca poate ma prindea militia :drums: ...depasire linie continua, pe trecerea de pietoni...coloana... 90km/h ehh..am scapat prin urechile acului...traiasca spaga... :duel: :box: ...deci ca drept urmare tre sa il ud...ca sa nu ma mai urmareasca ghinionul...:moto: :( :lol:

Editat de NeBuN@Ke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata am luat plasticul intr-un final...il am in portofel, azi l-am ridicat si normal cum sunt eu norocos de fel era sa raman si fara el astazi,inainte de al ridica, cu conserva bineinteles, ca imi era frik sa merg cu moto pana la udristei ca poate ma prindea militia :baldy: ...depasire linie continua, pe trecerea de pietoni...coloana... 90km/h ehh..am scapat prin urechile acului...traiasca spaga... :lol: :) ...deci ca drept urmare tre sa il ud...ca sa nu ma mai urmareasca ghinionul...:lol: :finger: :baldy:

Deci...cand se intampla udarea?

Ca merit si io o bere pt fata pe care am facut-o cand te-am vazut la examen... :(

Editat de micisoara
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...