Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Revin cu detalii mai exacte pentru sambata...

Deci, ne vom intalni la ora 20:00 in intersectia dintre Bulevardul Carol si Calea Mosilor. Va fi o Honda rosie parcata pe acolo,daca nu, macar am sa ma parchez pe mine :smoke:

Nu trebuie sa aduceti nimic, vom strange bani atunci(cei care au) si vom intra in primul magazin care ne iese in cale pentru cumparaturi. In principiu nu este indicat sa veniti cu mobra pentru ca se vrea a se consuma multa bere :agree:

Ideea este sa ne cunoastem mai bine si sa planificam eventualele plimbari,evenimente, iesiri prin tara la care sa mergem impreuna.

Nu conteaza ce fel de mobre aveti: comuniste, enduriste, vitezane etc. (nici chiar pedalier :P )

Celor cu care deja am vorbit pe mess voi trimite personal cate un sms vineri cu aceleasi date.

Ca idee nu m-am gandit la un party in adevaratul sens al cuvantului dar daca va iesi nu cred ca se va supara nimeni :ok: asa ca puteti sa va aduceti si prietenul/prietena cu voi.

Cam atat deocamdata...Daca mai aveti nevoie de ceva informatii ma gasiti la nr de tel 0723.192.095

 

Asfalt uscat si rezervorul plin!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:smoke: everybody is welcomed!!!

 

nu suntem rasisti!

 

Ma primiti si pe mine? Am un scuter momentan, dar fac kilometrii in disperare cu el. Nu prea am cu cine sa ies la o tura mai lunga si ma gandeam daca primiti si un biet scuterist intre voi :ok: Viteza de croaziera 75km/h si maxima 90km/h, deci prin oras as face fata :P

 

Drum intins si asfalt uscat! :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ma bag la o plimabare in seara asta.

dati un loc de intalnire si o ora (eu stau in zona Dristor)

 

pentru sambata dimineata: doritori pt o plimbare pana la Cheia?

plecare pe la 11.00 (zic eu) si toata distractia sa dureze 6-7 ore (4-5 pe drum, restul relaxare la aer curat)

ajungem inapoi la timp pentru a onora invitatia lui noro

doritori? id: gabimaty (pentru cei care nu il au deja)

eu am suzuki intruder 800, merg max 120 km/h unde e liber (retineti asta este MAXIM, motorul duce mai tare, dar pt viteze mari am masina), in rest nu ma grabesc ca am familie serioasa si vreau sa ma intorc acasa intreg.

Editat de gabimaty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricine e binevenit. Iesim diseara pe undeva ?

Ma bucur sa aud asta si astept cu nerabdare sa va cunosc personal :agree:

Id y!mess: matran_vlad_shtefan tel: 0741256201

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate chiar se incheaga o gashcutza :agree:

 

anuntz: este posibila o iesire spre munte in weekend , o sa adaugam detalii mai tarziu, pe la 22H00 - 23H00

Editat de stifferu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrunirea de la Breaza va fii weekendul viitor nu acesta si se va discuta sambata si despre facutul prezentei la ea :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata dimineata plec pe Transfagarasan. Din cate am inteles e ultimul weekend, dupa august se inchide drumul pe acolo. Ajung la Balea pe la Sibiu, dupa aceea incerc spre Vidraru daca tine drumul.

 

Apreciez companie :agree:

Editat de Piratul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P referitor la party-ul de sambata :agree:

--deci ma bag --deci vin--deci ma vedeti acolo--

dc stiti este si un bar :smoke: DOWNSTAIRS :ok: de la administratia pubica pe langa scoala si chiar lg spalatorie...si e si in gen ...asta pt orice eventualitate

pana atunci asfalt uscat si ziceti si voi dc iesiti in seara asta.....eu pe la romana pe la 11 :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate, Downstairs nu mai e.. s'a inchis... :agree: ce fain era.. ce baute... ce nopti... unul din DJ, Dragos, e motorist... super fain... pacat.. cica o sa'l redeschida, dar prin centru pe undeva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU tre ingrediente anume din cate am inteles de la noro.Ne vedem in fata la el pune fiecare cat il lasa buzunaru intrem in magazin cumparam si pe urma uracam la el si consumam ce am cumparat :DAM dreptate NORO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare, vineri 25-08-2007 aproximativ 16H00 , plecare catre baile herculane , toata lumea este invitata , sper sa nu fie prea din scurt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare, vineri 25-08-2007 aproximativ 16H00 , plecare catre baile herculane , toata lumea este invitata , sper sa nu fie prea din scurt

:agree: la 18:00 abia ies de la servici...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...