Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

O fost foarte frumos. Inca de la plecare se anunta ceva foarte distractiv , cand mai toti au oprit la benzinarii pentru a achizitiona canile minune! :crack: Prima seara a fost mai grea, cu organizarea, asezatul, acomodatul, dar de a doua zi totul a mers super. Nu aveam cum sa uitam focul nostru de tabara. Cred ca 80% din cele 5 zile l-am petrecut in fata lui si restul am dormit...

Ii multumim lui Adie pentru seara cu muzica anilor '90, o fost un Dj foarte traznit :crack:

Despre focul lui Nebunake nici nu mai zic...dragul meu ai ajuns un nou Bula, s-au facut si bancuri pe seama focului :crack: Adevaru e ca nu imi venea sa cred ca toate acele lemne chiar nu mai existau dimineata cand ne-am intors de la somn.

Apoi purcelusul...mi-a fost cam mila de el...l-ati invartit pana a ametit :crack: Mie imi e cam pofta de carnatii facuti de mine cu furculita in foc

Per total mie una mi-a placut la nebunie :crack: daca as putea as mai pleca...am venit in bucuresti si au si aparut problemele, stresul, rutina...off :crack:

Imi pare rau ca unii din voi ati plecat atat de repede si te compatimesc Robert :crack: uite poze si cu u:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Geppetto" ORL in action:

 

 

post-2978-1199360534_thumb.jpg

 

 

Si pana sa-l obtina pe Pinocchio, Geppetto zise: "Opriti Pamantul, vreau sa cobor!" :crack:

 

 

post-2978-1199360555_thumb.jpg

 

 

 

 

Later edit: cred ca io raman la vatra diseara, daca nu-mi linistesc "rechinii". Beti voi si pt mine. Tre sa ma dezic de voi, ca ma duceti pe calea pierzaniei :crack:

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce nu-ti convine bre? visez si eu la un harley, si daca tot nu imi permit unu macar sa sforai ca unu :crack:

 

asa-i nebun@ke? :crack:

 

 

:crack: da tati..harli harliharlii.... :crack:

 

--- Mesaj completat în 03 Jan 2008 14:02 -------------

:crack: da tati..harli harliharlii.... :crack:

 

 

DAP VOI FII PREZENT DESEARA IN BIKERS.,....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io tre sa profit de zapada si sa fac pozeeee :crack: nu stiu daca ajung, ca-s falit...

 

@kali: mama, mi-ai facut-o p-asta cu gepetto :crack: tare rau

 

uite, ca am facut si treburi casnice(maturat prin casa):

post-12624-1199366081_thumb.jpg

post-12624-1199366094_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bestial. Bravo voua. :crack: La mai multe revelioane ca acesta. Data viitoare poate ma luati si pe mine. Promit sa vin cu provizii de caterinca :crack: si "incalzeala" .

 

Numai sa mi spuneti inainte cat costa cazarea la hotelu de 5 stele pt. fitosi. :crack: :crack:)

Vreauu si euuu :crack:

Editat de passion_islife
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba am si eu nevoie de vreo 2 calorifere electrice si de o aeroterma pt uz propriu. ma cacao pe mine de frig in casa ca nu mai fac fata sobele...si mai sunt si scumpe gazele...asa curentu il mai pacalesc :crack:

Editat de noro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba am si eu nevoie de vreo 2 calorifere electrice si de o aeroterma pt uz propriu. ma cacao pe mine de frig in casa ca nu mai fac fata sobele...si mai sunt si scumpe gazele...asa curentu il mai pacalesc :crack:

incerc sa repar caloriferul ala astazi si til dau..... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ma ca ai bautura, te incalzesti :crack: maine ajung si eu pe la tine da stau sa plec cu ratb-u ca a doua zi, cursuri de la 8:(

 

@hellrideru: mane, palaria a ramas la noro, da nu pleaca de la el, adica din posesia mea :crack: noro, sa ai grija de palarie ca o am de cand sunt copil, cand cutreieram padurile si muntii :crack:

 

@John...lasa ma, mergi undercover :crack:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incerc sa repar caloriferul ala astazi si til dau..... :crack:

 

:crack: :crack:

 

NeBuN@Ke, ardem ceva? :crack: Ii facem lui noro un gratar in sufragerie? :crack:

 

:crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...