Sari la conținut

IN SFARSIT


Smeagol
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 325
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

aloha

deocamdata sunt blocat la imatriculari

adica m-au respins pt ca trebe sa fac identificarea la RAR, nu am platforma sa o duc, iar schimbatorul nu l-am facut inca

deci, am vesti proaste, cred ca numa la anu in ianuarie ma duc din nou, rabdare si tabac

sabine nu e motoru tau pt ca eu am xenon pe faza scurta iar tu nu ai :blink:

coxane nu ma supara ca nu mai pun COX pe placuta de circulatie

toate cele bune

pa pa

 

ps. sabine sigur nu e motoru tau pt ca eu am zero gravity : double bouble

:P

Editat de Smeagol
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnule sabin_sbz tu zici ca motorul e al tau,sau ca pozele sunt luate de pe mobile.

deci in primul rand nu au cum pozele sa fie de pe mobile la rezolutia asta asa mare si in al doilea rand nr motocicletei ne indica ca motocicleta e inmatriculata in romania, asa ca nu are cum sa fie luata de pe mobile.

al doilea rand motorul nu are sa fie al tau, iar ca sa te convinci fa o mica comparatie intre poza pusa de tine si pozele puse de smeagol.

uite si la nr de inmatriculare, vezi la semnalizatoare ca nu sunt la fel, cauciucurile pe fata nu sunt la fel si altele. etc. sper ca nu am suparat pe nimeni...scuzati postu asa de lung

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnule sabin_sbz tu zici ca motorul e al tau,sau ca pozele sunt luate de pe mobile.

deci in primul rand nu au cum pozele sa fie de pe mobile la rezolutia asta asa mare si in al doilea rand nr motocicletei ne indica ca motocicleta e inmatriculata in romania, asa ca nu are cum sa fie luata de pe mobile.

al doilea rand motorul nu are sa fie al tau, iar ca sa te convinci fa o mica comparatie intre poza pusa de tine si pozele puse de smeagol.

uite si la nr de inmatriculare, vezi la semnalizatoare ca nu sunt la fel, cauciucurile pe fata nu sunt la fel si altele. etc. sper ca nu am suparat pe nimeni...scuzati postu asa de lung

Dar de ce ai luat foc? E motorul tau? :P

 

Eu am facut o gluma si vad ca nu ai inteles-o....data viitoare o sa specific :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

smeagol tati, esti varza coae , te-am mirosti de la inceput ca mergi la cacealma.....nu vad ce ai vrut sa castigi mintind lumea ca ai/iti iei 636....cand defapt tu doar visezi la unu....stop dreaming start making money ca nu o sa iti pice in dormitor ca 307-le ala din reclama mofockin looser :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are 636, Mos Craciun chiar exista ( the real one nu impostoru' asta de pe site) si eu am fost rapit de ozn-urile lu ak-raptor :blink:

Nu vezi ma ca a trecut prea mult timp de cand a zguduit-o ca face actele, trebuiau sa iasa demult....acum nu mai are ce scuza sa bage si a bagat tireaua de pe site.... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

what is this:

 

poza 1: /index.php?...=post&id=112617

 

poza 2: /index.php?...=post&id=104568

 

bre cyborg, buna treaba cu photoshopul asta... :blink:

 

numa bine baieti, si al cui o fi motorul, nu prea conteaza, e fain, nu incape indoiala.

 

asa ca urez fericitului posesor numa zile faine si multi km de distractie pe el.... :P

Editat de ares666
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani fratilor

un nou an a inceput si sper sa fie mai pizdos ca regretatul ce tocmai a trecut

sa moara mos gerila de ciuda, cand fac rost de masina cu carlig nu gasesc platforma, cand am platforma pewla carlig, las ca aia de la RAR ma asteapta

coxane tu ar trebui sa primesti diploma clownu anului 2004 pt activitatea umoristica adusa acestui site

cine e pentru ?

kerosen long time no speak, cand apuci sa vii prin cluj sa te uiti la simsonache-ul meu ?

btw, eu sunt tovarasu lu fratet-o, Cata, cu care ai vb la tel de cateva ori :blink:

multumesc tuturor care imi tzin partea

ne videm pi drum la vara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alooo, referitor la diploma....cu placare , dar nu prea mai am unde sa o pun prin casa....de atataea taloane de moto.... :blink:

 

oricum, si tu ai merita doua diplome....una de SCUZACUL anului.....daca vroiai neaparat sa ii faci actele te duceai cum se duc atatia pe ploaie, frig, ninsoare calare la RAR...vai, ii e frig la bebe sa mearga 10 km pana la rar? nu poti , dupa ce pretinzic a ai dat 7 mii de euro ptr o moto sa inchiriezi cu un milion un transport dus- intors pana la RAR jet la canal ba penibilule ....iar alta de ABURITORUL anului ptr felul in care minti lumea ( defapt te minti pe tine in toata povestea asta...sigur nu ai avut vreun unchi paros care venea la tine in pat cand eria mic ?! ) cu mobra asta....crezi ca te respectalumea mai mult daca pui poze cu mobra pretenului!?! cand nu o sa mai ai scuze ca nu e a ta vei deveni un 0 taiat , acum esti doar la stadiul de 0 :P

 

ps: vezi ca am facut rost de o scarita, vreu 200 de mii pe ea + transportul pe care il platesti tu, vezi poate facoi rost de bani pana la vara.....sau mai bine ia-ti inapoi cei 7 mii de euri, cumpara tot ce ai nevoie sa repari mociclerta si dupa aia spera la o reducere la rascumparare B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

coxane gluma e gluma dar tu vad ca o iei pe aratura :blink:

bre, calare nu pot merge, ti-am mai zis, nu am scaritza si schimbator

1 milion de transport nu am ca sunt sarac

ma milogesc pe la preteni sa ma ajute 4 free, deci .....

altceva ?

 

ps. pt scaritza te contactez

pps. vax albina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. TEAPA cu scarita.....vad ca iq-ul tau este subzistent....

2. CUM NU AI BANI CAND ZICI CA DAI 7 MII EURI (~ 270 DE MILIOANE) pe o motocicleta?!?!?!

3. CUM TE SUPORTI?! :blink:

 

ps: schimba-ti avatarul....in asta de mai jos

post-49-1104826971_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wuahahhahaahahahhaa. Ba Coxane, dar mai lasa mah omul sa respire, sau sa transpire. Sa mor eu parca mi-e mie rusine de cum l-ai luat pe om. Ia zi, ti se fixeaza tie un target pe ceva si omori? Sau cum? :blink:)) Tare handicapat mai esti fereasca dumnezeu. Ce-ai tu cu omul daca e mincinos. Ce noi nu avem voie sa traim sau cum :P

 

PS: Tine-o asa in continuare. Nu-l lasa deloc. Auzi ce tupeu, sa-si ia motocicleta ca a ta. B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

coxaneeeeeeee, ia-o in poponeata si fugi cu ea ... pe dealurile patriei

ai fost demascat si acum incepi sa arunci cu injurii?! :blink: te rog sa ramai calm, sa nu cumva sa te enervezi ca te trezesti din frumosul tau vis cu zx6....ar fi pacat :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

coxane sa moara copilasii tai de ciuda

am fost azi la RAR si mi-am rezolvat identificarea si ITP-ul

maine is la imatricularii

intr-o saptamana maxim sau cine stie cat de repede voi avea talonu si numerele preferentiale

potzi sa exersezi din timp plecaciunile de rigoare

:blink: :P B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

coxane sa moara copilasii tai de ciuda

am fost azi la RAR si mi-am rezolvat identificarea si ITP-ul

maine is la imatricularii

intr-o saptamana maxim sau cine stie cat de repede voi avea talonu si numerele preferentiale

potzi sa exersezi din timp plecaciunile de rigoare

:blink: :P B)

bla bla bla......fratie , ne aburesti de vreo luna incoa nu niste amarate de acte....sa vedem dovezi ca de aplaudat stiu sa aplaud ( pe cei ce merita evident )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...