Sari la conținut

Plecare De La Road Riders Moto Fest, Sfarsit Cu Accident.


Shakedown
 Share

Postări Recomandate

Dumnezeu sa ii ajute pe cei trei motociclisti! Mi s-a facut pielea de gaina cind am citit.

Ce aiurea e sa vezi un om linga tine si apoi dupa citeva ore sau zile sa auzi ca e la spital grav ranit sau chiar mort.

Sper ca lucrurile astea sa ne fie utile si sa invatzam din ele, sa avem mai multa grija cind iesim pe sosea si mai ales sa ne gindim de 2 ori cind imprumutam motorul altora!..totusi cunt curioasa ...de cit timp aveau carnet cei din bistrita?

Dumnezeu sa il ierte pe cel decedat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MILITIENI JEGOSI SI INFECTI CARE STIU DECAT SA IA SPAGA :agree:

IN ROMANIA DACA SE LOVESC O MASINA SI O MOTOCICLETA,IN OPINIA MILITIENILOR ASTIA :smoke: JEGOSI, MOTOCICLISTUL TREBUIE SA FIE DE VINA, NU EI MILOGII DE MILITIENI CARE DAU PERMISE CU SPAGA.

HHHHHHUUUOOOOOOOOOO JEGOSII DRACU!! V-AS DA FOC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, eu sunt norocosul posesor al motocicletei cu volan ...

asta a fost aricolul din ziar si declaratia politistului :agree:

 

http://www.gdo.ro/Eveniment/2007-08-20/Mot...C+la+Colonesti+

 

Acum stau nemiscat in pat, cu tije in femur si mai am de stat fix pana in octombrie cand incep recuperarea. Urmeaza un proces lung ... si peste 1 - 2ani tot il voi castiga.

Mersii mult pentru urari si SA AVETI GRIJE ! ca altii sigur nu au de voi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MILITIENI JEGOSI SI INFECTI CARE STIU DECAT SA IA SPAGA :D

IN ROMANIA DACA SE LOVESC O MASINA SI O MOTOCICLETA,IN OPINIA MILITIENILOR ASTIA :bounce: JEGOSI, MOTOCICLISTUL TREBUIE SA FIE DE VINA, NU EI MILOGII DE MILITIENI CARE DAU PERMISE CU SPAGA.

HHHHHHUUUOOOOOOOOOO JEGOSII DRACU!! V-AS DA FOC

 

Asta e cam la fel cu judecatoria cand la un proces de divort, INTODEAUNA femeia are dreptate, nu ? :D

In fine, insanatosire grabina amice si nu te da batut. Presupun ca ti-au oprit permisul... :hug:

 

In 2003 am avut un accident cu un RATB-ist ordinar (un sofer de autobuz). Un an de zile au tinut cercetarile timp in care gaborii, care au venit la spital abia dupa 2 ore, (se stie ca ambulanta vine insotita de un echipaj de politie) scosesera de la dosar niste acte care i-ar fi incriminat. Norocul meu a fost ca am avut copiile acestora. Si da, am castigat. :) Pacat insa ca am stat 1 an de zile pe bara din cauza tergiversarilor.

 

Totul e sa ai rabdare si sa, repet, nu te dai batut. Bafta ! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...