Sari la conținut

Gilera Fanclub


EVO MOTORS.RO
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 643
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bah ia gata lasati-l in pace.. ba haste esti cam smecher cu chinezaria ta...vad ca numai u faci off-topic.. dati-va dreaq faceti toti misto de el.. gilerica.. daca se mai ia cineva de tine trimite-mi pm.. te-au vazut mai mic si... :finger: ..sorry pt ce ti-am zis

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba intelege de vb buna.. si nu te mai lua de mine.. ca totusi n-am facut nimica rau... ok? :finger:

Mai incetati drq.. uitati cine e dependent de offtopic.. toti cei care.. ma freaca pe mnee.. la cap.. ca.. nush ce fac eu.

 

 

 

zi`mi ca`ti place inimioara .... ce off topic ??? am pus o poza cu ARN`ul meu .... e custom made .... vreau sa`l tunez sa`i pun motor v6 cu 4 pistoane si un tetrafiltru sport ....acuma fac comanda la WEST COAST CUSTOMS , vrei si tu ceva ????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca tot radeti...mai radeti pe asta: azi am fost sa vad un scuter...cica din 2000 cu 400 Eur....gilera...totul ok...cand ajung sa vad dupa 15 telefoane e de fapt un Piaggio Vespa din....tineti-va bine...1979...de pe vremea lui bunicu...ma da ce oameni...si inca mi-am stricat timpul si centii pedegeaba...

''scuze de offtopic...da cred ca merita:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Andrei , fa si tu o poza la 115 km/h la runner ul tau.. la bord. Chiar sunt curios.

Bafta la :finger: toti.

 

--- Mesaj completat în 29 Nov 2007 08:48 -------------
Loza... cum ai scos reflectorizantu ala.. de pe carena?:baldy:

As vrea si eu sa le dau jos.. cum sunt prinse? Lipici d-ala ieftin? :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adevaru ca nici nu te duce capu... ar putea macar sa faca cu cineva pe spate sa il cred.. ca merge cu viteza estimata ! :) :lol:

 

 

pai ba (cuvant jignitor) daca prinde 115 km/h singur ...cum sa mai ia pe cineva in spate sa faca poza ....logic ca reduce viteza.... pe drum drept vorbind ...... iar incepi sa ma enervezi si ma jur c`o sa`ti dau un pm sa ma iau de parintii tai ,care tare tampit te`au facut....tzi`ar neamu tau de lebede

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ba (cuvant jignitor) daca prinde 115 km/h singur ...cum sa mai ia pe cineva in spate sa faca poza ....logic ca reduce viteza.... pe drum drept vorbind ...... iar incepi sa ma enervezi si ma jur c`o sa`ti dau un pm sa ma iau de parintii tai ,care tare tampit te`au facut....tzi`ar neamu tau de lebede

 

bai.. daca eu am precizat.. ca ... sa faca poza.. cu viteza care a precizato.. cu 2 pers ! da tu... nu..

BatMan BatMan !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai.. daca eu am precizat.. ca ... sa faca poza.. cu viteza care a precizato.. cu 2 pers ! da tu... nu..

BatMan BatMan !

 

unde a scris asta ca prinde 115 cu 2 persoane ???? sincer nu intelegi de ce un taci !!! toti sunt impotriva ta ca esti un retard...si tot continui sa ne stresezi ...sincer chiar nu ai preteni pe afara???? vrei sa`ti trimit prin posta un joc pe calculoator?? LASANE IN PACE !!! cel putin ramai pe topicu asta....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic.. sa taci mai bine.

Daca nu stii sa citesti !

 

--- Mesaj completat în 01 Dec 2007 08:33 -------------
ca pe un topic.. a spus ca prinde 100 parca.. cu 2 persoane.. si am zis macar cu viteza estimata cu 2 pers.. sa faca.. ca eu nu il cred ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic.. sa taci mai bine.

Daca nu stii sa citesti !

 

<small>--- Mesaj completat în 01 Dec 2007 08:33 -------------</small><br/>ca pe un topic.. a spus ca prinde 100 parca.. cu 2 persoane.. si am zis macar cu viteza estimata cu 2 pers.. sa faca.. ca eu nu il cred ! :)

Are motor de 125cmc si eu zic ca poate sa prinda 100 cu 2 pe el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate nu ai nimerit o cu "scaritele"....nu i nimic mai ..cauta....eu mai astept....astept sa mi spuneti toti "gileristii"..si nu numai.... configuratii de tunning...set,role,variatoare,tobe,arcuri ...etc... :lol: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da-mi id de mes sa-ti dau un joc marfa... e de pe miniclip e calumea rau.. vezi ca nu are PAUSE adica tre sa joci non-stop... poate asa scapam de teroare :)

 

<small>--- Mesaj completat în 01 Dec 2007 18:26 -------------</small><br/>na ma scarite .. 7 euro

 

http://www.easyparts.nl/showarticles_info/...-Rider-Alu.html

 

N-ai nimerito cu scaritele.. lasa.. astea nu vreau .. sa iasa .. iar panarama.. si etc !

Gata nu va mai contrazic !

 

--- Mesaj completat în 05 Dec 2007 12:09 -------------
Ziceti-mi si mie.. sa mi pun Malossi Multivar Complet sau doar role de viteza + demaraj ?

Astept pareri !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...