Sari la conținut

scuter 125 FIRST BIKE


dangerous
 Share

Postări Recomandate

fratilor cineva care este in cunostiinta de cauza am nevoie urgenta de ajutor: vreau sa achizitionez un scoter de 125cc de la first bike si pentru ca nu dispun de 64 milioane(1600euro) singura posibilitate este sa-l iau in rate. cu un avans de 50%(800euro) pe o perioada de 4 ani rata este in jur de 1.200.000 lei. intrebarea este daca merita investitia? rog daca aveti unul sau cunoasteti pe cineva care are sa ma contactati pe mail ,nu de alta dar nu as vrea sa iau vreo teapa si sa platesc 4 ani la ea .Nume si telefoane ale posesorilor sunt binevenite . ps de la first bike nimeni nu a reusit sa ma "LUMINEZE" astept urgent un semn deoarece deja dosarul pentru rata este complet. va multumesc anticipat!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

nu merita............arunci baniiiiiiiiiiii pe fereastra......mai bine iti iei credit din banca (credit pt nevoi personale sigur este dobanda mai mica ....la BCR este 22% dobanda finala/an) si iti iei motor, nu scuter chinezesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am prin cartier doi pusti cu de-astea First Bike, le zdrangane tobele de esapament, unuia ii flencane roata... acuma nu stiu daca le-or fi hartanit ei pe gropi dar in mod sigur sunt facute nashpa! Ca si baietii de mai sus te sfatuiesc sa nu te bagi sa dai atatzia bani pe asa ceva!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...