Sari la conținut

BUCURESTI-LACUL VACARESTI


Postări Recomandate

n-am vorbit cu multa lume despre subiectul asta.

eu am intrat cu motorul in lacul de acumulare Vacaresti( cel de langa targul Vitan)

e destul da misto: noroi, baltoace, santuri, trambulinute... te solicita ceva si iti formezi sau antrenezi mana ptr mai multe suprafete.

acum nu merga sa intri(am fost acu 3 zile cu un amic) pt ca nu mai iesi decat cu troliu sau cu cauciuce cu cuie(s-au dat copiii cu sania pe rampa de intrare)dar cand s-o mai topi zapada...

oricum reactia amicului meu a fost: UAU CAT E DE MISTOOOOO...

voi ce parere aveti?

daca va bate gandul dati-mi au mail ceva, un telefon (0723494817) ca ma bag si io...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deabia acum am terminat cauciucul...am 32 de cuie pe roata de spate( suruburi de 6 ) cred ca sunt cam putine... vom vedea. pe fata nu mai pun sa fie mai extrem :banana:

nu cred ca ies maine ca am treaba, poate poimaine.... lasa-mi nr de telefon (pe mail ) si punem tara la cale. poate fac rost si de un aparat foto digital ca o sa fie circ nu gluma :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cum ne vedem dimineata?

ne auzim la un telefon?

eu am un dt200r negru complet

telefonul meu e 0723494817

 

 

 

ps: NU IMI AGAT PLACUTA DE GAT CU " CINE VINE IN LAC?" :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

actiunea s-a intamplat.

am fost dcsan, dobrexu, subsemnatu' si dom profesor Gabi.

Dcsan chiar a si tras pe video.

Personal mi-a placut foarte tare zona, unde ne-am balacit ca porcii prin toate noroaiele si baltile si etc.

Au fost pomenite niste idei de actiuni viitoare foarte super interesante. Asteptam si pe catalin sa zica cand treca buba la motor.Eu sunt pentru reeditare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Icerc sa pun ceva dar nu prea sunt reusite ca nu face snapshot prea bine de pe captura din VHS.

Oricum a fost super de super,cel putin eu m-am simtit ca un copil mic care are o jucarie noua.Dobrescu in schimb era f. sobru probabil ca el sa mai dat si poate ca nu a vrut sa se murdareasca in schimb eu si cu Popescu eram ca niste porci cel putin Popescu avea alta culoare cand am intrat.

post-7-1109010558_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IO.

 

 

 

OFF: fratilor cine ma ajuta ma invata cum sa transform din VHS in altceva sa iasa pozele mai clare ca nu ma descurc de loc cred ca tre` sa mai studiez problema daca este cineva in domeniu sa-mi dea ceva detalii sau vre-un program ceva sa nu ma mai chinui si sa iasa si ceva de calitate.Nu am avut digitalul ca iesea mai bine cred. :cheers:

post-7-1109012989_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...