Sari la conținut

Sistem Audio Pe Scooter ?


vlaicu_bog
 Share

Postări Recomandate

cristigrig esti sub mine ca varsta(la creier), si toate celelalte. Observa si tu ca am incercat sa pun PUNCT discutiei acu mult timp, dar tu esti singurul om la 36 de ani pe care l-am vazut ca isi continua cearta ca un om fara cap. CA AIA MICI PE CUVANTU MEU...O TI ASA IN CONTINUARE. ESTI UN STRESAT...VEZI CUM FACI SI DESTRESEAZA-TE "Cine-i mai destept cedeaza primu" domnule inteligent si cu bun simt.

 

Cat despre botanisti e ciudat ca te-ai simtit...crezi k era vorba de tine? Mai sunt destui care comeanteaa ca niste bombe + ca nu am folosit cu sensul din Parazitii - Necomercial de cu*va, ta*fa, etc ci cu sensul de om care pune botul...nu ti se pare ca se-aseamana aceste cuvinte? :bigstar: Si ca sa explic pentru cei cu deficiente...om care pune botul = om care se supara repede, din orice

 

:bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 248
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cristigrig esti sub mine ca varsta(la creier), si toate celelalte. Observa si tu ca am incercat sa pun PUNCT discutiei acu mult timp, dar tu esti singurul om la 36 de ani pe care l-am vazut ca isi continua cearta ca un om fara cap. CA AIA MICI PE CUVANTU MEU...O TI ASA IN CONTINUARE. ESTI UN STRESAT...VEZI CUM FACI SI DESTRESEAZA-TE "Cine-i mai destept cedeaza primu" domnule inteligent si cu bun simt.

 

Cat despre botanisti e ciudat ca te-ai simtit...crezi k era vorba de tine? Mai sunt destui care comeanteaa ca niste bombe + ca nu am folosit cu sensul din Parazitii - Necomercial de cu*va, ta*fa, etc ci cu sensul de om care pune botul...nu ti se pare ca se-aseamana aceste cuvinte? :( Si ca sa explic pentru cei cu deficiente...om care pune botul = om care se supara repede, din orice

 

:bigstar:

Rolly nu vreau sa ne certam dar macar nu mai comenta ca nu ai nici macar jumatate din varsta lui cristigr...gandeste-te k e de varsta cu taik-tu...si la partea cu "pus botul",faci prea multe glume...nu te mai increde asa ca nu esti ruda cu Valentino Rossi si nici cu Basescu :D :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca esti bomba si tu! Considera-te certat cu mine

 

De asa e vorba mea...asa vorbesc cu toti prieteni :bigstar: Pretenii adevarati nu se supara ca le zici ca sunt suparaciosi, mai ales daca asa sunt.

 

Poti sa ai si 70 de ani, dar daca esti maimuta pentru mine nu existi...poti sa te muti in padurea ecuatoriala si sa scarmi cu bete in scoarte de copaci.

 

Am incheiat orice discutie aici, puteti sa ma jigniti cum si cat vreti voi, eu nu mai postez pe topicul asta...si asa am facut prea mult offtopic

 

P.S nebune: ia uita-te cine are avatar cu nick-ul Doctorul adica Rossi...si de unde sti ca nu sunt ruda cu Base? "Libera exprimare e garantata prin Constitutie" imi bag p**a in cine vrea eu (cel putin verbal), dar totusi n-am ajuns chiar asa in ce-am scris mai sus. Vorbesc ce vreau :bigstar:

Editat de Rolly
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci..............la inc3put ........omu' vroia pareri despre sistem audio pe scuter..........si voi ati inceput sa va certati despre genurile de muzica care o asculta fiecare.............si la faza dintre rolly si cristigrig .........cred pana la urma k rolly ii mai matur ........." cine e destept cedeaza primul " ... asfalt uscat :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci..............la inc3put ........omu' vroia pareri despre sistem audio pe scuter..........si voi ati inceput sa va certati despre genurile de muzica care o asculta fiecare.............si la faza dintre rolly si cristigrig .........cred pana la urma k rolly ii mai matur ........." cine e destept cedeaza primul " ... asfalt uscat :bigstar:

chiar crezi k conteaza parerea ta? :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plm...din cultura mea generala, dar nu bag mana in foc cum am bagat pana acum, avatar stiu ca e ce scrie la tine acolo: nick+poza+personal sts ala + patratelele cu posturi

 

Mc tudorik :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e tiganie sa pui sistem audio pe scooter! vrei sa asc muzica ,poti sa o faci cu un player... mie imi provoaca scarba scooterele cu sistem audio, bine'nteles ca erau ciori ,un casetofon ,niste boxe SI MANELE :bigstar: ! ma rugam sa le de-a Dzeu mare canal in fata :bigstar: !

Editat de Luc1f3r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce va tot certati atata nu stiu ....yo zic s`o lasati moarta si gata....sau voi cand intrati pe net prima oara ,intrati pe topicu asta sa vada ce`a zis vecinu despre mine ??? doar de dragu de a te certa

 

 

PS: care`i problema daca baiatu asculta manele ??? cand aud pe toata lumea ca "yo nu ascult manele " dar daca ii dau 2-3 beri si ii bag un gutza incepe sa de din buric ....yo sunt genu de om care asculta orice care`i place .... poate sa fie ea si din aia din desene animate pt copci de 2 ani .... in fine gusturile nu se discuta...

 

PS2: gata cu offtopic...cat despre sistem audio pe scuter ...nu se merita...decat daca vrei sa stai la coltul blocului cu muzica la max sa te dai mare la pasarici ce scuter ai tu (vb in general ... nu personal )

 

inca odata mai bine terminati si intorceti`va toata "ura" ,toti "nervi" catre alte specii de maimutze .....ce mai ramane ?? sa ne vedem pe strada sa ne luam la bataie ? :bigstar:

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plm...din cultura mea generala, dar nu bag mana in foc cum am bagat pana acum, avatar stiu ca e ce scrie la tine acolo: nick+poza+personal sts ala + patratelele cu posturi

 

Mc tudorik :eek:

omule...avatarul = poza ... aia de care tu nu ai...poza cu mine pe scuter reprezinta avatarul...nick-ul e nick...descrierea descriere....in fine.... :ok:

P.S. : ultimul post....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sistem audio pe scuter? si eu ma gandeam cum ar fi, si daca as avea un scuterache pe care sa il am doar pentru experimente, mi-as face doar pentru ca se poate si atat. Din acelasi motiv mi-as modifica si bordul si as pune un sistem gps integrat, suport de pahar retractabil si tot ce iti mai zburda prin minte.

 

Daca iti faci un sistem audio, il faci doar pentru tine si nu pentru a asculta obligat si altii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

hmm cel de la care am cumparat scuterul avea pe el 4 boxe(2 sub sa, 2 sub carcase) 2 tewtere(nu stiu sa scriu calumea) si cd player sony...se auzea super nu era manelist....punea numai muzica buna...house si se auzea bine atat pe scuter in mers cat si de pe strada...in cazul acesta se mai auzea prea putin motorul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alti rookie, alte comentarii... ce <prostie> mea legatura mai avea asta cu o discutie incheiata de mult? Din cate observ tu renasti cearta si ar trebui sa se inventeze o noua zicala: "Cel ce reface o cearta, e mai prost decat amandoi la un loc" si mai e aia veche: "Doar prostii rad de ce-si aduc aminte", daca o iei ca o metafora sigur ti se potriveste si tie :lol:

 

Hai bafta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu ma cert C.J., dar stau si eu linistit si vine un mare boss si face gura, nu stiu de ce...ba pardon stiu: din amintiri :D

 

Mai ai sistemul audio pe scuter tu?

 

P.S: in legatura cu scuterul, e prea bijuterie :lol:, iti zic sa nu te mai dai cu el pe zapada ca poate cazi :lol:

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai am cd-playerul ca a avut nevoie respectivul de el si acum trebuie sa imi cumpar ca pusesem un cdplayer din acela portabil si am pus un amplificator langa el dar mi s-a ars amplificatorul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alti rookie, alte comentarii... ce <prostie> mea legatura mai avea asta cu o discutie incheiata de mult? Din cate observ tu renasti cearta si ar trebui sa se inventeze o noua zicala: "Cel ce reface o cearta, e mai prost decat amandoi la un loc" si mai e aia veche: "Doar prostii rad de ce-si aduc aminte", daca o iei ca o metafora sigur ti se potriveste si tie :lol:

 

Hai bafta :)

Nu bai becalizatule car esti..Nu vorbesc din amintiri si nu renasc nici o cearta..dar atat timp cat nu ai dreptate si o mai faci si desteptu..chestii d-astea aprind multe discutii..nu degeaba se cearta cu tine oamenii de 30-40 ani..Si nu sunt si boss si nici sef ca spre deosebire de altii nu manelele ma definesc pe mine..si mai controleaza-ti limbajul..si daca tot spuneai tu ca cel destept cedeaza primult...te las sa incetezi tu..sa fii destept si eu ala prost dupa parerea ta..Bafta in continuare..

 

On topic:Sistemul audio nu este tot timpul o tiganie..doar atunci cand iti pui sub coarne un casetofon si mergi pe strada cu muzica injositoare pe strada..am exeple pe la kine prin oras..si oricum un sistem audio nu isi are loc pe scuter..dar asta nu impune sa nu iti faci asa ceva..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand sistem audio pt scuter tapitzat dupa portbagaj de aerox cu statie de 100 w,boxa woofer si mufa de mp3...ce ii trebuie este un amplificator care costa maxim 10 ron :) ...pretz 250 lei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...