Sari la conținut

Gilera Fanclub


EVO MOTORS.RO
 Share

Postări Recomandate

off off lui nu i ziceti de offtopic :lol:

Sa moara si capra vecinului! :P

 

On topic: Ce cantitate de lichid de racire incape in sistemul unui DNA?

 

 

 

Bafta! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 643
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sa moara si capra vecinului! :P

 

On topic: Ce cantitate de lichid de racire incape in sistemul unui DNA?

Bafta! :bigstar:

stai sa-l intrebe pe taica`sau :D :lol: :lol: :lol:

 

 

 

@mihaiand :D ai pus la poza: "by mihaiand" :D :D :D

Editat de redeye
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[.....]

Ce cantitate de lichid de racire incape in sistemul unui DNA?

Bafta! :bigstar:

Bai offtopicilor :lol: , aici nu e chiar "Discutii intre noi". Hai nu ma lamureste nimeni?

 

 

Bafta! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu uita de aerisire...bafta :lol:

 

--- Mesaj completat în 08 Jan 2008 18:55 -------------
Salut tuturor,astazi mi au venit piesele de la EASY PARTS..o aripa fata,filtru aer,"oala"de la far+bord,ceva garnituri si mai trebuia 4 suruburi care nu erau in cutia trimisa de cei de la firma.....in schimb...era un bilet de la POSTA ROMANA in care scria ca "'acest colet a venit la posta deteriorat iar posta romana este constienta de importanta pe care o prezinta distribuirea in conditii optime a coletelor asa incit primiti aceast colet intr un ambalaj special conceput "....adica o punga.. :P :lol:

In consecinta cineva a ciordit suruburile si a pus acest bilet...cred eu.. :bigstar: ...in orice caz..daca faceti comanda pt carene..plastice..etc..va sfatuiesc sa luati din Romania..pt ca,chiar daca pretul e mai bun afara..nu ai ce face cu o carena sparta(cutia mea era cam...varza)...va salut :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca imi comand piese de pe easyparts.. risc.. sa imi vina toba... varza ? :P sau n-are ce sa se strice la toba defapt ? :lol:

ce sa se strice la o toba ma?ce-ai,esti cu capu?

si oricum...cine o comanda,dak vede k un produs e ne la locul lui,o trimite inapoi :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai da am zis dupa ca nu are ce sa se strice la toba ce naiba.. :-w doar sa vina fara suruburi sau chestia aia de care se prinde...

 

 

Apropo merge pe DNA ::: Malossi Reverse ?

Poza : http://www.josdijkman.nl/images/uitlaten/8...reverse2004.jpg

 

PS : In poza aceasta.. mi-am rezolvat problema.. acesta este piesa prin care pot sa imi prind eu toba:D

Editat de gileRik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o trimite inapoi adica nu primeste coletul nu?

 

doctore chiar, tu ai luat piese de la ei...sunt seriosi sau nu?

nu eu am comandat...alex rusu ala mi-a comandat si mie :P ...cam neserios baiatul...nici acum nu mi-a trimis stopul care cik a venit spart...in fine...nu ma *** eu la 200 mii...mi-am luat altul acum :lol: ...nu mai face nimeni de pe forumul asta comenzi pe alde scooter-center? :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca imi comand piese de pe easyparts.. risc.. sa imi vina toba... varza ? :bigstar: sau n-are ce sa se strice la toba defapt ? :P

 

 

ba tu chiar esti retard ma jur ..... ce intrebare e asta .... citeste mai bine si numai fi retard "in orice caz..daca faceti comanda pt carene..plastice..etc..va sfatuiesc sa luati din Romania." acel etc ..se refera la tot ce inseamna plastic si se poate deteriora usor ..... bilute ma jur ca pe zii ce trece esti din ce in ce mai prost ....sau a fost o gluma de la tine pt noi ce ai zis tu ??? ahahahahah radeti.....ai zis pace ...am zis bine ...ca erau sarbatori te`am inteles.... ai si 12 ani ... cu toate ca marea majoritate de aici la 12 ani nu cred ca erau inapti ca tine .....sincer termina`te ca imi aloc bugetu dandui bani la vre`un hacker sa`ti futa pc`u date`n spumele marii de copac

 

LE: nu am obs postu zicand ca tu vroiai sa zici altceva... oricum ramane valabil ce`am zis mai sus

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Gilerik,Nu e Malossi Reverse ci Giannelli Reverse

@The_doctor,Nici mie nu mi-au venit piesele deteriorate,si pentru comanda pe scooter-center.com vorbim pe mess ca stiu eu pe cineva care mi-a facut deja.

Editat de brick23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da numai sa bantuiti stiti..altceva?daca aveti gilera postati fratilor pe topicu asta daca nu nu bantuiti voi aiurea...oricum prea penala faza aia cu toba adica in poza scrie clar pe Toba GIANELLI si ala imi zice ca e malossi...ce e pe lumea asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da numai sa bantuiti stiti..altceva?daca aveti gilera postati fratilor pe topicu asta daca nu nu bantuiti voi aiurea...oricum prea penala faza aia cu toba adica in poza scrie clar pe Toba GIANELLI si ala imi zice ca e malossi...ce e pe lumea asta...

ahahh acuma vad faza cu toba :bigstar: :P Doamne ajuta`l ca nu`i sanatos

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da numai sa bantuiti stiti..altceva?daca aveti gilera postati fratilor pe topicu asta daca nu nu bantuiti voi aiurea...oricum prea penala faza aia cu toba adica in poza scrie clar pe Toba GIANELLI si ala imi zice ca e malossi...ce e pe lumea asta...

du-te ba de aicea!!... :P :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spuneti mi si mie ce parere aveti despre aceasta toba si set.Toba costa 132 euro si este Top Performance,setul 125euro....Are cineva ..ceva din acestea doua??? :bigstar:

post-28057-1199913251_thumb.jpg

post-28057-1199913276_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...