Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

gata am luat plasticul intr-un final...il am in portofel, azi l-am ridicat si normal cum sunt eu norocos de fel era sa raman si fara el astazi,inainte de al ridica, cu conserva bineinteles, ca imi era frik sa merg cu moto pana la udristei ca poate ma prindea militia :lol: ...depasire linie continua, pe trecerea de pietoni...coloana... 90km/h ehh..am scapat prin urechile acului...traiasca spaga... :) :crack: ...deci ca drept urmare tre sa il ud...ca sa nu ma mai urmareasca ghinionul...:P :finger: :baldy:

 

 

:baldy: :( :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:drums: :duel: :moto:

 

<small>--- Mesaj completat în 26 Nov 2007 19:44 -------------</small><br/>ooohhhoooo acum am vazut ca am fost norocosul care a scris postul cu numarul 1000 :finger: :baldy: :baldy: noro e topicu tau asa ca,ai o cola datorie la mine :box:

 

 

:( :lol: :lol: ia mai numara odata :) :P :crack:

 

pare rau sa te anunt dar micisoara are dreptate... :kick:

post-21654-1196100889_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?showtopic=155382

baieti pe 1 decembrie la defilare! ....cu stegulete cu tricolorul ..organizam defilarea zilele astea asa ca va astept cu opinii legate de traseul pe care il facem, ora de intalnire si locul!..

Se strange lumea! ... :finger:

PS cade SAMBATA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva chef de o plimbare mai pe seara? (dupa 19.30) :finger:

 

S-a stabilit pentru cei din zona Crangasi, Giulesti, 1Mai loc de intalnire Cragasi, ora 20.00. Cine mai vrea sa dea un semn pe forum sau pe mess...

Editat de Yaman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu sa stiu care este motivul pentru care am luat ban 2 zile Thomas,explica-mi si mie ca sint in ceata,ca i-am raspuns frumos lui BooBoo???trebuia sa scriu altceva decat ce am scris???nu cred,din moment ce nu am injurat pe nimeni,nu am vorbit urat ba mai mult,BooBoo imi zice ca sint vai de mine si eu stau cu botnita pe fata,ca na sa nu vorbesc urat din prima,tu imi dai ban???e frumos.Macar poti avea bunul simt sa imi raspunzi la PM ca nu te dor mainile precis. KIDROCK

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata s-au speriat oamenii de frig! :finger:

si eu care credeam ca va intalnesc la arc mai multi...

bravo celor care au venit :(

 

La ora 7 io dormeam ca porcu'... in schimb m-a trezit zeze pe la 8 si ceva :baldy: ... dar tot am iesit :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...