Sari la conținut

Accident Mortal Pe Kisselef - Bucuresti - 11.08.2007


H3llriderr
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 324
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ce numar? Alte detalii nu stii despre motor?

Nu stiu daca sa ma apuc sa dau sau nu telefoane... :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa intors acum sa vada mai multe detalii , m-as duce si io , da mie ca pana ajung nu mai gasesc nimik

sa intamplat chiar in dreptul la radarul ala care itzi citeste viteza , cica era R6 . o lumanre aprinsa :lol: multi bikeri .

ce sa mai zic.... tot timpul aud nu se mai poate , tre sa facem ceva da se face?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stau si ma intreb ca prostu si bag ipoteze (cand ar trebui intr-adevar sa nu umplu topicul aiurea si sa las pe cei care stiu detalii sa le spuna) - nu o fi lovit vreun pieton care trecea aiurea (si sa fi avut si el ceva viteza)?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa nu sei discute aiurea: Kiseelef este de la Casa Scanteii (mai nou a Presei Libere) pana in Piata Victoriei. Intre Casa Presei si Arc sunt DOUA sensuri (acolo e acel radar care-ti arata cu cat mergi). De la Arc spre Victoriei e cu sens unic soseaua. Dar nu p-acolo s-a intamplat, dupa cum se zice in primul post.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moto implicata in accident este yamaha r6, albastra.. pilotul in cazatura a ramas fara casca pe cap ...nu stiu motivele ..s-a lovit puternic cucapul de carosabil , motocicleta oprindu-se intr-un stalp metalic....accidentul s-a petrecut pe sos Pavel D, Kiseleff intre Arcul de Triumf si Pta Presei Libere in dreptul intrarii in palatul Regina Maria .Din cele declarate de martori ar fii pierdut controlul directiei fara a se fii lovit cu un autovehicul sau altceva ...tot din declaratii se pare ca era angajat la Porsche ..condoleante familiei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am trecut p-acolo inainte sa il acopere cu patura.... era intins pe carosabil... si mobra mai in fata langa bordura... dar parca avea casca pe cap desi era in blugi si tricou.

intrebarea e unde a gresit si ce putem invata din accidentul asta? pacat de o viata curmata prea curand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu din nou...... :moto: chiar ma uitam azi si ziceam ca e bine ca numai sunt accidente cu motociclisti implicati si acum.... trist.... aveti grija de voi si asfalt uscat R.I.P :moto: :) :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am trecut p-acolo inainte sa il acopere cu patura.... era intins pe carosabil... si mobra mai in fata langa bordura... dar parca avea casca pe cap desi era in blugi si tricou.

intrebarea e unde a gresit si ce putem invata din accidentul asta? pacat de o viata curmata prea curand.

 

 

ce putem invata??? ce am putea sa invatam? decat: mai multe atentie si mai multa moderatie la gaz!

nu zic ca eu sunt ala moderat, dar........... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P.,chiar nu a intrat nimeni pe forum care-l cunoaste sa ne dea detalii,cine e,cum s-a intamplat,ce varsta avea...in fine...poate prietenii sunt alaturi de familie acum...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...