Sari la conținut

Enduristi Din Cluj


Vlad S
 Share

Postări Recomandate

nu-i patetica tura deloc

peisaj frumos, curbe multe, aer curat

si eu am fost duminica trecuta , primul meu drum cu motorul

e un loc foarte bun pentru incepatori parerea mea doar ca in weekend e putin aglomerat in rest in timpul saptamanii e f liber

 

si cu insuratu bine faci

nici eu nu am de gand sa ma insor de curand, mai am multe de vazut si de :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:unsure:...o veni si vremea aia....da inca nici nu-s major :kiss:

Ca ziceai de aer curat.....cam rece aeru....adica sus de la marisel la huedin am crezut ca raman cu degetele pe ghidon mumificate :) ...era cam frig....in rest peisaj fain.....pacat ca nu am avut timp sa il admiram....o fost destul de "maraton"(nu ma incanta idea de noapte in padure, pe orice fel de drum....dracu stie cu ce te poti trezi :P

 

In urma unor incidente(verificatii banii inainte sa faceti plinu :angry: ) am plecat numa pe la 6....si am ajuns la Tarnita si am intrebat "mai mergem" si s-a raspuns "mai mergem".....si la marisel la fel....si asa ne-am trezit sus la munte in blugi, tricou si geaca moto(eu) si el in cizme, genunchere, pantaloni scurti, tricou si un hanorac subtire de fash si pe deasupra si fara ochelari.....mi si mila de ochii lui cum aratau in huedin....am zis sa ne intoarce, dar el ca nu :kiss: ....sper sa scape usor

Editat de Schumy CJ
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:unsure:...o veni si vremea aia....da inca nici nu-s major :kiss:

Ca ziceai de aer curat.....cam rece aeru....adica sus de la marisel la huedin am crezut ca raman cu degetele pe ghidon mumificate :) ...era cam frig....in rest peisaj fain.....pacat ca nu am avut timp sa il admiram....o fost destul de "maraton"(nu ma incanta idea de noapte in padure, pe orice fel de drum....dracu stie cu ce te poti trezi :P

 

In urma unor incidente(verificatii banii inainte sa faceti plinu :angry: ) am plecat numa pe la 6....si am ajuns la Tarnita si am intrebat "mai mergem" si s-a raspuns "mai mergem".....si la marisel la fel....si asa ne-am trezit sus la munte in blugi, tricou si geaca moto(eu) si el in cizme, genunchere, pantaloni scurti, tricou si un hanorac subtire de fash si pe deasupra si fara ochelari.....mi si mila de ochii lui cum aratau in huedin....am zis sa ne intoarce, dar el ca nu :kiss: ....sper sa scape usor

Cumparati-va o pereche de ochelari ca daca nu o sa dati prea multi, mult prea multi bani pe tratamente la oftalmolog.

Tura pe care ati facut-o poate sa fie frumoasa daca mergi cat de putin pe drum.

Dan Morar Transilvania Bikers

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..saptamana asta nu stiu daca o sa pot, eventual in cursul ei..

..ce zici? eu termin programul la 17 sau mai devreme poate si mergem sa ne dam..

..vi la mine la lucru sapoi tot iesim..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Totusi eu am iesit in hoia la speriat de gratare, explorat de locuri noi si in cautarea extraterestrilor. Am gasit cateva locuri faine de incercat capacitatiile enduristice. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum ar fi un drum destul de abrut la marginea unei fasi defrisate de padure taiat de un sant facut de apa....un drum prin mijlocul padurii care poate fi parcurs numa cu ceva moto mai indreptat pt offroad datorita unor sleauri mari facut de masini de teren, unde deal bun de incercat catarari si inca cateva locuri de mers prin padure, enduro style(nici macar carare)....trebe sa vi o data sa vedem :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam asa arata un 690 Rally...ala normal e mai suplu...de parca nu ai stii :banana:

 

Vroia Piti sa imi fac o idee despre cum o sa arate un 690 adventure daca o sa se scoata. Da inca nu se stie nimic concret...

In alta ordine de idei weekendu asta nu am chef sa zic pas deci CINE SE BAGA LA O TURA SAMBATA SAU DUMINICA?????

Ii penultimul weekend de vacanta si nu as vrea sa il petrec in fata calculatorului sau plimbandu-ma singur. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vroia Piti sa imi fac o idee despre cum o sa arate un 690 adventure daca o sa se scoata. Da inca nu se stie nimic concret...

In alta ordine de idei weekendu asta nu am chef sa zic pas deci CINE SE BAGA LA O TURA SAMBATA SAU DUMINICA?????

Ii penultimul weekend de vacanta si nu as vrea sa il petrec in fata calculatorului sau plimbandu-ma singur. :cheers:

 

 

Da de ce ma?

Macar mai faci niste posturi!

 

Poi cum Sambata seara e chef la roata, m-as baga eu Sambata de dimineata undeva....dar asa soft si uscat.

Mai povestim pana atunci, sa nu intervina ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...