Sari la conținut

Despre Rs50/tzr50 Din 2007


Postări Recomandate

amandoua sunt niste motociclete f bune pt clasa 50cc, depinde care iti place mai mult, oricum parerea mea e ca yamaha e mai tare decat aprilia ca si calitate...ambele se inscriu ca moped, la primarie cu nr dinacelea galbene si trebuie sa ai un curs de legislatie absolvit pentru a conduce una dintre ele, cursul costa in jur de 50 ron am impresia si se face in 3 sapt, sau poti incerca sa dai 100 de ron si ai hartia intr-o zi, dar parerea mea e ca ar trebui sa faci cursul, intrucat iti foloseste destul de mult.

P.S. parerea mea e ca mai bine dai de A1 si iti iei de 125

Editat de roolrevolv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce stiti despre rs50/tzr50 se merita?eu vreau sami iau una din ele delimitate cam cat prind si dak pot sa le inscriu ca moped? :scratch: orice ajutor e binevenit.

ps:cum e cu nr galbene de la primarie?

pai prima data cred ca o sa fie limitat la 45-50 ca sa nu iti necesite permis,in acte o sa fie scris moped,te duci cu factura fiscala la primarie(in cazu meu doar atat)in alte judete iti mai trebuie rar si alte porcari :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i-ati Rs50..e mai bun ca Tzr-u...Daca il iei nou o sa fie super bine...Si daca il iei la mana a2-a vezi sa fie bun si daca ai grija de el te tine si pt stranepoti..Salutari!

 

--- Mesaj completat în 05 Sep 2007 16:51 -------------
Vezi ca merge si fara curs..Eu nu am si merg de ceva timp..:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i-ati Rs50..e mai bun ca Tzr-u...Daca il iei nou o sa fie super bine...Si daca il iei la mana a2-a vezi sa fie bun si daca ai grija de el te tine si pt stranepoti..Salutari!

 

<small>--- Mesaj completat în 05 Sep 2007 16:51 -------------</small><br/>Vezi ca merge si fara curs..Eu nu am si merg de ceva timp..:scratch:

taci ma

 

 

TZR RULZ !!! si pixde agati garantat mai multe cu r6`le JR :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in cateva zile ma duc sa dau comanda pt tzr,ms pt sfaturi eu il iau numai pt oras ;mai puteti spune si voi ce mai stiti de tzr ce probleme aveti cu el (daca aveti)

 

--- Mesaj completat în 06 Sep 2007 18:11 -------------
era sa uit: ce culaoare sami iau negru sau albcu rosu???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tzr Sux.... :scratch:....HAHAHA!Clipcea Rs50 2006-2007 e copiat dupa Derbi Gpr 50..Au fost tarani la faza asta.. :)....Dar Rs 98 e cel mai tare dintre astea de 50...Extrema Rullzzz!!! :what:

 

--- Mesaj completat în 06 Sep 2007 20:26 -------------
alecss sa pui poze cnd o vei lua..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti dinamovist?

Nu!! Daca aleg alb-rosu nu inseamna ca sunt dinamovist.

 

--- Mesaj completat în 06 Sep 2007 20:30 -------------

Tzr Sux.... :scratch:....HAHAHA!Clipcea Rs50 2006-2007 e copiat dupa Derbi Gpr 50..Au fost tarani la faza asta.. :)....Dar Rs 98 e cel mai tare dintre astea de 50...Extrema Rullzzz!!! :what:

 

<small>--- Mesaj completat în 06 Sep 2007 20:26 -------------</small><br/>alecss sa pui poze cnd o vei lua..

 

Hai stai linistit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sall 22ror!am si io o intrb poate sunt off-topic(sca daca e aja):am gasit un tzr 50 modificat are kit de 80 cu 2000 de euro!e cumva vreo problema dat fiind k io as vreau sai pun nr galbene,ma refer k atunci cand ma duk sa fac RAR-ul din cauza modificarii????:-?? zicetimi si mie daca pot face cv sau nu e nici o problema!?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...