Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ce ati zice daca v-as povesti ca un prieten de-al meu a primit avertisment la servici din cauza faptului ca are o fata care ii demoralizeaza pe ceilalti colegi? :lol: Ar trebui sa se screama careva sa deschida un magazin de unde sa cumperi mutre de schimb, mersuri de smecher si replici 'teligente.

 

DA! Se intampla in Romania, chiar aici in Sibiu. Viata frumoasa la Sibiu! :cheers:

Editat de omunegru22
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers:

 

cam asa ceva ?

post-17459-1195739736_thumb.jpg

 

am si eu o patroana paranoica rau de tot, a pus camera web in birou sa ne vada ce facem !

 

cu o prietena doream sa ne deschidem o firma de idei ! adica veneai la aceasta firma si spuneai ca nu ai idee cum sa faci nu stiu ce, eeeee noi veneam cu idea si gata problema, se rezolva ! nu intrebati ce fel de idei ca nu prea imi aduc aminte, doar cand eram amandoi apareau ideiile in rest este 0 ! :lol:

Editat de valisorin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ati zice daca v-as povesti ca un prieten de-al meu a primit avertisment la servici din cauza faptului ca are o fata care ii demoralizeaza pe ceilalti colegi? :lol: Ar trebui sa se screama careva sa deschida un magazin de unde sa cumperi mutre de schimb, mersuri de smecher si replici 'teligente.

 

DA! Se intampla in Romania, chiar aici in Sibiu. Viata frumoasa la Sibiu! :cheers:

Mersuri de smecher si replici inteligente am la oferta ,cu fetele mai greu.

 

--- Mesaj completat în 22 Nov 2007 17:06 -------------

Mersuri de smecher si replici inteligente am la oferta ,cu fetele mai greu.

Bla bla bla,----am fost off topic,...sau sa-mi completez profilul...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersuri de smecher si replici inteligente am la oferta ,cu fetele mai greu.

 

<small>--- Mesaj completat în 22 Nov 2007 17:06 -------------</small><br/>

Bla bla bla,----am fost off topic,...sau sa-mi completez profilul...?

 

In sfarsit.... Ok. Poti sa-mi aduci pe comanda un mers inapoi si replica unui Harley?

Mi-am spart pusculita si vreau si eu sa fiu in rand cu motoristii rai si sexosi.

Poti sa-mi aduci ceva de la bastinasii de pe langa Amazon? Huh, poti, poti? Huh? :cheers:

 

--- Mesaj completat în 22 Nov 2007 17:59 -------------

:lol:

 

cam asa ceva ?

post-17459-1195739736_thumb.jpg

 

am si eu o patroana paranoica rau de tot, a pus camera web in birou sa ne vada ce facem !

 

cu o prietena doream sa ne deschidem o firma de idei ! adica veneai la aceasta firma si spuneai ca nu ai idee cum sa faci nu stiu ce, eeeee noi veneam cu idea si gata problema, se rezolva ! nu intrebati ce fel de idei ca nu prea imi aduc aminte, doar cand eram amandoi apareau ideiile in rest este 0 ! :D

Ba fra la asta i-a cazut fata cand s-a uitat in oglinda sau cand s-a trezit langa nevasta-sa? :D Ca numa asa se poate explica faptul ca se tine asa de chiuveta aia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba fra sa nu o dam in chestii grele, cred ca ajungem sa avem nevoie de ajutor calificat ( psihiatru) daca punem pe tapet fiecare ce gandeste. Oricum pana primavara intr-adevar avem viata grea. Ne uitam la pozele si filmuletzele facute in vara.

Omunegru oricum cu fatza aia ma mir ca nu te da afara ca se sperie lumea cand te vede :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand ma gandeam ca voi avea asistenta (psihiatru) gratuita miai taiat toata increderea si speranta de a reusi sa trec peste aceasta perioada cand sunt departe de mijlocul de deplasare, parca miai scos furtul de benzina de la mobra in timp ce mergeam cu ea si admiram peisajele din jur !!! esti un rau ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba fra sa nu o dam in chestii grele, cred ca ajungem sa avem nevoie de ajutor calificat ( psihiatru) daca punem pe tapet fiecare ce gandeste. Oricum pana primavara intr-adevar avem viata grea. Ne uitam la pozele si filmuletzele facute in vara.

Omunegru oricum cu fatza aia ma mir ca nu te da afara ca se sperie lumea cand te vede :cheers:

Domnu Fluture, dvs. cred ca nu va trebuie un mers, ci mai degraba un zbor, ca esti tot pe parbrizele sibienilor :lol: . In plus la vremea asta ar cam trebui sa intri in cocon, coane! Nu de alta da' pana la primavara ti se usuca aripioarele si ti se lungesc antenele de la atatea filmulete pe youtube. Ar trebui sa te uiti la chestii mai educative de genul

sau http://www.youtube.com/watch?v=B-A4rhsWytE :D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ro(a)cker sa stii ca astazi era vreme buna de o plimbare, asa o dezamorteala, uleiul din tanc este mai vascos

nenea in negru22 te credeam mai serios, dar mai dezamagit, :cheers: , la screenurile acelea nu prea am avut timp sa ma uit la ele ca butonez intruna :lol:, trebuie sami fac timp odata sa le vad

 

priveste asta:

jcsvm_rcmDw

 

cum se distreaza uni:

5gj8WWqRpwE

 

PS imi place acest topic scrii ce vrei, esti tot timpul offtopic sau ontopic !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ro(a)cker sa stii ca astazi era vreme buna de o plimbare, asa o dezamorteala, uleiul din tanc este mai vascos

nenea in negru22 te credeam mai serios, dar mai dezamagit, :cheers: , la screenurile acelea nu prea am avut timp sa ma uit la ele ca butonez intruna :lol:, trebuie sami fac timp odata sa le vad

 

priveste asta:

jcsvm_rcmDw

 

cum se distreaza uni:

5gj8WWqRpwE

 

PS imi place acest topic scrii ce vrei, esti tot timpul offtopic sau ontopic !

Super posetele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu Fluture, dvs. cred ca nu va trebuie un mers, ci mai degraba un zbor, ca esti tot pe parbrizele sibienilor :cheers: . In plus la vremea asta ar cam trebui sa intri in cocon, coane! Nu de alta da' pana la primavara ti se usuca aripioarele si ti se lungesc antenele de la atatea filmulete pe youtube. Ar trebui sa te uiti la chestii mai educative de genul

sau http://www.youtube.com/watch?v=B-A4rhsWytE :lol:

 

 

Ma negrule (de la omunegru, nu e remarca rasista) sa vezi ce fluturi vezi tu la primavara cand ramai singur in spate, ca te depaseste si vali cu electrica. De abia astept sa-i dau 600 pe langa tine sa vezi fluturi. Filmuletzele alea le-am vazut inainte sa-mi iau motoreta fra, m-am documentat inainte.

Intrati-ar muste in gura cand mergi cu viziera deschisa! :D

 

--- Mesaj completat în 23 Nov 2007 14:05 -------------
Beton topicul asta, poti abera cat vrei si te poti certa cu oricine. Felicitari sinister_bya pentru idee.

Editat de papillion
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma negrule (de la omunegru, nu e remarca rasista) sa vezi ce fluturi vezi tu la primavara cand ramai singur in spate, ca te depaseste si vali cu electrica. De abia astept sa-i dau 600 pe langa tine sa vezi fluturi. Filmuletzele alea le-am vazut inainte sa-mi iau motoreta fra, m-am documentat inainte.

Intrati-ar muste in gura cand mergi cu viziera deschisa! :cheers:

O sa zica lumea ca ne dam la aripi, domnule molie. Sa nu se inteleaga gresit, eu si fluturele suntem prieteni doar in sezon pentru ca eu mai stiu ceva mecanica si am pile peste tot. Iarna ma scoate mereu din agenda telefonului si ma suna doar cand are nevoie de ajutor. Da-i baiat bun si chiar merge cu 600...de metrii pe ora.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa zica lumea ca ne dam la aripi, domnule molie. Sa nu se inteleaga gresit, eu si fluturele suntem prieteni doar in sezon pentru ca eu mai stiu ceva mecanica si am pile peste tot. Iarna ma scoate mereu din agenda telefonului si ma suna doar cand are nevoie de ajutor. Da-i baiat bun si chiar merge cu 600...de metrii pe ora.

 

 

Negrule, unde ai vazut tu sa umblu eu la motoreta, ce trebuinta am yo de mecanica ta si daca e ceva e doctorul Speedy. Yo inca nu mi-am bagat mainile in motor ba ca e japoneza si merge ceas.

Fra recunosti ca te-o intrecut vali cu electrica de o inceput sa i se desmembreze mobra. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Negrule, unde ai vazut tu sa umblu eu la motoreta, ce trebuinta am yo de mecanica ta si daca e ceva e doctorul Speedy. Yo inca nu mi-am bagat mainile in motor ba ca e japoneza si merge ceas.

Fra recunosti ca te-o intrecut vali cu electrica de o inceput sa i se desmembreze mobra. :cheers:

Pai motoru e japonez, da nu trebuie sa-i bagi pinioane de Pegas fratica pentru ca nu o sa traga mai bine.

In fine, iar ti-l strici, iar te duci la Speedy si ii zici ca ti-a umblat un prieten peste noapte in el si gogonele de-alea de-ale tale.

 

Mi-am adus aminte cum mergea Vali, ca in Startrek. Ziceai ca intra in hiperspatiu. Doamne...si sunetul shela asurzitor de rasnita de cafea. Ti udai tat tat tat. Si muica, la destinatie Vali chiar intrase; da nu in hiperspatiu, in descompunere. Un surub in Hunedoara, un cablu la Deva, bucati de lant de la aeroport pana in centru. Super moaleeee.

No ofense amice pentru ca stim cu totii ca esti primul la Balea cand vrea muschii tai eia multi.

 

* accentul la muica se pune pe litera "u"

Editat de omunegru22
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai motoru e japonez, da nu trebuie sa-i bagi pinioane de Pegas fratica pentru ca nu o sa traga mai bine.

In fine, iar ti-l strici, iar te duci la Speedy si ii zici ca ti-a umblat un prieten peste noapte in el si gogonele de-alea de-ale tale.

 

Mi-am adus aminte cum mergea Vali, ca in Startrek. Ziceai ca intra in hiperspatiu. Doamne...si sunetul shela asurzitor de rasnita de cafea. Ti udai tat tat tat. Si muica, la destinatie Vali chiar intrase; da nu in hiperspatiu, in descompunere. Un surub in Hunedoara, un cablu la Deva, bucati de lant de la aeroport pana in centru. Super moaleeee.

No ofense amice pentru ca stim cu totii ca esti primul la Balea cand vrea muschii tai eia multi.

 

Da fra, mai tii minte cand mergea Vali pe valea Oltului cu rasnita si depasea tiruri, el era sefu. De-i facem noi semne din far, il claxonam, nimic, intra in hiperspatiu cum zici tu. Cred ca si-o pus motoreta la hibernat in 2 plase, le tine in casa :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nenea negru22, hai ca aburesti geamurile acum ! :D nici chiar atatea piese pierdute, la inventar au iesit mai putine, :cheers: am intrat in descompunere ca am depasit hiperspatiu, eram curios ce este dincolo, apropo rasnita ta mai ragaie cum facea la urcare la balea ? :lol: iti dau eu inca un pinion de la pegas sa ai si tu 5 viteze

ca o adaugare la afirmatia domnului papilion ca depaseam tirurile pe valea oltului, pe asfalt mai exact, soferi tirurilor ma cunosteau si vorbeam cu ei prin statie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravos, si io m-am dat cam 15m cu fiecare dis de dimineata sa le mut la loc ca azi vine Sorana si garajul din casa trebuia golit. Poate maine daca mai bate soarele.

Editat de Tik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...