Sari la conținut

Ce Alte Vehicule Mai Aveti?


PAUL ARCTIC CAT
 Share

Postări Recomandate

Pai ieu am acuma Sr-u meu cu care umblu...mai am 2 biciclete din care una in stare f buna(de cand am scuteru nam mai pus mana pe ea)....si mai am un carutz cu rulmenti gigantici :) (prindeam 30 pe Meses in jos deci era funny si simteai adrenalina pe el de la vibratii...

Mai am un camion Man si o dacie 1410 din 1999. Si i pe drum un BMW 320d(150cp) din 2003.Dar astea is pe numele lu tata.

Bye

Si sper ca si pe viitor sa am in fatza blocului o gramada de vehicule ale mele ca le ador :D

Cius :)

post-16160-1189413049_thumb.jpg

Editat de don' juan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

La mine un ford K si o mountain bike. Dar cu bicicleta am avut un mini accident asa ca m-am potolit. Asa am ajuns la scuter. Macar te mai vede lumea si nu intra in tine.

Recomand pentru scuteristi sa ai carnet de B. Vezi altfel lumea de la ghidon dupa ce ai vazut-o prin parbriz. Plus ca m-a oprit odata un politai si dupa ce i-am aratat si carnetul altfel a vorbit cu mine. Asa ma vedea doar ca pe una care a luat scuteru' lu fracsu sa se duca sa-si ia demachiant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai... cam asa scuterul, vreo 2 biciclete(pe care nu le-am mai scos din casa de vreo 3 ani de cand am scuterul) un Golan si o Dacie 1300(astea pe numele lu' tata) k mai am de stat pe bara cateva luni pana la 18 ani :bigstar:

Ps: Am auzit ca "drinkin' & driving is very bad" asa o fi :bigstar: ?post-12194-1201689493_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos golanu....imi place mult eleronul dupa portbagaj....yo am 2 scutere...care bineinteles st tot pe numele lu` tata si mai am un seat cordoba(2007) si un renault megane(2000)...as vrea totusi la 18 ani un tico...mi se pare cel ami potrivit...plus ca e ieftin la piese si consuma putin :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

pai...c sa zic...am un scuter p numele meu o bicicleta full carbon first bike p kre nu am mai scos-o d vreo 2 ani din uscatorie...un chrysler PT CRUISER 2.2 crd 150 cp(a lu mama) si un volvo s40 2.0D 140cp a lu tata...tre sa vina un X5 kt d curand :D :D :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Salut!

 

Cine este interesat in a lucra ca livrator de pizza pentru "PHD by Pizza Hut" este invitat sa depuna CV la magazinul din Calea Vitan nr.23D sau in Calea Dorobanti 5-7 (Pizza Hut). Ne puteti contacta si pe www.PHDpizza.ro sau la telefon 021 201 17 60 sau 0749 099 041.

 

Multumim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nope. In timpul saptamanii cel mai mult circul cu scuterul (acasa - serviciu si retur). Daca vedeti pe cineva cu un V-click portocaliu si imbracat la costum (si o geaca de vara gri), ala-s eu :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai cu scuterul ziceam ca te-am vazut dar daca zici ca n-ai trecut pe acolo nu erai tu ,insa scuterul era identic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi in familie suntem pasionati de italience, Tata = Fiat Stilo 1.6 16v(103cp) an 2004 (multe optiuni + sistem audio bose cu cdplayer alpine) si Fratemi-o = Fiat Marea 1.9JTD(110cp) an 2001(multe optiuni foarte) drept urmare pozele:

post-37438-1211292647_thumb.jpg

post-37438-1211292678_thumb.jpg

post-37438-1211292704_thumb.jpg

post-37438-1211292911_thumb.jpg

post-37438-1211292947_thumb.jpg

post-37438-1211293019_thumb.jpg

post-37438-1211293076_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi in familie suntem pasionati de italience, Tata = Fiat Stilo 1.6 16v(103cp) an 2004 (multe optiuni + sistem audio bose cu cdplayer alpine) si Fratemi-o = Fiat Marea 1.9JTD(110cp) an 2001(multe optiuni foarte) drept urmare pozele:

 

nu numa ai tai sunt pasionati de italience :(

 

abia astept sa o conduc la 18 ani :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu numa ai tai sunt pasionati de italience :D

 

abia astept sa o conduc la 18 ani :rolleyes:

si eu am acelasi sentiment :(

stilo-ul vostru este diesel sau benzina ?

Editat de Vlaaad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la anu din care ii iti zic io ca atat consuma la relanti :(

 

Ce vrei sa zici?

 

[quote name='RaduSPR' date='May 20 200

spune-ne si noua consumu la grand cherokee 5.2 v8... sare de 25 %???

 

pe untimii 7000km computerul de bord indica un consum de 23.5%, Eu unu nu fac calcule de acest gen, din punctul meu de vedere consuma tot. :rolleyes:

Editat de RaduSPR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...