Sari la conținut

Informatii


DarkBlade
 Share

Postări Recomandate

Buna.Nu stiu cat de originala e ideea,insa ea a venit in urma catorva intamplari.O consider necesara si merita incercata.Astfel,vreau ca fiecare dintre voi,cei care cititi mesajul,sa anuntati cunoscutii,etc,si sa trimiteti pe adresa:

master_ommc@yahoo.com

 

Numele si prenumele vostru

Localitatea

Data obtinerii persmisului cat A

Nr. inmatriculare motocicleta/motociclete

O adresa de mail valida

Un numar de telefon

***Nu toate campurile sunt obligatorii.Ele pot fi completate pe parcurs

 

 

De ce toate astea?Crearea unei baze de date.Sa ne identificam mai bine,sa fim auziti,etc.

 

 

:blink: Datele personale sunt protejate de legea 677/2001 :blink:

Editat de DarkBlade
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ras un sfert de ora...

Mai era unul pe un forum care cerea datele din buletin ca sa-ti trimita (vezi Doamne) un catalog moca de la nu stiu ce editura din Germania... Tu ce ne trimiti?

deci... Muuuuuuah!

IO.... Dani

Sibiu

nu am permis, da's jmecher!

=)) =))

@RaduSan.... n-am mai baut de mult o bericica prin Etrusco.. pe cand una mica???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna.Nu stiu cat de originala e ideea,insa ea a venit in urma catorva intamplari.O consider necesara si merita incercata.Astfel,vreau ca fiecare dintre voi,cei care cititi mesajul,sa anuntati cunoscutii,etc,si sa trimiteti pe adresa:

master_ommc@yahoo.com

 

Numele si prenumele vostru

Localitatea

Data obtinerii persmisului cat A

Nr. inmatriculare motocicleta/motociclete

O adresa de mail valida

Un numar de telefon

***Nu toate campurile sunt obligatorii.Ele pot fi completate pe parcurs

De ce toate astea?Crearea unei baze de date.Sa ne identificam mai bine,sa fim auziti,etc.

 

:blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna.Nu stiu cat de originala e ideea,insa ea a venit in urma catorva intamplari.O consider necesara si merita incercata.Astfel,vreau ca fiecare dintre voi,cei care cititi mesajul,sa anuntati cunoscutii,etc,si sa trimiteti pe adresa:

master_ommc@yahoo.com

 

Numele si prenumele vostru

Localitatea

Data obtinerii persmisului cat A

Nr. inmatriculare motocicleta/motociclete

O adresa de mail valida

Un numar de telefon

***Nu toate campurile sunt obligatorii.Ele pot fi completate pe parcurs

De ce toate astea?Crearea unei baze de date.Sa ne identificam mai bine,sa fim auziti,etc.

:blink: Datele personale sunt protejate de legea 677/2001 :blink:

 

Localitatea : Baicoi :kick:

Data obtinerii persmisului cat A : Peste 1 an

Nr. inmatriculare motocicleta/motociclete : XX 69 SEX :) ; XX 81 TCH (BITCH :) )

O adresa de mail valida : nepotu_lu_Ghost_Rider@EvrajealaMA.ROmania B)

Un numar de telefon : 0789 89 89 999

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu esti extrem de tare! O baza de date se face cu super eforturi si se vinde pe mega bani.

 

ai parte de toata atentia mea:) de ce anume s-ar vinde pe mega bani? :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai parte de toata atentia mea:) de ce anume s-ar vinde pe mega bani? :blink:

 

 

pentru ca informatia costa. si mai ales informatia protejata de legi. in momentul in care cineva are datele tale de contact (nu mai vorbesc de cele de identificare - pe baza carora deja se pot face fraude) ai si devenit virtual client al cine stie cui vrea sa-ti vanda o pensie, o maslina, o atentie...

 

oricum misto ideea. macar omu' a incercat! desi, sincer sa fiu nu cred ca voia sa vanda cuiva datele acumulate ci e doar efectul unei efervescente...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ptr ca e vorba de informatii! Informatiile "cuasta"bani...

daca tu vinzi "baza asta de date" (!) la ING de exemplu... aia o sa trimita la toti cei din lista X oferte de pensii, de asigurari, de basca mea... toate tiganiile.... iar ASTA nu e bine....

Lamurit?

;-)

LE: bogo cred ca am fost amandoi pe aceeasi idee... si am butonizat apruape simultan... deci.... care este!

Editat de hondaxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baza de date connex e extrem de veche. Putine numere mai corespund si sunt doar nume si numere de mobil, nicidecum toata baza de date, cu adrese si info despre facturi.

 

Bazele de date se folosesc in campanii electorale (cine stie pe lista carui partid ai semnat deja? eu stiu de fraude din astea) si in campanii de marketing orientat: esti motociclist, se vinde baza de date cu motociclisti unei firme care vrea sa intre pe piata si sa vanda ceva in domeniul moto. Se plateste cu sume mari asa ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna.Nu stiu cat de originala e ideea,insa ea a venit in urma catorva intamplari.O consider necesara si merita incercata.Astfel,vreau ca fiecare dintre voi,cei care cititi mesajul,sa anuntati cunoscutii,etc,si sa trimiteti pe adresa:

master_ommc@yahoo.com

 

Numele si prenumele vostru

Localitatea

Data obtinerii persmisului cat A

Nr. inmatriculare motocicleta/motociclete

O adresa de mail valida

Un numar de telefon

***Nu toate campurile sunt obligatorii.Ele pot fi completate pe parcurs

De ce toate astea?Crearea unei baze de date.Sa ne identificam mai bine,sa fim auziti,etc.

:blink: Datele personale sunt protejate de legea 677/2001 :kick:

 

Ok, here we go:

 

Elvis Hadrian

Comuna Valea Larga, Judetul Prahova

29 Februarie 2004

B 12 PLM

Ahmed_Abdul_Al'Jarrab@yahoo.com

0723898989

 

Carcotasilor, eu vreau sa fiu identificat, vazut si mai ales auzit. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...