Sari la conținut

Rs125 Sau Mito125


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 84
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Omul a intrebat de mito si rs si bineinteles se gaseste unu care sa faca offtopic cu cbr-ul lui ...stai calm in banca ta

ia-ti mito , piese mult mai bune si performante ...

Uita-te mai sus ce am postat eu:NUsh care-s bune care nu-s dar astea in 2t nu-s asa fiabile ca cele in 4 t asa ca.............!!Nu vreau sa fac offtopic dupa cum zici tu ci din contra!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off-topic:

@CoSSmin: tu asa ai patit? a trebuit sa faci resegmentarea la RS/Mito tau dupa 2 sezoane? Nuuu, deoarece nu ai mers pe asa ceva, deci, nu mai face comentarii d-astea daca nu vorbesti in cunostinta de cauza. Lasa`mi un sezon cbr-ul tau si va trebui sa-l resegmentezi. Dupa numai un sezon, nu doua ca la RS. Ideea e ca asa cum mergi cu el, atata tine.

 

On-topic: Ia-ti mito ca RS are toata lumea.

Editat de Trotinel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off-topic:

@CoSSmin: tu asa ai patit? a trebuit sa faci resegmentarea la RS/Mito tau dupa 2 sezoane? Nuuu, deoarece nu ai mers pe asa ceva, deci, nu mai face comentarii d-astea daca nu vorbesti in cunostinta de cauza. Lasa`mi un sezon cbr-ul tau si va trebui sa-l resegmentezi. Dupa numai un sezon, nu doua ca la RS. Ideea e ca asa cum mergi cu el, atata tine.

 

On-topic: Ia-ti mito ca RS are toata lumea.

Uite un exemplu de resegmentare la cbr :scratch:) :)

 

Mito --Nero Lucio (parca se numea)Negru cu auriu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa adaug in lista si honda nsr125?ce parere aveti ca performante.................astept opinii :what:

Uite un link,sper sa te ajute! http://www.nsr125.com/derestrict.htm

Si inca ceva,nu se mai fabrica.

 

--- Mesaj completat în 06 Sep 2007 18:13 -------------

Off-topic:

@CoSSmin: tu asa ai patit? a trebuit sa faci resegmentarea la RS/Mito tau dupa 2 sezoane? Nuuu, deoarece nu ai mers pe asa ceva, deci, nu mai face comentarii d-astea daca nu vorbesti in cunostinta de cauza. Lasa`mi un sezon cbr-ul tau si va trebui sa-l resegmentezi. Dupa numai un sezon, nu doua ca la RS. Ideea e ca asa cum mergi cu el, atata tine.

 

On-topic: Ia-ti mito ca RS are toata lumea.

 

"@cossmin - "cbr125" nu avea ce cauta in acest topic in care este vorba de alte 2 motoare , deci erai off topic ... cartonas galben ptr tine "

Daca aveam cbr-ul ti-l dadeam dar inca nu-l am.. :)

Ms ptr cartonas cred ca o sa fac colectie,mai ai? :scratch:

Editat de CoSSmiN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa ajunga un topic in care se cearta astia cu rs cu mito si asa mai departe ...parerea mea nici nu trebuia sa il deschizi :scratch: parerea mea am zis sa nu imi sariti in cap :what: dupa cate is pe site despre rs si mito nush ce rost are topicu ! iati cbr :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tare asta cu fasolea :scratch:

 

 

 

Stiu ca sunt talentat :what: :-L :P :) se baga minciuna in seama ,el care zicae intr-un topic ca merge la 10 mii de ture intr-o roata cu cagiva mito :baldy: si tot se lauda park avea o hayabusa :what: :D :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca sunt talentat :scratch: :what: :-L :) se baga minciuna in seama ,el care zicae intr-un topic ca merge la 10 mii de ture intr-o roata cu cagiva mito :P si tot se lauda park avea o hayabusa :baldy: :wave: :what:

Eu am Mito de 2 ani si am mers destul de mult cu el...Am vreo 12-13 mii de km si nu am avut nici o problema cu motorul,nici vorba de resegmentare...Am mers pe circuit,am participat la 2 curse,cupa Ferodo + multe drumuri lungi.Daca tu te-ai hotarat sa iti iei Rs este alegerea ta.Oricum vad ca nu prea ai tinut cont de parerile celorlati. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer sa fiu imi place mai mult mito dar eu vreau sa iau second-hand si mito e cam rara nu prea am vazut la vanzari :what: :scratch:

Asfalt uscat!

 

--- Mesaj completat în 07 Sep 2007 11:16 -------------
Daca ati vrea sa imi dati link-uri cu vanzari ,cu motoare de 125(in special mito si rs) :-L :) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer sa fiu imi place mai mult mito dar eu vreau sa iau second-hand si mito e cam rara nu prea am vazut la vanzari :what: :scratch:

Asfalt uscat!

 

<small>--- Mesaj completat în 07 Sep 2007 11:16 -------------</small><br/>Daca ati vrea sa imi dati link-uri cu vanzari ,cu motoare de 125(in special mito si rs) :-L :) :P

Cauta pe BikeShop!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia-ti ce-ti place, nu ce zice unul sau altul. Mito e mult mai frumos decat RS, iar la fiabilitate se stie ca Aprilia RS e varza. O sa auzi de la fosti posesori de RS care acum au trecut la motoare mai mari ca nu sunt deloc fiabile si sa te orientezi sper altceva.

 

Iar daca iti iei un motor, ti-l iei ca ti-l place ,nu ca zic femeile ca e bengos! Parerea mea . MITO!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...