Sari la conținut

Club Moto [125cc Only]


Postări Recomandate

Am tot cautat sa vad daca este vreun club (125only) si nu am gasit , asadar indraznesc sa deschid acest subiect. :D

Ce parere aveti ? Incercam sa realizam un Club? Imi doresc lucru asta de cand dadeam la pedale... :cheers: :lol:

 

Astept pareri.... Asfalt Uscat ! :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...
  • Răspunsuri 63
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ma bag si eu..sunt de pe langa bucuresti..da hai detalii concrete cum facem, sa ne adunam odata toi sa vb si live , sa propunem denumirea, sa alegem emblema, sa strangem ceva fonduri , nu numai pe net ca asa nu iese nimic.Eu zic sa ne adunam in vreun parc (herastrau as prefera eu ), lasati si idurile sa putem comunica mai rapid! noroc si asfalt uscat!

Editat de Fox32
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreti sa va integrati? :lol: cand am citit numele topicului m-am uitat repede sa vad daca numele initiatorului nu e Gregorian Bivolaru ;) :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ma bag si eu dar problema ar fi ca nu suntem toti din acelasi oras........eu din slatina....voi din tulcea,bucuresti,oradea.......

 

motoru.....KYMCO QUANNON 125

 

post-7636-1190317450_thumb.jpg

Eu cu baietii din oradea as face club ca suntem aproape unii de altii :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atunci scz!!!

Nu te scuza,eu am scris la caterinca,Tulcea e putin mai sus de Constanta iar Oradea e in capatul celalalt al tarii, am zis la caterinca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te scuza,eu am scris la caterinca,Tulcea e putin mai sus de Constanta iar Oradea e in capatul celalalt al tarii, am zis la caterinca

tare omule tare.

Observ cu tristete ca unii nu stiu unde este Oradea.

18dany pune mana pe manualul de geografie :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copii eu zic sa lasati cluburile moto si alte dastea...a inceput scoala,aveti teme si lucrari ... hai fuga la ora de geografie

Ce mah nu ai scoala si razi de elevi pe aici :moron: bah ce misto cand stau si fumez o tigara pe balcon si ma uit la astia cum merg cu gentile in spinare la scoala.De saptamana viitoare mucu net pana ma aranjez in Constanta,da nici ca ma mai intorc acasa :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce mah nu ai scoala si razi de elevi pe aici :lol: bah ce misto cand stau si fumez o tigara pe balcon si ma uit la astia cum merg cu gentile in spinare la scoala.De saptamana viitoare mucu net pana ma aranjez in Constanta,da nici ca ma mai intorc acasa :moron:

Frate rad si eu ca de pe 1 plm facultate...dar doar pe 1 facultate si dupaia la restante :eek:

in prima zi de scoala am dat wheelie pe la toate liceele prin fata :finger: ... acuma dau wheelie cu carutu cu rotile :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va salut,

 

as vrea sa va intreb cum de nu sunteti interesati de aspectul sportiv al fenomenului moto.

presupun ca sunteti destui posesori de aprilia rs 125 sau mito sau nsr.

 

vad ca vreti sa va faceti un club, este foarte buna ideea.

dar ma intebam daca nu e nimani interesat sa participa in campionatul national la clasa 125 sp (motociclete nemodificate)

exista un club sportiv interesat de promovarea acestei clase. Acesta este "Firemotorsport".

personal cred ca este singurul club interesat sa ajute copiii sa-si dezvolte o cariera in acest sport.

eu va mai pot ajuta cu diverse sfaturi tehnice, sunt numerosi sportivi talentati in club care v-ar putea ajuta cu partea de teorie si mers sportiv, ramane doar sa fiti voi determinati.

 

hai sa mai vorbim pe seama tema acestui subiect. sper ca nu am stricat topicul omului... imi cer scuze anticipat.

 

astept sa-mi spuneti opiniile vostre.

numai bine,

GSK

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate rad si eu ca de pe 1 plm facultate...dar doar pe 1 facultate si dupaia la restante :lol:

in prima zi de scoala am dat wheelie pe la toate liceele prin fata :finger: ... acuma dau wheelie cu carutu cu rotile :eek:

Ce dracu ai patit ma?ca nici nu ma uit la accidente ca deja sunt satul :cheers: eu mi-am scos mana din ghips acu 1-2 saptamani de cand mi-am rupt degetul mijlociu :moron: (m-au blestemat racletii aia de soferi idioti)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand incep tezele?apucati-va sa invatati de pe acuma ...

Razi tu razi da sa vezi ce o sa ne scoticim si in c*r de bani pt examene :blink:

Cand o sa te duci la peco o sa zici,"fratie stai asa ca nu fac full-ul ca am examen la nush ce" :blink:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...