Sari la conținut

Enduristi Din Cluj


Vlad S
 Share

Postări Recomandate

..crede-ma ca numai ti sa parut tonul cu care am scris, pot spune ca am fost chiar prietenos..

recunosc dupa ce ai raspuns m-am aprins dupa cum am scris si prima data nu am nimic cu tine si nu sint exclusivist ,

din potriva stiu ce inseamna treaba asta..atat pur si simplu e un topic stric enduro nu pt iesire mult mai on road..asta era ideea..

nu ma deranjeaza daca stii un traseu pe care eu nu-l stiu si sa mergem sa ne dam,dar enduro, intelegi?

cine ma cunoaste stie cum sint si ca nu sint deloc exclusivist pentru ca daca as fi ,ar fi cam asa STRICT KTM..

bafta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

asa ma...arata-ti coltii :D in loc sa :kiss:

 

Las ca nu-s suparat, asta este cu totii mai gresim, si nu tre sa ne suparam asa la...nimik toata; si chiar daca ne-am supara si la lucruri mai grave tre sa ne treaca nu, dora oameni in toata firea suntem nu? ......asa ca s-auzim numai de bine! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Concluzia:...ma dau singur si asta o spun cu tot respectul fata de voi,cei care ati postat pe acest topic.Multumesc oricum de invitatia nevalidata.Drumuri bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Las ca nu-s suparat, asta este cu totii mai gresim, si nu tre sa ne suparam asa la...nimik toata; si chiar daca ne-am supara si la lucruri mai grave tre sa ne treaca nu, dora oameni in toata firea suntem nu? ......asa ca s-auzim numai de bine! :D

..asa e..asfalt uscat.. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Concluzia:...ma dau singur si asta o spun cu tot respectul fata de voi,cei care ati postat pe acest topic.Multumesc oricum de invitatia nevalidata.Drumuri bune!

 

 

Ei! Eu sper sa iesim la o tura chiar daca e doar asfalt.

Doara nu te dai singur o viata intreaga :kiss:

 

Daca al tau e BMW-ul (crem parca) care era parcat chiar la intrare aseara, sa ai bafta de el si sa ai grija de el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei! Eu sper sa iesim la o tura chiar daca e doar asfalt.

Doara nu te dai singur o viata intreaga :D

 

Daca al tau e BMW-ul (crem parca) care era parcat chiar la intrare aseara, sa ai bafta de el si sa ai grija de el.

Da,al meu e BMW-ul crem,galben,maro,orange(habar nu am ce culoare e :) ),si pot spune on topic ca mai mult se cearta lumea decat sa se plimbe,motiv pt care prefer sa ies singur decat cu oameni care se joaca cu vorbele.Cele bune!

:kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..a fost o simpla schimbare de pareri nu sa certat nimeni pe topicul asta, asta o pot spune oricand

si de dat crede-ma ca ne dam ff mult cel putin eu ma dau cu incas cativa enduristi din cluj, bine acuma

inafara faptului ca mi sa stricat motorul stau pe dreapta, dar de sasptamana ce vine READY TO RACE.. :kiss:

..asfalt uscat domnilor..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si eu ma dau....saptamana trecuta 300km....saptamana asta inca 200....merge bine dual-sportu asta :laught:

Si nu se cearta nimeni.

Inca nu stiu cum ii cu vremea da daca ploua nu ma pot baga la plimbari ca nu am echipament de ploaie si nici bani de cumparat momentan.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba Schumy m-ai omorat cu costumul asta de ploaie

 

Nu ti-am zis ca iti aduc eu niste pungi asa mai mari :kiss:

 

Hai si da-i in gura spre Baisoara Duminica.

Editat de Kirk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si sa nu fie pe noroi sau iarba uda(bolovani,belti,panta,rampa,paduri,santuri,hartoape,alunecari de teren se accepta :D )

Numa' bine!

:kiss:

 

...si daca e sa merg pe noroi sau iarba uda merg cu "Javra"...

post-36079-1218228587_thumb.jpg

post-36079-1218228608_thumb.jpg

post-36079-1218228616_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe unde a-ti fost ma?

 

Si cum adica ai montat camera prea jos? Da unde ai pus-o?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost pe santieru de la soseaua de centura si in zonele inconjuratoare acestuia in incercarea de a ajunge la x motors.....

 

O montat camera la un unghi prea jos si a filmat pamantul din fata rotii :laught:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alea is screenshoturi de la camera video. Si cum camera era fixata pe casca...

Pe weekendul viitor sper sa avem parte de o iesire enduro...nu am mai avut de mult una, numai cat am mai iesit singur

Editat de Schumy CJ
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba! Eu inca oscilez intre a ma duce la Radauti la intalnire sau sa dau o tura de off-road....da asa mai soft.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..da si cel de A si B..din greseala.. :D

lucian eu vreau sa fac o tura de stana de vale cu intoarcere pe la arieseni, scarisoara..dar nu weekendul asta si nici celalalt, urmatorul..

ce zici te bagi deja sintem 3..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...