Sari la conținut

Urgent! Se Cauta Concurenti Romani Pentru Cb De Enduro


Postări Recomandate

M-a sunat d-na Olariu (FRM) acum cateva minute si mi-a enuntat urmatoarea situatie:

Sambata si Duminica, langa Sofia, are loc o etapa din Campionatul Balcanic de Enduro. Romania se afla in jenanta situatie de a nu avea nici un reprezentant.

Asa ca, oricare dintre voi care s-a mai dat pana acum in curse oficiale (la Avansati, Incepatori sau Hobby) si nu are program in acest week-end, poate merge in Bulgaria. Toate cheltuielile (drum, cazare, masa, inscriere) sunt asigurate de Federatia Bulgara de Motociclism.

 

Pentru cei interesati, sunati la 0721.237.927

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numarul meu este 0745 083 191 ma ofer voluntar pentru orice astfel de situatii or mai aparea, prin absurd. Sunt extraordinar de tare, cum m-am urcat prima data pe un ktm am si plecat pe traseu la romaniacs dar am abandonat pentru ca nu eram pregatit fizic.

 

--- Mesaj completat în 08 Oct 2007 13:01 -------------
si iti dadeau si motor??? ce am ratat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

sper sa nu se duca la gara si enduro asa cum s-a dus si rally raid-ul din lipsa de concurenti.....interesant ce activa e mereu sefa Nicoleta cand e vorba de enduro, si ce-o doare-n fular cand e vorba de rally raid. Si ambele (de fapt trei) etape din campionatul balcanic de rally raid erau organizate odata cu etapele noastre, romanesti, care s-au anulat EXACT din aceeasi cauza: lipsa de concurenti.

Se pare ca se adeveresc zvonurile cum ca oamenii dispusi de coclau nu prea mai au parale, si cei cu parale nu mai sunt dispusi de coclau....

naspa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Dan: daca or sa ma primeasca, cu vaca la rally raid o sa ma bag macar la trofeul capitalei....numai sa-mi fac dracu un nenorocit de roadbook(nu am parale sa ma arunc la un acerbis sau un touratech). Chiar vreau sa incerc....din ce mi-a spus kuki e realizabil(sa particip, poate sa termin). Bafta mare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...