Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

vrei motive? du'te cateva pagini mai indarat...

 

alea nu sunt motive sunt ambitii, treaba ta, tu stii mai bine. Esti binevenit oricum, poate te razgandesti, tu vroiai o intrunire pe saptamana in conditiile in care nu suntem atat de multi si imprastiati prin toata tara, in loc sa facem una anuala si buna. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

alea nu sunt motive sunt ambitii, treaba ta, tu stii mai bine. Esti binevenit oricum, poate te razgandesti, tu vroiai o intrunire pe saptamana in conditiile in care nu suntem atat de multi si imprastiati prin toata tara, in loc sa facem una anuala si buna. :cheers:

Chiar iti multumesc pt invitatie, dar entuziasmul mi'a scazut instant din cauza acelei persoane...sper sa va distrati!

 

Si chiar mi'ar fi placut o intalnire saptamanala cu astia "3-4" care suntem prin Bucuresti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar iti multumesc pt invitatie, dar entuziasmul mi'a scazut instant din cauza acelei persoane...sper sa va distrati!

 

Si chiar mi'ar fi placut o intalnire saptamanala cu astia "3-4" care suntem prin Bucuresti...

 

Pai sa stabilim si pentru o intalnire saptamanala :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna Busa Owners,

dc nu e vreo problema, as veni si eu la intrunirea voastra.....

dc ma primiti si imi spuneti unde se tine

va multumesc

 

 

Esti binevenit, vezi detaliile doua pagini mai sus

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

marius cojo...nu vii??...ca nu inteleg de ce ai rezervat camera doar pentru vali???

nici giani???

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

marius cojo...nu vii??...ca nu inteleg de ce ai rezervat camera doar pentru vali???

nici giani???

 

 

Giani e cu Gold-ul prin Europa, la un tur si nu stiu daca ajunge, iar eu incerc sa-mi fac liber, insa doar ptr sambata si duminica.

Editat de mariuscojo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am terminat acum o sedinta de terapie intensiva la telefon cu pantera si imi fac cu greu curaj sa intreb :

daca plOO ... se vine sau se amana ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am terminat acum o sedinta de terapie intensiva la telefon cu pantera si imi fac cu greu curaj sa intreb :

daca plOO ... se vine sau se amana ?

Fratilor vremea e naspa ! De o luna tot urmaresc si vad ca nu se inseala deloc. Ieri am fost in Bucuresti si exact cum s-a anuntat asa a si plouat ! Noroc ca am fost cu microbuzul si am stat foarte flexat. Cu siguranta v-a ploua tot trecator pe arii restranse si .... da tot ploaie se numeste ! Ma intreb ce se intampla daca o amanam o saptamana?!

 

acu ce sa zic daca facem o retrospectiva anul trecut am facut pe 20 MAI. anul asta e pe 25 deci sa fie intr-un ceas bun daca nu se amana ca tot pe ploaie am plecat si anul trecut noroc ca am ajuns cu bine si la dus si la intors. votati o plenara si decideti. sincer si daca o mutam pe 1 iunie zi oficiala de reuniune nationala hayabusa si o batem in cuie nu ma deranjeaza ! astept sugestii si ma supun majoritatii !

Editat de GINO_xxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea e ca daca plOO :rolleyes: ...o sa ne udam...LOGIC!!

cine nu e de zahar..nu se topeste!!!!

cine e..bafta lui..oricum e mai bine sa fii de zahar decat de ghiata!!!...

 

....

:cheers:

Editat de octavius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor vremea e naspa ! De o luna tot urmaresc si vad ca nu se inseala deloc. Ieri am fost in Bucuresti si exact cum s-a anuntat asa a si plouat ! Noroc ca am fost cu microbuzul si am stat foarte flexat. Cu siguranta v-a ploua tot trecator pe arii restranse si .... da tot ploaie se numeste ! Ma intreb ce se intampla daca o amanam o saptamana?!

 

acu ce sa zic daca facem o retrospectiva anul trecut am facut pe 20 MAI. anul asta e pe 25 deci sa fie intr-un ceas bun daca nu se amana ca tot pe ploaie am plecat si anul trecut noroc ca am ajuns cu bine si la dus si la intors. votati o plenara si decideti. sincer si daca o mutam pe 1 iunie zi oficiala de reuniune nationala hayabusa si o batem in cuie nu ma deranjeaza ! astept sugestii si ma supun majoritatii !

 

...o.k. si care este garantia pentru week-end ul urmator.....?

 

http://www.accuweather.com/en/ro/sighisoara/274740/daily-weather-forecast/274740?day=16

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa cum ati sesizat prognoza meteo in ro este pe 15 zile. in linii mari maine stim ce o sa fie pe 1 iunie ! si o vorba din popor zice ca pana nu ploua nu se incalzeste ! asa ca la cata ploaie a fost ..... trebuie sa vina si zilele insorite.

Editat de GINO_xxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca prognozele meteo in perioada asta a anului nu sunt foarte "sigure"... se poate schimba destul de repede si sa ne trezim cu o cu totul alta situatie pentru 25-27 mai. E foarte adevarat ca poate sa ramana in "picioare" aceasta prognoza - sanse 50 / 50 :rolleyes:

 

Acum mai e o problema banuiesc, daca ne hotaram sa amanam pentru 01-04 iunie (04 iunie este zi libera), trebuie sa anuntam din timp, astfel incat sa nu incurcam planurile pensiunii, poate ca sunt alti clienti care pot ocupa camerele pe care noi le-am rezervat. In cazul asta nu putem sa mai tragem de timp pana marti-miercuri sapamana viitoare, ca sa vedem cum mai evolueaza prognoza ... asa ca trebuie sa o gandim destul de repede.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca prognozele meteo in perioada asta a anului nu sunt foarte "sigure"... se poate schimba destul de repede si sa ne trezim cu o cu totul alta situatie pentru 25-27 mai. E foarte adevarat ca poate sa ramana in "picioare" aceasta prognoza - sanse 50 / 50 :rolleyes:

 

Acum mai e o problema banuiesc, daca ne hotaram sa amanam pentru 01-04 iunie (04 iunie este zi libera), trebuie sa anuntam din timp, astfel incat sa nu incurcam planurile pensiunii, poate ca sunt alti clienti care pot ocupa camerele pe care noi le-am rezervat. In cazul asta nu putem sa mai tragem de timp pana marti-miercuri sapamana viitoare, ca sa vedem cum mai evolueaza prognoza ... asa ca trebuie sa o gandim destul de repede.

 

Exclus ca in Sighisoara sa gasesti de rusalele sasilor(evanghelici,catolici,reformati)cazare.Toate pensiunile in week-end-ul 1-4 iunie sunt ocupate de nemti,dealtfel nici pentru 25-27 mai nu mai gasesti mai nimic,poate ici-colo ,dar nicidecum toti intr-un loc.Asa ca bine ar fi sa ne hotaram,sa nu supar nici eu pe nimeni pe aici,sa ramana cu camere neocupate. :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine nu ma deranjeaza daca ploua - conform acuweather, in perioada 25-27 mai, avem mai putine ploi anuntate.

Pentru urmatorul weekend nu este deloc mai "roz".

 

Eu votez sa ramanem pentru weekend-ul 25-27 mai, deja mi-am aranjat concediu si toate cele :rolleyes:

 

Acum astept si voturile celorlalti, daca majoritatea doreste schimbarea, ne supunem democratic :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt pentru acel weekend indiferent de conditii.O sa vin si cu sotia,dar ea cu masina.Daca este cineva care vrea sa mearga cu masina din Bucuresti sau de pe traseu si ne intersectam sa dea de stire,eventual pt bagaje sau lucruri pt cei de la casa de copii.Eu o sa vin sambata si puteti rezerva si pentru noi o camera sau orice ca nu suntem pretentiosi.Dupa chef pot sa dorm si pe pres.Traseul nostru probabil va fii A2-varianta Bucuresti-Ploiesti-Bv-Sighisoara.Poate suferi modificari in functie de vreme sau cerinte.Eu lucrez de 3 zile la moto si mai am cateva ca sa o pregatesc de drum:simeringuri si ulei furca,servisat etrieri frane,crashpaduri,verificari,teste,etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt pentru acel weekend indiferent de conditii.O sa vin si cu sotia,dar ea cu masina.Daca este cineva care vrea sa mearga cu masina din Bucuresti sau de pe traseu si ne intersectam sa dea de stire,eventual pt bagaje sau lucruri pt cei de la casa de copii.Eu o sa vin sambata si puteti rezerva si pentru noi o camera sau orice ca nu suntem pretentiosi.Dupa chef pot sa dorm si pe pres.Traseul nostru probabil va fii A2-varianta Bucuresti-Ploiesti-Bv-Sighisoara.Poate suferi modificari in functie de vreme sau cerinte.Eu lucrez de 3 zile la moto si mai am cateva ca sa o pregatesc de drum:simeringuri si ulei furca,servisat etrieri frane,crashpaduri,verificari,teste,etc.

 

Asa Emile,imi place entuziasmul,in sfarsit va apucati de trasee.Pacat ca nu vii vineri,sa putem incerca palinca pregatita pentru eveniment,dar lasam pe sambata...sper ca ramane.

M-as misca si eu un pic ,si as veni 100-200 Km in intampinare la un grup(vineri).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...