Sari la conținut

Honda Cbr 125 R 2007


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 57
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ii frumos sa visezi....si eu ca si costy intrun an si ceva:))....pacat numa de luna februarie ca pe atunci nu poti da cu scoala....

 

Ca sa nu fiu offtopic...foarte dragutz cbr de 125....is curios cum suna unu....pt ca prin cluj nu am vazut....numa rajnite....printre care si eu :scratch:

 

Asfalt uscat :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ii frumos sa visezi....si eu ca si costy intrun an si ceva:))....pacat numa de luna februarie ca pe atunci nu poti da cu scoala....

 

Ca sa nu fiu offtopic...foarte dragutz cbr de 125....is curios cum suna unu....pt ca prin cluj nu am vazut....numa rajnite....printre care si eu :scratch:

 

Asfalt uscat :)

Iti zic eu ca maraie chiar foarte bine :what:

Incerca

,
si
!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt un motor de 125 suna bine , ma gandeam sa imi schimb tobele la trotineta mea dar m-am razgandit .Prietenii imi ziceau ca daca vreao tuobe mai puternice pierd din cai .

Nu prea cred ca pierzi din pudere daca schmbi toba ci din contra gazele sunt eliminate mai repede..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie asa mi s-a spus apoi oricum cer informatii de la mai multi oameni sa vad care ce zice, si in ultima instanta apelez la un mekanic care sa o si monteze, inca nu m-am hotarat ce toba sa ii pun, ca nu prea as vrea sa ma abat de la designu "trotinetei"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie asa mi s-a spus apoi oricum cer informatii de la mai multi oameni sa vad care ce zice, si in ultima instanta apelez la un mekanic care sa o si monteze, inca nu m-am hotarat ce toba sa ii pun, ca nu prea as vrea sa ma abat de la designu "trotinetei"

De ce zici trotineta?? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I-ai dat comanda ?

 

Stiu cum e cu nerabdarea asta ... :scratch: Si eu astept de vreo 1 luna jumate

Brr comanda inca nu am dat-o,daca asi da cei de la alfamotors mi-au zis ca in max 7 zile lucratoare va ajunge.

Tre` s-o conving pe mama ca pe tata l-am convins sa-mi ia dar mama zice ca nu-s bune motocicletele ca-s periculoase si ca la varsta mea sunt tentat sa merg tare si e riscant................etc

 

Sper sa o conving :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...