Sari la conținut

Am dat drumul la www.motozone.ro


Motozone
 Share

Postări Recomandate

Chiar vreau sa stiu parerea voastra vis-a-vis de acest site.Daca aveti sugestii le astept cu mare placere. Ideea a fost sa fac un site in care puteti vedea detaliile tehnice ale motoarelor, sa puteti face o comparatie si sa trageti o concluzie in vederea alegerii unui model care vi se potriveste.Mai am de populat baza de date si de terminat anumite sectiuni gen contact, despre noi etc..

Astept cu "bagare de seama" parerea voastra pro si contra .... inclusiv fata de grafica si de "navigarea prin site" deoarece este in lucru si vreau sa iasa asa cum ne dorim cu toti: BINE

ne tratam cu adrenalina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. grafica ... imi sparg ochii si-mi rup/intind gatul pana citesc ceva :baldy:

2. la sectiunea moto history Afisez 20 de la 0 pana la 20 din total de 269 >> > click si fatalitate The page cannot be found :laugh: 3. sectiunea evenimente e faina, pozele reusite insa cam prea putina informatie despre evenimentul in sine.

4. accesoriiLE moto .. mda, ele ... ACELELE ... putintele ... :what:

5. restul: under construction > sa aveti spor domnilor, succes ! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In legatura cu grafica:

- layout simplist dar foarte bine finisat

- text cam blurry

- oriunde apare pagina in constructie apare si acel "n" intors care are jaggies

- la accesorii contrastul intre text si bg nu este suficient

In rest este reusit! Mult succes in continuare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o intrebare...site-ul se va adresa numai motocicletelor "sport" sau si cleor clasice...Pt ca sunt cam nelamurit...Si e posibil sa fie afisate si date despre asa numitele comuniste - la categoria "clasice" :laugh: Pt ca am rascolit tot netul sa caut niste date tenhice si puiu'...

 

Multa bafta in continuare la proiect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UnderTaker Posted on Dec 6 2004, 12:28 AM

  am si eu o intrebare...site-ul se va adresa numai motocicletelor "sport" sau si cleor clasice...Pt ca sunt cam nelamurit...Si e posibil sa fie afisate si date despre asa numitele comuniste - la categoria "clasice"  Pt ca am rascolit tot netul sa caut niste date tenhice si puiu'...

 

Multa bafta in continuare la proiect

Man... el se adreseaza la toate modelele de motociclete .. nu numai la sport .. iar ca idee ... el se populeaza acum .. si daca faci o cautare avansata .. vei vedea ca sunt toate categoriile de moto acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...