Sari la conținut

Harley


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

E cam scump la 43.000 USD! La banii astia poti lua unul nou si sa-l customizezi mai k lumea. Nu-mi plac megafoanele alea. Mergeau ceva Dragon pipes lungi. Si furca fata mai lunga. Oricum stima si respectul pentru munca dar chiar asa nu am bani de asa ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caaaattttttt????  :huh:  dar ce are tata la banii astia?  :ph34r:

deci parerea mea ca este un harley si stiu sigur ca motorul este de harley pe el---rotil numi plac tobele chiar de loc......si daca stai putin si te uiti la pret in orice alta tara iti iei un motor la banii astea echipat cu motor de S&S sau RIVETECH si asta este harley.....ma unde dracu ajung preturile la noi in tara....mai putin si o sa ceara lumea 10000 euro pe un TRABANT :drums: si mai o chestie cadrul este original softail nare nimic deosebit...rezervorul la fel unica chestie care este schimbata la motor si ar costa ceva bani este basula spate si roata si are un chit pt roata lata pus pe cutia de viteze ca altfel ii freca cureaua pe roata...chitul este la vreo 2500 euro motorul 4000 cadrul vreo 2000

deci motorul asta valoarea lui afara asa cum arata il iei la vreo 17000 euro sau chiar mai putin :whip:

parerea mea :wave: :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci parerea mea ca este un harley si stiu sigur ca motorul este de harley pe el---rotil numi plac tobele chiar de loc......si daca stai putin si te uiti la pret in orice alta tara iti iei un motor la banii astea echipat cu motor de S&S sau RIVETECH  si asta este harley.....ma unde dracu ajung preturile la noi in tara....mai putin si o sa ceara lumea 10000 euro pe un TRABANT :moron: si mai o chestie cadrul este original softail nare nimic deosebit...rezervorul la fel  unica chestie care este schimbata la motor si ar costa ceva bani este basula spate si roata si are un chit pt roata lata pus pe cutia de viteze ca altfel ii freca cureaua pe roata...chitul este la vreo 2500 euro motorul 4000 cadrul vreo 2000

deci motorul asta valoarea lui afara asa cum arata il iei la  vreo 17000 euro sau chiar mai putin :ph34r:

parerea mea :wave:  :huh:

Plus taxe si TVA pe la 22-23.000 de E zic eu. O fi el frumos dar chiar si pretul inclina in balanta frumusetii. E cam k la femei :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uitati aici un chopper care isi merita banii ....

 

Bruce's 2004 240 tire Jackshaft Digger is for sale,

wife says they need a bike with comfortable passenger seat, so chopper has to go! He is asking $23,000.- Firm! This bike has just over 1000 miles on it. For more info look under "Custom Big Twins" See this bike in our Showroom.

 

ce ziceti de motorul acesta si pretul acesta ?!? :wave:

post-24-1106132151_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wife says they need a bike with comfortable passenger seat, so chopper has to go!

:wave: Cred ca nevasta-mea ar sta cocotata pe aripa daca-s avea bani sa-mi iau o "bestie" d-asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...