Sari la conținut

Party La Bg 21-23 September


dezu_ro
 Share

Postări Recomandate

Daca-mi scot cei de la leasing numerele joi, este posibil sa vin si eu impreuna cu sotia. Asta inseamna inca doua motoare la socoteala :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 128
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

So ? ... te topesti ? Sambata si Dum am inteles ca o sa fie frumos ... doar vineri cica ploua seara.

Oricum spr sa ne instalam si sa ne dregem cu , ceva tarie pana sa inceapa ploaia.

 

 

Hmmmmm te`am prins :D parca u erai ala care puneai intrbari daca noi merem sa bem :D ....in fine nu vreau sa ma dau lovit dar daca aici ploua la ora plecarii :hug: sincer eu unu nu am sa vin,ti`am zis nu e ca ma dau lovit dar si asa parca sunt putin racit ;) si nu vreau sa ma gripez de tot ...in fine dar daca nu ploua si ploaia ma prinde pe drum asta e ghinion mi`am luat`o ;) ma dreg cu vodka cum zici u :lol:

Asa ca ne vedem maine la ora 18 la Mc ..Noi sa fim sanatosiiiiiiiii !! :)

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Craky down deci - 1 moto ... restul up :lol:

 

<small>--- Mesaj completat în 20 Sep 2007 20:29 -------------</small><br/>

Nu pot sa cred ca va sperie putina ploaie. :) Barbatii astia! Motociclisti satanisti sunnteti voi?

 

Maine vor fi doar nori asa ca puneti mana si faceti bagajele, si lasati prostiile. ;)

 

Uite mai barbat adevarat :)

Sper sa nu te retragi si tu pe ultima 100 de metrii

 

 

Se pare ca vremea tine cu noi .. nu ploua la BG

 

VREMEA: http://weather.digsys.bg/c/index.pl%3Fplac...;lang=_eng.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa cred ca va sperie putina ploaie. :) Barbatii astia! Motociclisti satanisti sunnteti voi?

 

Maine vor fi doar nori asa ca puneti mana si faceti bagajele, si lasati prostiile. :)

 

* Ce-i cu voi, nene?! Sa ploua, ce-are ploaia?... asta vara plangeati sa dea o ploicica...!

Daca-s 21 de grade afara, ne uscam si facem si-o baie :D

V-ati luat motorete sa le tineti in ...biblioteca?! Preferati sa stai in casa la caldurica si TV, ...poate un "Surprize! Surprize!" sambata seara..>? sau un film la mall, daca plecati de la birou inainte sa inceapa ploaia :lol:

 

P.S. eu am cablul de kilometraj rupt de vreo luna, aveti grija cu ce viteza mergeti! ..ca daca ma ia radarul, dau vina pe voi ;)

 

@ dezu: sorry! ca te-am indus in eroare asta seara..., stii tu cu ce :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.......

Daca-s 21 de grade afara, ne uscam si facem si-o baie :)

V-ati luat motorete sa le tineti in ...biblioteca?! Preferati sa stai in casa la caldurica si TV, ...poate un "Surprize! Surprize!" sambata seara..>? sau un film la mall, daca plecati de la birou inainte sa inceapa ploaia :lol:

 

.......

 

 

;) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi ... la ora 18:00 (18:15 pentru intarziati) din fata de la Mec Donals Unirii

 

Deci cati suntem ca am pierdut sirul :lol:)

 

* Alooo, duomnu'! am zis ca plecam la 6:30 pm, ca io numa' la 6 ppot pleca de la munca... :)

Deci, sa nu dea Pisica sa nu ma asteptati!!! ca ...nu stiu ce va fac! (vin cu inca o motocicleta, ...Hayabusa, tot la 6:30, o sa va urmarim si cand va prindem - in caz ca ati plecat deja - va spargeeeem!).

 

Io zic sa ne dam si nr. de telefoane sa ne putem contacta in caz de urgente...

(cria: 0748-853016) - la 6 fix plec din Pipera.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* Alooo, duomnu'! am zis ca plecam la 6:30 pm, ca io numa' la 6 ppot pleca de la munca... ;)

Deci, sa nu dea Pisica sa nu ma asteptati!!! ca ...nu stiu ce va fac! (vin cu inca o motocicleta, ...Hayabusa, tot la 6:30, o sa va urmarim si cand va prindem - in caz ca ati plecat deja - va spargeeeem!).

 

Io zic sa ne dam si nr. de telefoane sa ne putem contacta in caz de urgente...

(cria: 0748-853016) - la 6 fix plec din Pipera.

 

MAXXXIIIMM 18:30 sa fie ...

 

--- Mesaj completat în 21 Sep 2007 14:58 -------------
Gata ... 16.05 ... ma duc sa o iau pe Oana si vin spre Mec ...

 

Deci 18.00 .... 18.30 (cel mai tarziu) ... iesirea o facem prin Giurgiu asa ca daca ramane cineva in coada rau ne poate prinde din urma ... :lol:

 

PS .. nu uitati sa luat si voi niste palinca ceva

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum imi pare rau ca am plecat ... Data viitoare te leg de un copac daca mai vrei sa pleci in toiu' petrecerii (stie ea cu cine vorbesc) :finger:

 

Pe scurt : 9 motoare (parca) , nici o masina ( si implicit plecarea la 8 ) , bagaje multe , am ajuns la 12 acolo , distractie maxima pana pe la 4 , bulgari primitori si 22 leva ramasi pe stoc :moron:

Editat de marius_imv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum imi pare rau ca am plecat ... Data viitoare te leg de un copac daca mai vrei sa pleci in toiu' petrecerii (stie ea cu cine vorbesc) :eek:

 

Pe scurt : 9 motoare (parca) , nici o masina ( si implicit plecarea la 8 ) , bagaje multe , am ajuns la 12 acolo , distractie maxima pana pe la 4 , bulgari primitori si 22 leva ramasi pe stoc :cheers:

 

:cheers: In fac mea culpa, am fost chemata la datorie. Oricum, ficatul meu imi este recunoscator pentru asta.

 

Delegatia romana a fost formata din 9 motoare + 3 care au fost mai harnice si au ajuns inaintea noastra.

Cei care s-au speriat de ploaie si au renuntat ( Huoooooooooo! :lol: ), au pierdut mai ales ca vremea a fost super.

 

In rest... bulgari primitori, bautura multa, prea multa :finger: , distractie, muzica, imprejurimi pitoresti. Drumul probabil a fost si el frumos dar asta nu stiu pentru ca si la dus si la intoarcere, l-am facut pe bezna. :moron:

Asteptam trupa care a petrecut pana azi cu poze si alte comentarii.

Editat de a_deea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost destul de ok, private party .. micut , ceva gen Targoviste.

Frig noaptea cat cuprinde, betie la greu pt unii :finger: , ce sa mai zic .. FRUMOS.

Asteptam acum sa apara pozele .

 

PS. Am avut parte si de un incident ... in fata cu F4i a fost aruncata o stica in timp ce mergea de un pusti cordit :moron: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum imi pare rau ca am plecat ... Data viitoare te leg de un copac daca mai vrei sa pleci in toiu' petrecerii (stie ea cu cine vorbesc) :cheers:

 

Pe scurt : 9 motoare (parca) , nici o masina ( si implicit plecarea la 8 ) , bagaje multe , am ajuns la 12 acolo , distractie maxima pana pe la 4 , bulgari primitori si 22 leva ramasi pe stoc :rock:

 

 

DA:(... chiar nu inteleg de ce ati plecat sincer .....:eek: ati mai pierdut o seara minunata zic eu... care am plecat la 8 juma la culcare :what:

 

<small>--- Mesaj completat în 23 Sep 2007 20:00 -------------</small><br/>

:moto: In fac mea culpa, am fost chemata la datorie. Oricum, ficatul meu imi este recunoscator pentru asta.

 

Delegatia romana a fost formata din 9 motoare + 3 care au fost mai harnice si au ajuns inaintea noastra.

Cei care s-au speriat de ploaie si au renuntat ( Huoooooooooo! :lol: ), au pierdut mai ales ca vremea a fost super.

 

In rest... bulgari primitori, bautura multa, prea multa :finger: , distractie, muzica, imprejurimi pitoresti. Drumul probabil a fost si el frumos dar asta nu stiu pentru ca si la dus si la intoarcere, l-am facut pe bezna. :moron:

Asteptam trupa care a petrecut pana azi cu poze si alte comentarii.

 

 

Valabil si pt tine donsoara ... pt ca am ramas fara chopperisti..

 

In rest drumul a fost minunat ...parca mult mai scurt decat noaptea :cheers:)

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

DA:(... chiar nu inteleg de ce ati plecat sincer ..... :lol: ati mai pierdut o seara minunata zic eu... care am plecat la 8 juma la culcare :cheers:

 

Valabil si pt tine donsoara ... pt ca am ramas fara chopperisti..

 

In rest drumul a fost minunat ...parca mult mai scurt decat noaptea :eek: )

 

Ce sa fac?! Ma asteptau catelul, purcelul, copilul, iubitul, etc :moron:

 

Am zis si noi ca o sa va faceti de cap fara choppere. Daca nu a fost asa, va mai stresam si alta data. :finger:

 

POZEEEEEEE! Vrem poze!

Cria, blonda cu honda, unde sunteti mama cu pozele alea?

Editat de a_deea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa fac?! Ma asteptau catelul, purcelul, copilul, iubitul, etc :moron:

 

Am zis si noi ca o sa va faceti de cap fara choppere. Daca nu a fost asa, va mai stresam si alta data. :finger:

 

POZEEEEEEE! Vrem poze!

Cria, blonda cu honda, unde sunteti mama cu pozele alea?

 

* Am pus poze pe topicul de poze din excursii pe 2 roti :lol:

Ia sa iti iei si tu camera foto alta data, ...ca io nu sunt fotograf profesionist! sau mai bine iei fotograful meserias cu tine, ca el stie cum sa le faca sa iesim bine :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...