Sari la conținut

Ce ati prefera?


RENEGADE
 Share

Daca ar fi sa aveti banii necesari, care din motoarele astea l-ati cumpara si de ce?  

81 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

@robybiker: fata a spus ca-i place Harley clar, dar ca motorul din poza sau ce o fi va fi al ei in curind. Daca e cel din poza inseamna ca putem merge si sa ne rugam la Mos Craciun pentru vreo douazeci de ani ca tot nu cred ca vom primi asa ceva. Harley curat nu e ca motorul e S&S. Oricum e beton!

bun ok eu vreau mai multe detalii..atita tot.......nu sari asa pe mine mai :blink: RENEGATULE :P B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata....aseara nu am mai putut intra de nici o culore pe site....anyway ca sa iti raspun la intrebari roby....motorul este un custom edition facute de mainile viitorului meu sot ..in statul missouri.......nu a murit nimeni si nu il am mostenire ..e dor cadou de nunta..avantajul de a fi femeie..si roscata...hahahhahah......el construieste motoarele le baga in show room si apoi le vinde...de fat inafara de asta care e al meu mai are 2 negre un sotf tail si un fatboy....v-am pupacit si urati-mi casa de piatra si sosea uscata... B) :blink: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hey roby..btw..an inteles ca tu esti in spania acum...daca da cunostiu cumva un tip ..biker of course pe numele lui Matei?are un virago de 750....parca prin spania o arde si el acum....

sincer nu cunosc nici un biker roman cu virgo in spania...eu sunt in barcelona el unde este? :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

casa de piatra iti urez...si apropo cum se numeste firma sotului tau....sau o pagina web nu are????? sa vedem si noi ce construieste si cit de cunoscut este.....ceau :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@gothika: si nevasta-mea e roscata si uite cu cine s-a luat? Ha-ha-ha! Eu nu am reusit sa-i iau decit un Tico de Martisor! :blink: Felicitari si casa de piatra si sa vii cu el prin tara sa-l vedem. Cu motorul bineinteles si cu sotul daca trebe :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu are firma roby si nici web site o face din pura pasiune singur...asta face in timpul liber...serviciul din care ia salariul este altul....apropo cred ca matei o arde prin malaga....e din braila el..poate va stiti de la adunari...dar ma rog nu conteaza..era o intrebare aruncata aiurea....mersi pentru urari baieti si promit sa postez niste poze speciale odata ce ajung clare pe el....pe motor nu pe sot

...hahahhaha... :P B) :nono: :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda...am votat si io pt.H-D Classic...desi e ditai magauaia...mai bine zis sunt eu pitic pt asa ceva....de-aia am pastrat VT-ul 500C din '85-usurica,mica,rea(are 50 CP). Bai Roby,daca am nevoie de diverse piese (gen segmenti,garnituri, , simeringuri),pot sa apelez la tine sa le cumperi din Spania?Aici ,la reprezentanta nici n-o au pe calculator...Banii ti-i trimit fara probleme prin Western Union.Mersi oricum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...

Vad bine ca topicul a fost ingropat de mult, dar trebuie sa sar si io cu preferata mea RS Warrior, mai ales ca n-a prea fost nominalizata. Si e de departe cel mai original cruiser de serie, daca pot spune asa. De fapt, nici nu e cruiser, e doar o motocicleta foarte misto!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yamaha Road Star Warrior!!!

Ce naiba, toti iubitorii de Warrior ne-am trezit dupa un an sa postam???

Eh, sanatosi sa fim! ... si Warrior sa calarim...

post-3355-1131039937_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...