Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Multumesc ! :)

 

- Cristi si Alexandra

- Peu

- Tudor si Oana

- Daniel si Cristina

- Punki

- Octav si Alina

- Mihai si Dorothea

- Laur si Raisa

- Gino si (?)

- TNG si LIL

- Capitanu

- Gilda

- Serban (Buc) - calare pe cele 4 Buse ale lui :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Poti sa dai mai multe detalii?

Am glumit. Vine doar el, dar este posesor de 4 Hayabuse si de-aia faceam misto de el :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am glumit. Vine doar el, dar este posesor de 4 Hayabuse si de-aia faceam misto de el :D

 

OK, dar capacitatea pensiunii rezervate este deja ocupata, daca nu doreste cineva care vine singur sa se cupleze la o camera cu alt participant care vine singur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu tanjesc dupa un model 2013... daca mai pui 1k la pretul care-l ai... putem discuta ;) model iunie 2005

Salutare, nu vreau sa va stric starea de Zen aici dar pun intrebarea : stiti vreo Hayabusa 2004-2005 pana in 4500-4700 E in stare buna ?:-)

 

:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu tanjesc dupa un model 2013... daca mai pui 1k la pretul care-l ai... putem discuta ;) model iunie 2005

capitane eo am batut toate reprezentantele suzuki din londra si dinprejur...ink nu o au la driive test nici nu nam bani sa o cumpar da o tura cu modelu 2013 tot o sa fac :D

 

hehehe ce ziceti de asta? :D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu inca nu stiu cum voi fii cu munca in perioada aceea,dar trag sfori sa ajung macar sambata.In mod normal cazarea la Valea Cetatii este mult mai ieftina si pt rezervarea intregii locatii ar fii trebuit sa fie reduceri,dar ca la romani.Nu e treaba mea ca nu voi sta acolo,dar ca idee.Cam putina lume pe lista de participanti mi se pare.Saracie,Giani?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vine dragilor si mariuscojo, vine, cum nu vine!/! vine ca doar n'a venit anu trecut si tre sa recupereze, nu?
He !!!! ce a gandise-ti voi ca ati scapat de mine !
hahahha. Deci Yo si soatza mea ! Treceti pe lista, insa doar de sambata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu confirm !!!

 

Intrebare: vrei o camera numai pentru tine sau vei fi insotita? Tb sa fac ceva socoteli pentru ca e depasita capacitatea de cazare la 1 participant / 1 camera.

 

Avand in vedere confirmarile primite pana acum si capacitatea de cazare de la Valea Cetatii (12 camere - 9 duble, 2 triple, 1 cu 2 paturi matrimoniale), lista pentru cazare la aceasta pensiune este urmatoarea (in ordinea in care am primit confirmarile):

 

- Cristi si Alexandra

- Peu

- Tudor si Oana

- Daniel si Cristina

- Punki + ?

- Octav si Alina

- Mihai si Dorothea

- Laur si Raisa

- Gino si (?)

- TNG si LIL

- Capitanu

- Gilda

 

Daca este ok pentru unii din voi sa imparta camera, va rog sa anuntati ca sa mai facem loc :) - capacitatea totala de cazare e de 28 persoane, iar noi suntem 21 pana acum (1 participant / 1 camera).

Daca se anunta doritori in afara acestei liste, ii rog sa confirme pana vineri participarea, pentru a putea cauta o varianta de cazare cat mai apropiata de pensiune (de ex. Pensiunea Rem's este la cca 300 m distanta de valea Cetatii). Pe cei care se hotarasc mai tarziu de vineri, ii rog sa isi organizeze cazarea pe cont propriu.

 

Il rog pe Serban (anuntat de Gilda) sa confirme daca vine si cand (de vineri sau de sambata).

:peace: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...