Sari la conținut

BUCURESTI-LACUL VACARESTI


Postări Recomandate

imi pare rau prieteni ca n-am putut sa merg cu voi, motorul meu s-a calat.... i-am dat prea tare si cred ca n-a facut fata pompa de ulei...

era singurul lucru care ma scotea din starea de cacao in care ma aflu de cand m-am certat cu mandra.... poate ca-i mai bine asa... incepusem sa conduc prea agresiv si cu siguranta as fi facut vreo nefacuta....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IO.

 

 

 

OFF: fratilor cine ma ajuta ma invata cum sa transform din VHS in altceva sa iasa pozele mai clare ca nu ma descurc de loc ...

mai bine de atat nu are cum sa iasa de pe vhs.nu stiam ca e distractie si pe langa casa.asta mi-aduce aminte ca trebuie sa repar dr-u.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa e poza are vreo 3 ani dar terenul nu s-a modisicat semnificativ.

 

 

 

vesti bune despre mobra: ii trebe doar segmentii si i-am gasit, tre sa ma duc sa-i iau :banana:

deci atantie ca in curand pe ecrane.... un nou film de DCSAN

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@dcsan:  vreau guma aia daca e pe 18' ca a mea e  :cheers:  :banana:  :banana:

ADJUDECAT!!!!!!!!!! Nu e cine stie ce dar oricum e mai buna ca a ta. Problema e sa-ti intre in bascula ca-i balon mai mare decat a ta. Te sun eu cand o sa am ceva timp liber ca acum trag tare ca mi-au luat carnetul niste moldoveni si la propriu si la figurat cand am fost la Iasi pe 23. Nu am decat 15 zile dovada pe urma o sa am concediu o luna si-s liber.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...