Sari la conținut

Silver Pistons Si Dac Motors Anunta „bikestock Route”


silverpistons
 Share

Postări Recomandate

:cheers: :o :D

 

eu am mancat...pt. prima data in Vama...bine! :lol:

am dat peste un restaurant unde a fost servire prompta, comanda a fost adusa repede, mancare buna, preturi acceptabile! :-L

a fost si Survolaj, dar el maine va pune filmul si pozele!

 

 

 

umm se pare ca nu a fost vorba de mancare , a fost vorba de o insolatie . oricum mancarea a lasat de dorit

 

 

combinatia perfecta este : sarit dupa plaja direct intr-un full combi de piele = insolatia perfecta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 89
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Silver Pistons si Dac Motors anunta „Bikestock Route” „Stufstock route riding party”

 

post-1534-1186997837_thumb.jpg

 

Mersul in grup atinge noi limite in Romania. De data aceaasta grupul motociclistilor - din care poti face si tu parte - va atinge un numar record, plecarea se face din Bucuresti iar destinatia este Vama veche. Vom fi foarte multi, practic aceasta se doreste a fi cea mai mare coloana de motocilete care merge organizat pe o astfel de distanta la noi. Intalnirea are loc vineri 17.08.2007 la ora 16.30 la Bikers la Ursu, acolo unde o sa se faca instructajul, iar la ora 17 se da semnalul de plecare catre Vama. Cei interesatzi si cei care au habar despre mersul in grup sint asteptatzi sa ni se alature, cu plinul facut si cu respectul pentru ceilaltzi la ei. Vom avea reguli anume, semnale, un Road Captain si totul bine pus la punct.

 

 

Am fost si eu la Stufstock :o si v-am tot asteptat in Vama cu aparatul foto pregatit, am citit pe forum despre marele grup de motociclisti care va veni si m-am bucurat tare mult. Dar, din pacate, ati fost cam putini :lol: . Oricum m-am bucurat sa vad motociclete pe acolo :D . Eu am mers cu masina ca sunt incepatoare si nu ma incumet la 600km cu motorul.

Va salut si asfalt uscat! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu la Stufstock si v-am tot asteptat in Vama cu aparatul foto pregatit, am citit pe forum despre marele grup de motociclisti care va veni si m-am bucurat tare mult. Dar, din pacate, ati fost cam putini . Oricum m-am bucurat sa vad motociclete pe acolo . Eu am mers cu masina ca sunt incepatoare si nu ma incumet la 600km cu motorul.

Va salut si asfalt uscat!

 

 

pai...cati credeai ca o sa vina??? mai mult de 50...era aproape imposibil! plus ca au plecat ulti si inainte sau...sambata dimineata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...

DA DA DA !, pentru cei ce s-au apucat mai tarziu de motoretism, pentru cei care au implinit 18 ani anu asta, pentru cei care,... la naiba, pentru NOI TOTI hai sa o facem din nou !

:unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nimic?,.. nici un raspuns,..OFICIALII !!! Hai cu vestile bune, noi cei mici si pofticiosi VREM PLIMBARE in haita, mai sunt citiva care "nu stie sa poasteaza" care vor si ei in coloana, asteptam !,... Da,..hai ca trece vara,...

Sar'na Bre !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu va propun sa va organizati singuri daca va doriti asta. Nu trebuie sa ia initiativa un club ca sa mergeti la mare in haita.

 

Plus ca, desi arata foarte frumos o coloana de 30 de motoare, e periculos sa mergi langa oameni noi, fara sa stii ce le poate pielea.

 

Asa ca luati initiativa si mult succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt tare curios la cat se-ajunge. :D

 

la 23+ ..la fel ca anu' trecut :D)

 

 

STUFSTOCK 6 (2008)-Vama Veche ;14-16 august(joi,vineri,sambata)

 

Daca vrea cineva sa repetam traseul de anul trecut facem la fel:

-la ora 15 ne intalnim la Ursu ...(vineri 15 august)

-La ora 16 :30 plecam spre Vama :-L :D :D

...ce mare lucru!!!

Nu cred ca trebuie nici o organizare-nimic..nu ca ar fii fost anul trecut(s-a anuntat si atat).Cine vrea sa vina, sa vina, cine nu ,nu!...si gata!

Auzi!!! :disappointed: organizeaza clubul "cutare"...!!! :)

 

Toate bune!!! :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...Daca vrea cineva sa repetam traseul de anul trecut facem la fel:

-la ora 15 ne intalnim la Ursu ...(vineri 15 august)

-La ora 16 :30 plecam spre Vama :-L :D :D

...Cine vrea sa vina, sa vina, cine nu ,nu!...si gata!

...toate bune!!! :disappointed:...

 

:blbl: Boaba :) SMART ONE !, subscriu si ma bag pentru o noapte in Vama si eu ! Sa vedem ce iese.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a anuntzat data StufStock-ului de anul acesta.

Ce ati zice de repetarea "Stufstock route riding"-ului?

 

ma intereseaza, ajung cam pe 11 aug in Bucuresti...mai dati-mi detalii si vorbesc si cu prietena mea daca are chef, are si ea motor deci s-ar mai aduna 2 motoare, dar unul in orice caz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am stat sa cites tot topicul... dar pe afisul ala de pe prima pagina...apare plecarea pe 17.08...care este duminica.... stufstock incepe pe 14 care este joi... sa inteleg ca din motive de prezenta cat mai mare plecarea se face vineri pe 15? Dintre toate trupele care vin cea care ma intereseaza pe mine este Apocalyptica si pe astia i-au pus joi... cam neinspirat dar asta e......Pleaca cineva mai devreme?

Editat de Claw
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...