Sari la conținut

Intrebare Legat De Electrica...


Shorty
 Share

Postări Recomandate

esti imposibil ba saracule. chiar ai chef de scandal. hai sa vorbim pe mess ca acolo pot sa-ti bag pe gat pana vomiti. esti un nesimtit si un prost crescut. esti incapabil de o discutie civilizata , nu stii cand sa te opresti din mitocania care o afisezi de ceva vreme incoace. in fata mea nu esti altceva decat un elev care a dormit mai mult in banca,un corigent. este clar ca nu ai pic de educatie , proasta crestere si-a spus cuvantul. si cu asta am terminat cu tine , am sa evit orice discutie cu tine dar iti promit ca daca te mai legi de viata mea te caut si iti voi rupe gatul, tarane. :cheers: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 87
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ai dat dovada si inca mai dai de nonsalanta si lipsa de respect fata de toti care au citit topicul asta.... Asta ca sa nu mai il punem la calcul pe cel mai important: initiatorul topicului.

Daca reusim sa ne facem nevoile in ele de topicuri pe probleme tehnice, acest forum o ia la vale! Iar dupa expresia ta "nu mai conteaza daca s-a rezolvat s-au nu ", arata ca nu dai doi bani pe problema unui om care avea nevoie de o informatie tehnica. NU AVEM VEVOIE DE OAMENI CARE SA ISI DEA TALENTE ca stiu sa repare (cu toate ca sunt destul de "pe langa"). Daca te doare in spate, nu mai posta! Ca oricum nimeni nu iti va ridica nici o statuie chiar daca sfatul tau va ajuta. Va exista o multumire si o recunoastere tacita, dar nu cred ca tu esti pregatit pentru asta.

Nu ma astept sa iti ceri scuze pentru ca oricum ai dat cu bata in balta! Niste vorbe aruncate in vant tot nu ar spala mocirla creata in jurul unei probleme care nu merita decat un pic de ajutor si compasiune.

Crezi ca PM-ul nu te avantajaza? Atunci NU MAI POSTA (Ca nu am aflat decat ca scoala te-a invatat sa aduci injurii excelenate)! NOTA 10!

Editat de aax94
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti imposibil ba saracule. chiar ai chef de scandal. hai sa vorbim pe mess ca acolo pot sa-ti bag pe gat pana vomiti. esti un nesimtit si un prost crescut. esti incapabil de o discutie civilizata , nu stii cand sa te opresti din mitocania care o afisezi de ceva vreme incoace. in fata mea nu esti altceva decat un elev care a dormit mai mult in banca,un corigent. este clar ca nu ai pic de educatie , proasta crestere si-a spus cuvantul. si cu asta am terminat cu tine , am sa evit orice discutie cu tine dar iti promit ca daca te mai legi de viata mea te caut si iti voi rupe gatul, tarane. :cheers: :lol:

ia cauta-ma

 

 

hai admin cu stersu de aberatii ca incepe sa imi fie rusine de oamenii cuminti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia cauta-ma

hai admin cu stersu de aberatii ca incepe sa imi fie rusine de oamenii cuminti

 

de fapt m-am saturat sa joc rolul de oaie neagra pe topicul asta(si zidu stie cel mai bine) :cheers: . am incercat sa ajut dar se vede treaba ca voi nu prea agreati lucrul asta. voi ati gresit mult mai mult ca mine dar sunte-ti o familie ce aia mea , iar intrusii nu sunt bineveniti in cloaca voastra de motociclisti de tastatura. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@on-topic ... ma bucur ca s-o dres cu putina curatare de contacte si cu cheltuiala minima :D

 

@off-topic cand o inceput certurile m-am (cuvant urat) pe mine de ras , da pe final deja ii lambada curata.

 

 

esti imposibil ba saracule. chiar ai chef de scandal. hai sa vorbim pe mess ca acolo pot sa-ti bag pe gat pana vomiti. esti un nesimtit si un prost crescut. esti incapabil de o discutie civilizata , nu stii cand sa te opresti din mitocania care o afisezi de ceva vreme incoace. in fata mea nu esti altceva decat un elev care a dormit mai mult in banca,un corigent. este clar ca nu ai pic de educatie , proasta crestere si-a spus cuvantul. si cu asta am terminat cu tine , am sa evit orice discutie cu tine dar iti promit ca daca te mai legi de viata mea te caut si iti voi rupe gatul, tarane. :cheers: :(

 

asa ... nu continua pe forum si continua pe yahoo ... PERICULOSULE :D

 

 

 

de fapt m-am saturat sa joc rolul de oaie neagra pe topicul asta(si zidu stie cel mai bine) :) . am incercat sa ajut dar se vede treaba ca voi nu prea agreati lucrul asta. voi ati gresit mult mai mult ca mine dar sunte-ti o familie ce aia mea , iar intrusii nu sunt bineveniti in cloaca voastra de motociclisti de tastatura. :)

 

ai incercat sa dai cu 6/49 ` le, da or iesit alealante 43 ... ii nasol cand esti motociclist, da numa tu nu esti in familie ... si cu tastatura, lasaneeeee (vezi quote`u de mai sus) ...

 

altele nu stiu ce s-ar putea zice decat :) :D :( :P :) :hug: si :lol:

 

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@on-topic ... ma bucur ca s-o dres cu putina curatare de contacte si cu cheltuiala minima :D

 

@off-topic cand o inceput certurile m-am (cuvant urat) pe mine de ras , da pe final deja ii lambada curata.

asa ... nu continua pe forum si continua pe yahoo ... PERICULOSULE :(

ai incercat sa dai cu 6/49 ` le, da or iesit alealante 43 ... ii nasol cand esti motociclist, da numa tu nu esti in familie ... si cu tastatura, lasaneeeee (vezi quote`u de mai sus) ...

 

altele nu stiu ce s-ar putea zice decat :( :lol: :P :) :hug: :) si :cheers:

 

:D

 

 

de fapt nu stiu care este problema ta. motocicleta si-a gasit rezolvarea , functioneaza in parametrii. au fost controverse care au degenerat intre mine si zidu , nu stiu care e problema ta , iti pare rau ca s-a terminat sau vrei si tu o bucatica din scandal?(sorry , s-a terminat) . Daca stau sa ma gandesc bine tu esti incepator in ceea ce priveste motociclismul. e bine sa-ti faci prieteni,criticile si paiele pe foc lasa-le celor mai vechi in domeniu. Pana atunci , asfalt uscat. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te rog nu ma certa pe yahoo ... orice in afara de asta ...

:P

si pana mai acumulez experienta sa ma ridic la standardele tale ... vrei sa fii zeul meu motociclist ? :lol:

 

 

sigur ca da . nu trebuie decat sa-mi iei in considerare sfaturile . alege ce e mai bine si vei trai mult . :D am foarte multi km. inaintea ta,chiar mai mult decat iti poti imagina. :cheers: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...