Sari la conținut

Club Moto [125cc Only]


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 63
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:blink: Este interesanta ideea pe care vrea vlad sa o dezvolte, insa nu va imaginati ca ati batut din palme si a aparut un nou club moto.Este destul de mult de alergat si de umblat si presupun ca sunt destule hartoage necesare infiintarii unui astfel de club.Ce pot sa zic este multa bafta..si daca aveti envoie de ceva-pm :blink:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da de ce neaparat club de 125.O vreme se mere cu 125 dar apoi majoritatea vor ceva mai mare, mai puternic.Pt inceput ii fain 125, atunci s-ar putea numi Club de 125 vesnic incepatori. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Da dc nu incercatzi sa va inscrietzi intrun club deja deschis! daca va inscrietzi mai multzi doar le purtatzi numele si voi gasca de 125 iesitzi separat, mergetzi separat de ei dar doar le pastratzi numele!

 

Eu fac parte din Bukowinamotorclub(www.bukowinamotorclub.ro , pt validare cautatzi la membri si ma vedetzi si pe mine.... penultimu)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da dc nu incercatzi sa va inscrietzi intrun club deja deschis! daca va inscrietzi mai multzi doar le purtatzi numele si voi gasca de 125 iesitzi separat, mergetzi separat de ei dar doar le pastratzi numele!

 

Eu fac parte din Bukowinamotorclub(www.bukowinamotorclub.ro , pt validare cautatzi la membri si ma vedetzi si pe mine.... penultimu)

 

Pentru ca e mai smen :makeout: :wink: :makeout: sa iti faci unu care te reprezinta 125cc si stickeru' cu motocicletele existente in club :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca e mai smen :makeout: :wink: :makeout: sa iti faci unu care te reprezinta 125cc si stickeru' cu motocicletele existente in club :P

 

Wa denis tu in 6 luni ai ajuns mare motociclist cu 1000 de posturi? :makeout: , sa fim seriosi, la tine CLUB este stikerul ala care il lipesti si te dai smecher ca ai club, de la un club de oameni care au mers zeci de ani pe motor ai ce invatza :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wa denis tu in 6 luni ai ajuns mare motociclist cu 1000 de posturi? :wink: , sa fim seriosi, la tine CLUB este stikerul ala care il lipesti si te dai smecher ca ai club, de la un club de oameni care au mers zeci de ani pe motor ai ce invatza :makeout:

 

1.wa tzaran.

2.ai vro problema ca am ajuns mare motociclist ?:P

3.da ma dau smecher ca am club.

4.pa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.wa tzaran.

2.ai vro problema ca am ajuns mare motociclist ?:wink:

3.da ma dau smecher ca am club.

4.pa

mai cresti ma,ca are dreptate @silent_control ,mai taie din avantul ala prostesc ca de juma de an tu ai o mobra stricata si in loc sa te apuci sa o repari stai si aberezi pe forum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Denis, Mobra are 50cc, nu te incadrezi in club!

 

PS. Stay in school and don't do drugs!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.wa tzaran.

2.ai vro problema ca am ajuns mare motociclist ?:wink:

3.da ma dau smecher ca am club.

4.pa

hai sictir

 

 

si dupa ce treci la ceva mai mare ce faci ? te retragi din club ?

Editat de 69WRX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man,am 50cc dar in sfarsitu' lu' aprilie-mai am Honda CBR 125cc :wink:

Numai bine

Sa mori tu,ba esti nebun?pot sa te ating?

Ti-am mai zis,pune mana si repara mobra (sau esti prea cool sa mergi cu mobra?) si nu mai freca menta pe net ca plictisesti lumea cu figurilea astea de prost gust.

Vezi ce faci pe la teze ca daca nu iei foarte-bine p%$@ mai vezi tu shebere de la tactu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wa denis, nu am vrut sa te jignesc, am vrut doar sa iti explic ce inseamna sa fii intrun club, in primu rand afirm ca nus tzaranul care il crezi tu, ... si daca ma gandesc bine nustiu dc iti dau tzie explicatzi pt asta, da... iti dau asa ca sa nu mori prost, daca te uiti la familia ta ve vedea ca multzi din stramosi tai sunt de la tzara, daca traiesti in bucuresti inseamna ca nu esti tzaran?... tot din neam de tzaran teai nascut si tu, al doilea lucru, akm obser ca tu ink nu ai ce cauta intrun club de 125 cu comunista aia de 50 (stricata), tu esti genu de motociclist de dupa tastatura care sta face laba si da posturi toata ziua,

 

SCURT PE 2! nu ma cobor la nivelul tau de maimutza :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wa denis, nu am vrut sa te jignesc, am vrut doar sa iti explic ce inseamna sa fii intrun club, in primu rand afirm ca nus tzaranul care il crezi tu, ... si daca ma gandesc bine nustiu dc iti dau tzie explicatzi pt asta, da... iti dau asa ca sa nu mori prost, daca te uiti la familia ta ve vedea ca multzi din stramosi tai sunt de la tzara, daca traiesti in bucuresti inseamna ca nu esti tzaran?... tot din neam de tzaran teai nascut si tu, al doilea lucru, akm obser ca tu ink nu ai ce cauta intrun club de 125 cu comunista aia de 50 (stricata), tu esti genu de motociclist de dupa tastatura care sta face laba si da posturi toata ziua,

 

SCURT PE 2! nu ma cobor la nivelul tau de maimutza :|

 

Eu,nu cred ca sunt genu' care l-ai zis tu.

Nu vreau sa intru intr-un club cu mobra(stricata) mea,am zis ca o sa intru cu Honda Cbr :P

Numai bine si gata am terminat cu scrisu pe acest topic. :wink: salve

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu,nu cred ca sunt genu' care l-ai zis tu.

Nu vreau sa intru intr-un club cu mobra(stricata) mea,am zis ca o sa intru cu Honda Cbr :makeout:

Numai bine si gata am terminat cu scrisu pe acest topic. :wink: salve

acum o luna erai innebunit dupa RS...

P.S. nu se pune virgula intre Subiect si Predicat :makeout: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum o luna erai innebunit dupa RS...

P.S. nu se pune virgula intre Subiect si Predicat :makeout: :wink:

Innebunit putin spus,maaaa ca imi iau ca imi da tata 4000 euro,doamneee si acuma ce be reu....i s-a resetat softu' :P :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mars ma taran prost te bagi repede pe mess sa ma injuri tu :wink: www sa te duci cu caprele :P

PS:la cate injuraturi mi-ai dat,mi-am adus aminte sa iti spun ca mata e caramida nu eu :makeout:

PS2: o sa imi iau ban sau warn pentru ca am facut off topic pe postu asta,dar nu am putut sa ma abtin sa nu te injur de mata,ca pe mess ti-am dat ignore...

PS3:eu cred ca te oftici ca esti prea taran prost si majoritatea de pe forum iti dau cu flit ca nu ai fost destept la vremea ta

PS4:ce te-as bate....

editez pentru a 5-a oara acest post ca sa postez si PM-ul lui dupa ce a vazut ce am scris

 

fraiere ( From: Denis MBR )

aptinete taran de balta

Editat de brick23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mars ma taran prost te bagi repede pe mess sa ma injuri tu :wink: www sa te duci cu caprele :P

PS:la cate injuraturi mi-ai dat,mi-am adus aminte sa iti spun ca mata e caramida nu eu :makeout:

PS2: o sa imi iau ban sau warn pentru ca am facut off topic pe postu asta,dar nu am putut sa ma abtin sa nu te injur de mata,ca pe mess ti-am dat ignore...

PS3:eu cred ca te oftici ca esti prea taran prost si majoritatea de pe forum iti dau cu flit ca nu ai fost destept la vremea ta

PS4:ce te-as bate....

editez pentru a 5-a oara acest post ca sa postez si PM-ul lui dupa ce a vazut ce am scris

 

fraiere ( From: Denis MBR )

aptinete taran de balta

 

:makeout: :makeout: bullseye, cred ca iai dat cu o petarda nu cu un flit :makeout: :makeout: :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...