Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ASTA in 4 zile si-o luat Busa, frate !

 

iar scrie pantera de pe contul clona

Ai idei putine, dar fixe! Am vb cu un moderator sa te lamureasca, daca pe tine nu te duce capul sa gandesti de unul singur ! Astept AICI scuzele tale !

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

O sa ai ocazia sa schimbi aceste impresii cu pantera si cu mine - clona ei, sunt curios face-to-face pe unde o sa mai scoti camasa.

Ma ameninti? vezi sa nu am vezica plina cand o sa ne intalnim face to face,ca o sa iti scoti camasa uda de pe tine

 

 

Ai idei putine, dar fixe! Am vb cu un moderator sa te lamureasca, daca pe tine nu te duce capul sa gandesti de unul singur ! Astept AICI scuzele tale !

 

ma amentiti si vrei sa imi ver scuze.Eu port ochelari de vedere,tu de cal

 

Observ ca universul tau e foarte limitat,ramai cu parerile tale(limitate) in banat.Daca tu nu stii limba romana sa lamuresti si pui UN MODERATOR sa ma lamureasca

 

 

cer scuze fratilor mai mari pentru postul asta....nu celor cu personalitate de etnie minoritara

 

P.S daca ai chef sa iti versi frustrarile te invit pe pm....sau in bega,sa te racoresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma ameninti? vezi sa nu am vezica plina cand o sa ne intalnim face to face,ca o sa iti scoti camasa uda de pe tine

 

 

 

ma amentiti si vrei sa imi ver scuze.Eu port ochelari de vedere,tu de cal

 

Observ ca universul tau e foarte limitat,ramai cu parerile tale(limitate) in banat.Daca tu nu stii limba romana sa lamuresti si pui UN MODERATOR sa ma lamureasca

 

 

cer scuze fratilor mai mari pentru postul asta....nu celor cu personalitate de etnie minoritara

 

P.S daca ai chef sa iti versi frustrarile te invit pe pm....sau in bega,sa te racoresti

1 la mana : Explica-mi, te rog, ce treaba ai tu cu topicul intitulat "detinatori de Suzuki Hayabusa" .

2 la mana : Faptul ca ai simtit nevoia sa te bagi in seama totalmente gratuit si fara nicio legatura cu ce discutam noi aici doar pentru a-mi da mie peste bot ( crezi tu !), inseama ca esti atat de frustrat incat te legi de o femeie care o consideri net superioara tie si asta este singurul mod in care te poti simti tu bine pe modelul "de sculat nu se mai scoala, dar uite ce frumos atarna ", eunucule !

3 la mana : in 562 de pagini nu s-a gasit nimeni sa intre si sa improaste cu noroi poate cel mai curat si decent topic de pe forumul asta, unde oamenii care au ceva in comun si majoritatea dintre ei se stiu personal discuta.

4 la mana : cand am spus ca am rugat un moderator sa te lamureasca, ma refeream la faptul ca ei au la indemana niste optiuni pe care userii obisnuiti nu le au,legate de ip-uri, email-uri, etc si care iti poate confirma faptul ca baiatul asta nu este clona mea asa cum o ti tu sus si tare .

 

Ar trebui sa iti fie rusine fata de oamenii de-aici ca iti afisezi in fata lor vendetele personale si frustrarile, ei care n-au nicio obligatie sa-ti citeasca tie dejectiile !

Dar, din pacate, ce nu te-au invatat parintii tai in cei 7 ani de-acasa n-am cum sa o fac nici eu, nici alti 1000 de oameni, pentru ca de unde nu e, nici Dumnezeu nu cere !

 

 

Scuze baieti ca domnul a considerat ca e foaaaaarte important sa strice frumusete de topic pentru a demonstra unei femei cat de mari are el cohonesurile si cat de barbat feroce este el !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

1 la mana : Explica-mi, te rog, ce treaba ai tu cu topicul intitulat "detinatori de Suzuki Hayabusa" .

 

EU SUNT PRIMA PERSOANA CARE POSTEAZA PE ACEST TOPC FARA SA DETINA BUSA?

2 la mana : Faptul ca ai simtit nevoia sa te bagi in seama totalmente gratuit si fara nicio legatura cu ce discutam noi aici doar pentru a-mi da mie peste bot ( crezi tu !), inseama ca esti atat de frustrat incat te legi de o femeie care o consideri net superioara tie si asta este singurul mod in care te poti simti tu bine pe modelul "de sculat nu se mai scoala, dar uite ce frumos atarna ", eunucule !

 

FOARTE CIUDATA ASOCIEREA INTR-O PROPOZITIE A CUVANTULUI FEMEIE SI A CEA CE II LIPSESTE

CEVA FRUSTRARI?

3 la mana : in 562 de pagini nu s-a gasit nimeni sa intre si sa improaste cu noroi poate cel mai curat si decent topic de pe forumul asta, unde oamenii care au ceva in comun si majoritatea dintre ei se stiu personal discuta.

 

DAR DE OMUL ALA CARE VREA SA PUNA TURBO SI OHLINS,GLUMELE DE PROST GUST SE CHEAMA LIMBAJ CIVILIZAT?

4 la mana : cand am spus ca am rugat un moderator sa te lamureasca, ma refeream la faptul ca ei au la indemana niste optiuni pe care userii obisnuiti nu le au,legate de ip-uri, email-uri, etc si care iti poate confirma faptul ca baiatul asta nu este clona mea asa cum o ti tu sus si tare .

 

IHI,CUM SPUI TU.INSA TE-AI APRINS INTR-UN MOD FOARTE CIUDAT

 

Ar trebui sa iti fie rusine fata de oamenii de-aici ca iti afisezi in fata lor vendetele personale si frustrarile, ei care n-au nicio obligatie sa-ti citeasca tie dejectiile !

Dar, din pacate, ce nu te-au invatat parintii tai in cei 7 ani de-acasa n-am cum sa o fac nici eu, nici alti 1000 de oameni, pentru ca de unde nu e, nici Dumnezeu nu cere !

 

 

ASTA CHIAR IMI PLACE.MA AMENINTI,MA JIGNESTI,ITI FACI CUNOSCUTE LIPSURILE.DAR TOT EU SUNT ALA FRUSTRAT

FOARTE CIUDATA CIUDATA ATITUDINEA TA DUA AFIRMATIA MEA...SPUNEAM UN POST MAI SUS DE UN ORIZONT LIMITAT

Scuze baieti ca domnul a considerat ca e foaaaaarte important sa strice frumusete de topic pentru a demonstra unei femei cat de mari are el cohonesurile si cat de barbat feroce este el !

 

CE ITI PLACE SA TE VICTIMIZEZI

MA AMENINTI

MA JIGNESTI

AI DOAR JUMA DIN AIA 7 ANI DE ACASA

FACI PUBLIC CE LIPSURI AI

 

SI TOT EU SUNT DE VINA PENTRU LIPSURILE TALE.SI CE AM FACUT? AM FACUT O AFIRMATIE OBSERVATA PE UN TOPIC DIN REGIONAL

 

CONTIUATI CU DEJECTIILE SI VA FAC PUBLIC PM AL UNEI PERSOANE CU PROBLEME LA MANSARDA

 

TOT DIN VINA MEA...AU EI PROBLEME EXISTENTIALE PE CARE LE VARSA PE FORUM

 

Am observat ca in Bucuresti tiganii care sunt nemancati de 2-3 zile au o atitudine foarte agresiva si ameninta in dreapta si-n stanga.Voi ce motiv aveti?

Daca suntei atat de educati cu cu IQ peste mitici...de unde atitudinea asta de frustrari existentiale,crize de identitate si lipsuri materiale

 

Dupa ce o sa ma injurati nitel,va cereti scuze(celorlalti) si faceti apel la buna voastra crestere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnule Ionut Sandulescu, eu zic sa va calmati!

Iar acum, sa ne continuam discutiile noastre "pictisitoare" despre noi si ale noastre motoare !!! (cei cu buse , restu........)

Editat de mariuscojo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar acum, sa ne continuam discutiile noastre "pictisitoare" despre noi si ale noastre motoare !!! (cei cu buse , restu........)

Bun, au trecut si sarbatori si sfinti :friends: , am inceput sa ne bezmeticim cat de cat din euforie si sa ne vedem de treburile zilnice. :baldy: .. hai sa incepem incet, incet sa punem pe roate editia a doua :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca ma mananca palma!!!

Ma arde gatul!!!

Si tare mai vreau sa stau la palavrageala cu prieteni dragi din toata tara!!!

Asa facem !!!

Mie imi e si mai dor de voi ca oricaruia ca deh, sunt totusi muiere . cum ar spune unii haiteri pe-aici, nu-i asa domnule cu oi ? :haha: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai..hai...

si eu abia astept!!!

ca de azi merg fara carje!!!! :rolleyes:

...am fost la bazin....dar ma duc la fund intr-un mare fel...si inotasem si eu cativa ani cand eram mai mic!!!

oricum...de baut..am incercat si pot si in carje!!!!

:cheers:

Editat de octavius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai..hai...

si eu abia astept!!!

ca de azi merg fara carje!!!! :rolleyes:

...am fost la bazin....dar ma duc la fund intr-un mare fel...si inotasem si eu cativa ani cand eram mai mic!!!

oricum...de baut..am incercat si pot si in carje!!!!

:cheers:

Hahahaha, acum ne-am mai linistit ! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca a ramas Sighisoara ca locatie, sa rugam pe Punki sa vina cu niste propuneri de cazare, ca e de prin partea locului. Daca nu se poate intr-un singur loc facem ca anul trecut alegem doua locatii apropiate si ne organizam la fata locului. Deci Punki ce ne propui :cheers: A si sa nu uitam data intr-un weekend din Mai

Editat de DragStar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bla bla...la buna voastra crestere

 

Man... te rugam sa faci dinti pe alt topic. Daca nu ai ce face, nu mai te consuma si mergi la o cafea, un film, un teatru... ca eu unul nu cred ca esti "on Topic" sau deschide-ti blog... acolo poti sa vociferezi cat vrei.

=========

 

Recuperare usoara Octav... las ca mai e pana la adunare :makeout:

 

Sa stiti ca Gino ne pregateste surprize. Spionii au vazut ceva Carboane pe motorul lui. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa facem !!!

Mie imi e si mai dor de voi ca oricaruia ca deh, sunt totusi muiere . cum ar spune unii haiteri pe-aici, nu-i asa domnule cu oi ? :haha: :crack:

daca tot e revolutie, atunci raspunsul meu este .... huooooo ! :laugh:

 

.. hai sa incepem incet, incet sa punem pe roate editia a doua :banana:

 

Bun, s-a hotarat Sighisoara.Am mai propus dupa ce am citit niste articole si am vorbit cu niste lume statiunea Borsec pentru ca e teritoriu virgin, zona este din cate am inteles foarte frumoasa si putem usor sa facem o miniexcursie pe Cheile Bicazului & co. In comparatie cu Sighisoara am fi mai retrasi de civilizatie dar eu zic ca merita luata in calcul si locatia asta.Ca distanta este cam acelasi lucru zic eu...

Pareri ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Ma bucur foarte mult ca pot sa ma alatur grupului vostru!

 

Numele meu este Cristi si imi face o deosebita placere sa va salut, pe fiecare in parte :bigstar: , dupa ce am reusit sa parcurg paginile "romanului" vostru. Nu pot decat sa imi doresc sa ma bucur si eu de momente minunate alaturi pe soimul meu, asa cum fiecare din voi ati povestit in paginile anterioare.

 

Stiu ca fiecare isi prezinta soimul ... la mine nu sunt prea multe prezentari de facut, pentru ca mai mult ca sigur il cunoasteti deja, este vorba de "micuta" lui Bogdan (Reaper)

 

Mi-as fi dorit sa fie o vreme mai primavaratica astazi si gradele in termometru sa ajunga macar pe la 15 ... dar ce sa zic, caldura "centralizata", rezultata din bucuria de a incerca pentru prima data senzatia de merge pe o Hayabusa, a urcat foarte repede temperatura in termometrul meu interior :rolleyes:

 

Asa ca de azi o sa astept cu nerabdare sa putem declara noul sezon deschis pentru zboruri la joasa altitudine :bounce:

 

O iarna usoara si cat mai scurta tuturor! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Ma bucur foarte mult ca pot sa ma alatur grupului vostru!

 

Numele meu este Cristi si imi face o deosebita placere sa va salut, pe fiecare in parte :bigstar: , dupa ce am reusit sa parcurg paginile "romanului" vostru. Nu pot decat sa imi doresc sa ma bucur si eu de momente minunate alaturi pe soimul meu, asa cum fiecare din voi ati povestit in paginile anterioare.

 

Stiu ca fiecare isi prezinta soimul ... la mine nu sunt prea multe prezentari de facut, pentru ca mai mult ca sigur il cunoasteti deja, este vorba de "micuta" lui Bogdan (Reaper)

 

Mi-as fi dorit sa fie o vreme mai primavaratica astazi si gradele in termometru sa ajunga macar pe la 15 ... dar ce sa zic, caldura "centralizata", rezultata din bucuria de a incerca pentru prima data senzatia de merge pe o Hayabusa, a urcat foarte repede temperatura in termometrul meu interior :rolleyes:

 

Asa ca de azi o sa astept cu nerabdare sa putem declara noul sezon deschis pentru zboruri la joasa altitudine :bounce:

 

O iarna usoara si cat mai scurta tuturor! :peace:

felicitari man. o mobra superba ideala pt plimbari lungi<sa ai grija s-o pastrezi cum ai primito si multi km fara incidente>

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Kelu, Laur, va multumesc!

 

Cat despre poze, putin mai greu, nu am reusit sa ma prind cum adaugi pozele intr-un comentariu adaugat.

Daca ma poate ajuta cineva cu cateva detalii / indicatii, o sa revin si cu poze :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...