Sari la conținut

IN SFARSIT


Smeagol
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 325
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

max coxane io nush de unde iti veni tie ideea asta cum ca eu trebuie sa iti demonstrez tie sau cuiva faptul ca e motocicleta mea

eu pur si simplu am postat aici din adeziune fata de restul membrilor postatori si tzin la curent lumea cu mersul treburilor

am sa postez poza cu motoru cand o sa aiba numere noi, atunci tu sau altzi curiosi putetzi verifica daca e sau nu a mea la politia rutiera pe ce nume e inscrisa aceasta motocicleta, in cazul in care este posibil

in caz ca nu cred ca va trebui sa ma credetzi pe cuvant pana ne vom intalni calare pe undeva

:wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ha, de unde stim noi ca nu ai vreun amic care nu are cum sa isi justifice veniturile ptr o asemena moto si a trecut-o pe numele tau?! :huh: , sorry dar chiar nu pot vedea un om care zice ca a dat 7 mii de euri pe o moto sa se uite la 300 de mii ptr ca NU POT :moron: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiri de ultima ora

am terminat cu inmatriculatu

intr-o saptamana ma duc sa ridic actele si numerele

sorry coxane, nu am pus COX la numar pt ca ai fost un mic nesimtit si nu ai meritat

pt cine nu crede treaba lui, de aia nu mai pot eu

ne videm pe drumurile patriei si atunci o fi alta poveste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja dai prea multe explicatii cand nu ai avea de ce.....tot spui ca nu ne intereseaza ce e cu actele yet ne tii la curent cu tot ce misca....cum am spus....astept(am) actele alea scanate...si o poza cu tine in biserica jurand ca nu ai un amic care nu a putut justifica 7 mii de euri si a trecut moto pe numele tau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi se pare corect sa d-au detalii

sunt fericit de cum evolueaza treburili si simt nevoia sa impartasesc cu cineva stirile pt a ma putea bucura mai bine

e ceva gresit in asta ?

stai sa vezi cand incep sa bag poze recente cu ea

mah coxane, mare smecher si sfatuitor ce esti

de ce nu ai comentat nimic apropo de mine, adica cum ma prinde motoru asta ?

e prea aspru pt mine ? sa am grija ? etc

vad ca pe alte topicuri te spargi in dat sfaturi

da-mi niste puncte de reper, la ce sa am grija?

cum sa pun genunchiul jos ? sa d-au gaz in curba sa ies mai repede, faze de astea

nu fi zgarcit ca asa ai invatat si tu, de la altzii mai mari :wave:

fi domn macar odata in viata ta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol mah hadess

urmareste exact topicurile sa vezi unde e baiu

eu am pus poza cu numerele corecte adica CJ 90 BLF

altcineva a editat si postat poza cu numere editate la caterinca

daca recitesti mesaju ai sa intelegi

 

ps. io am luat motoru de la klauss, am fost si sunt f serios

intreaba-l de mine sa iti confirme

am inteles ca va avetzi bine voi doi

ma astept de la necunoscatori care nu ma cunosc sa creada ce vor dar de la oameni cu care vb vine am facut afaceri si am fost corect , macar aprecieri sa primesc

stai lejer

iti accept scuzele

:wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol

ce lammeri

dureaza 1 saptamana pana la eliberarea actelor si a numerelor

voi vad ca nu le prea avetzi cu manevrele astea, lucratzi prin intermediari cu radierea/inmatricularea ?

coxane la jobu tau de samsar intra si treburili astea ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah frate , de fiecare data gaseshti cate ceva , bah ca nu shtiu ce , ba ca ...bla bla bla....pana la urma , de ce nu pui macar o copie a actului de vanzare -cumparare?

ce dreaq ca nu e greu..........sau dac vrei sa ne minti in continuare ...macar spune-ne ..ca nu e problema , intelegem. :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e o kawa 636 din 2004

DA-MI VOIE SA TE ATING! :wave:

 

Bai nea' Smigoale buna mocicleta de incepatori ti-ai mai ales bre :huh: si zici ca nu mai ai bani nici de transport? Pai inseamna ca nu stii costurile de pe la rar si de pe la inmatriculari ca daca le-ai stii ai abandona si cu astea, ca sa nu mai zic de reparatii si echipament, a... si am uitat de zeama si intretinerea unei astfel de moristi. Hai sa-ti zic o treaba, eu unu daca mi-as lua o astfel de motocicleta in loc sa dorm noaptea as cara-o inspre rar impinsa si tot as ajunge acolo, dupa care as da fuga la politie sa o inmatriculez, ca sa dau macar o tura in jurul blocului cu sau fara cashcheta, ca altfel as avea numai nopti albe.

 

Si inca o chestie, de ce trebuie dusa la rar daca a fost inmatriculata inainte in RO ?

Aaaa... si canishu ala de vroiai sa ti-l imprimi pe spatele gecii, te descurc io cu treaba asta ca am o pereche de adidasi cu acelasi semn pe talpa. Ai incredere ca merge, e dovedita treaba. :moron:

Editat de Calibra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Smeagol

Ahtiat

 

Group: Super Membru

Posts: 523

Member No.: 2.855

Joined: 18-June 04

Motocicleta: Simson, Kwak? 636 :huh:

Nr. moto: CJ 88 KKK

Club:

Locatia: Cluj-Napoca

 

 

A pai stai asa ma nea' Smigoale ca te-am judecat gresit. De ce nu ai zis de la bun inceput ca e vorba despre o KWAK 636 ? Ca asa e mai credibil. Acum ca ni s-au risipit toate dubiile iti uram succes cu noua ta achizitie, o superba KWAK :wave:

Dar parca in poze seamana cu o KAWA totusi hmmm...... :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Smigolul a vazut el prin filme straine pe video ca americanii zice kwak's la kawasachii....si a vrut sa fie biker bou :moron:

Cred ca au trecut 2 sau 3 luni de cand ne-a aburit cu mobra..... :huh: :wave:

 

Coxanelu....sau NKZ.....?!

Editat de nkz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DA-MI VOIE SA TE ATING!  :wave:

 

Bai nea' Smigoale buna mocicleta de incepatori ti-ai mai ales bre  :huh: si zici ca nu mai ai bani nici de transport? Pai inseamna ca nu stii costurile de pe la rar si de pe la inmatriculari ca daca le-ai stii ai abandona si cu astea, ca sa nu mai zic de reparatii si echipament, a... si am uitat de zeama si intretinerea unei astfel de moristi. Hai sa-ti zic o treaba, eu unu daca mi-as lua o astfel de motocicleta in loc sa dorm noaptea as cara-o inspre rar impinsa si tot as ajunge acolo, dupa care as da fuga la politie sa o inmatriculez, ca sa dau macar o tura in jurul blocului cu sau fara cashcheta, ca altfel as avea numai nopti albe.

 

Si inca o chestie, de ce trebuie dusa la rar daca a fost inmatriculata inainte in RO ?

Aaaa... si canishu ala de vroiai sa ti-l imprimi pe spatele gecii, te descurc io cu treaba asta ca am o pereche de adidasi cu acelasi semn pe talpa. Ai incredere ca merge, e dovedita treaba.  :ph34r:

ai auzit de identificare ?

se face de fiecare data cand se schimba proprietarul

mai exact inainte de imatriculare

pt cultura generala identificarea RAR e act necesar la dosarul de imatriculare

mai documenteaza-te inainte sa deschizi pliscu

:moron:

 

nu ma risc sa ma d-au cu ea pe vreemea asta cu toata ca ma ard palmele de numa

stii tu, lucrurile bune se intampla celor ce au rabdare

 

la ce te referi cu sigla ?

cu ce mai poti ajuta ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"lammeri", "kwak" ... let me guess, un alt mircar obosit care se uita la pegas-ul comunist ramas mostenire de la tatal tatalui sau si de acolo imaginatia incepe sa-i joace feste ...

 

Minte mult si la un moment dat incepe sa si creada, se incurca in minciuni, il roade invidia, ura comunista (de ce ala si nu io) ... Smeagol tati, las-o mai moale ca faci ulcer si nu e bine :wave: :huh:

 

(P.S. - astept acum si mesajul ca ti-ai luat R1, vad ca nici imaginatia nu functioneaza pina la capat si trebuie sa imiti ce vezi la "ailalti", ce dracu, fii mai creativ) :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...