Sari la conținut

Putin Ajutor ! ! ! !


TrickIT
 Share

Postări Recomandate

cosminake......esi mai rau k bunika...... :D ....pai unii de 16 ani pot fii mult mult mai pregatiti pe 2 roti decat tn........io la 16 ani o sa am deja aproape 4 ani de mers pe scuter........sa nu uit k prin oras......si nu am avut si sper sa nici nu am prtobeleme......varsta nu inseamna in totdeauna si experienta.......numa unii dintre voi o ramas cu ideea asta comunista.......dak ma uit in b-ta ......numa scuterele primariei is limitate.....in rest.....ciusssss . Si dak am numa 15 aniu nu inseamna k ma duk cu 100 cat imi merge scuteru' prin centru orashului ......si ma dau mare la femei......si nush ce......port casca...la inceput am purtat si cotiere / genunchere........ cu tot k ma bucur k nu mi-au fost de nici un folos.......si la faza cu parintii inconstienti......intr-un fel ai dreptate.......da in general toti parintii isi cunosk copiiiiii ..dak eram unu nebunatik 100% nu miar fi luat scuter............... :D ....:)) primul meu burnout:)) inainte sa schimb cauciucu.....

 

Mah putzoiule, ce dreq cautzi la 15 ani pe scooter mah :crack: . IN LEGISLATZIE SCRIE CLAR CA DE LA 16 ANI AI VOIE PE MOPED. tu nici macar cursurile de legislatzie rutiera nu le ai, da vi si te dai mare pe aici cu experientza ta pe motor. Da-ne pace si plimba-te cu bicicleta pana la anu'. Pana atunci nu avem ce discuta!!! :crack: :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 105
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mah putzoiule, ce dreq cautzi la 15 ani pe scooter mah :crack: . IN LEGISLATZIE SCRIE CLAR CA DE LA 16 ANI AI VOIE PE MOPED. tu nici macar cursurile de legislatzie rutiera nu le ai, da vi si te dai mare pe aici cu experientza ta pe motor. Da-ne pace si plimba-te cu bicicleta pana la anu'. Pana atunci nu avem ce discuta!!! :crack: :lol: :D

mergi frate in treaba ta,majoritatea de aici nu au 16 ani(nici eu nu am),vii tu aici si incepi sa arati :D si ai cont pe forum de cateva minute,eu inteleg ca sunteti suparati rau pe noi astia mici,da macar sa va abtineti si voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca nu are ce? Eu am 13 ani si nu am citit de kt de 2 ori Legislatia.Si nu am retinut mare lucru.

inseamna ca esti un pericol pe strazi :crack:

legislatia are si ea un rost,altfel orice retardat poate sa aibe carnet.

Editat de sunnyboy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inseamna k esti mai inconstient dekt imi pot imagina :crack: ...apuk`te frate si citeste codul rutier k nu esti cu nimic mai smecher decat noi ceilalti...poate te consideri dar iti garantez k nu esti....si codul ala rutier nu`i facut asa d epomana....are un scop...sa`i educe pe toti(inclusiv pe tine) ce inseamna cu adevarat sa fii politicos in trafic si sa stii sa mergi :crack:

Si daca nu are ce? Eu am 13 ani si nu am citit de kt de 2 ori Legislatia.Si nu am retinut mare lucru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia-ti un scuter pe care sa stai comod si sa fie pe placul tau! Mai important e sa fie fiabil decat sa "bage suta"...

 

Si daca nu are ce? Eu am 13 ani si nu am citit de kt de 2 ori Legislatia.Si nu am retinut mare lucru.

Pune ba mana si invata legislatia aia inainte sa lovesti vre-un pieton pe trecere ca "nu ti-a acordat prioritate!"

Mah putzoiule, ce dreq cautzi la 15 ani pe scooter mah :crack: . IN LEGISLATZIE SCRIE CLAR CA DE LA 16 ANI AI VOIE PE MOPED. tu nici macar cursurile de legislatzie rutiera nu le ai, da vi si te dai mare pe aici cu experientza ta pe motor. Da-ne pace si plimba-te cu bicicleta pana la anu'. Pana atunci nu avem ce discuta!!! :crack: :lol: :D

:D cearta-te singur !

Editat de VladuL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cosminake......esi mai rau k bunika...... :rtfm: ....pai unii de 16 ani pot fii mult mult mai pregatiti pe 2 roti decat tn........io la 16 ani o sa am deja aproape 4 ani de mers pe scuter........sa nu uit k prin oras......si nu am avut si sper sa nici nu am prtobeleme......varsta nu inseamna in totdeauna si experienta.......numa unii dintre voi o ramas cu ideea asta comunista.......dak ma uit in b-ta ......numa scuterele primariei is limitate.....in rest.....ciusssss . Si dak am numa 15 aniu nu inseamna k ma duk cu 100 cat imi merge scuteru' prin centru orashului ......si ma dau mare la femei......si nush ce......port casca...la inceput am purtat si cotiere / genunchere........ cu tot k ma bucur k nu mi-au fost de nici un folos.......si la faza cu parintii inconstienti......intr-un fel ai dreptate.......da in general toti parintii isi cunosk copiiiiii ..dak eram unu nebunatik 100% nu miar fi luat scuter............... :D ....:puke:) primul meu burnout:)) inainte sa schimb cauciucu.....

Plm la ce scris ai imi vine sa te cred.

 

Ps.Degeaba ai 4 ani de mers pe scuter daca visezi numai burnout.

 

Mah putzoiule, ce dreq cautzi la 15 ani pe scooter mah :crack: . IN LEGISLATZIE SCRIE CLAR CA DE LA 16 ANI AI VOIE PE MOPED. tu nici macar cursurile de legislatzie rutiera nu le ai, da vi si te dai mare pe aici cu experientza ta pe motor. Da-ne pace si plimba-te cu bicicleta pana la anu'. Pana atunci nu avem ce discuta!!! :crack: :lol: :D

Ce imi place de voi astia care tot aratati :D parca ati fi facut clasele primare impreuna. :)

 

Si daca nu are ce? Eu am 13 ani si nu am citit de kt de 2 ori Legislatia.Si nu am retinut mare lucru.

Inseamna ca nu ai nici o treaba :hurt:) :-L

PS. Cam in cat timp ai citit legislatia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah putzoiule, ce dreq cautzi la 15 ani pe scooter mah :crack: . IN LEGISLATZIE SCRIE CLAR CA DE LA 16 ANI AI VOIE PE MOPED. tu nici macar cursurile de legislatzie rutiera nu le ai, da vi si te dai mare pe aici cu experientza ta pe motor. Da-ne pace si plimba-te cu bicicleta pana la anu'. Pana atunci nu avem ce discuta!!! :crack: :lol: :D

Cine te-a mintit ma ? :) :D

Dupa ce ca e primu tau post pe forumu asta.... "te-ai spart" "din prima" :-L :puke:

LoL .....frumos ,ti-a casunat tie pe el asa dintr-o data si il mai si jignesti... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine te-a mintit ma ? :crack: :lol:

Dupa ce ca e primu tau post pe forumu asta.... "te-ai spart" "din prima" :D :D

LoL .....frumos ,ti-a casunat tie pe el asa dintr-o data si il mai si jignesti... :crack:

omu are dreptate ...n-ai 16 ani , cursuri absolvite sau permis ...n-ai ce cauta pe drumuri publice !

 

valabil ptr toti ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Logic ca am dreptate, sunt pline strazile de copii kamikaze de 15-16 ani (mai nou vad si de 13 pe forum) pe scutere de capacitate cilindrica mai mare de 49cm3 care se cred Valentino Rossi sau Casey Stoner. Pana mea, puneti mana pe legislatie si invatati ca nu e de glumit, marea majoritate dintre voi nici nu stitzi regulile de circulatie.

P.S. adysme55 si ce daca acuma mi-am facut cont? Pe vremea cand am inceput eu sa citesc forumul tu de abia ce invatza-i sa mergi pe bicicleta si acuma te crezi mare Jedi. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acu s-au bagat in seama toti parlitii care poate mai mult de 18 ani nu au si se trezesc ei sa dea sfaturi.Mare vrajeala ca esti cu 2 ani mai mare ca mine,am 16 ani da nu am curs de legislatie,o sa il fac cand va fi cald afara si bine ca sa ma pot plimba iar despre regulile de circulatie..le-am prins din mers prin oras.Treaba fiecaruia daca moare sau nu pe scuter.Oricum nu o sa ii puteti opri cu cateva posturi aiurea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acu s-au bagat in seama toti parlitii care poate mai mult de 18 ani nu au si se trezesc ei sa dea sfaturi.Mare vrajeala ca esti cu 2 ani mai mare ca mine,am 16 ani da nu am curs de legislatie,o sa il fac cand va fi cald afara si bine ca sa ma pot plimba iar despre regulile de circulatie..le-am prins din mers prin oras.Treaba fiecaruia daca moare sau nu pe scuter.Oricum nu o sa ii puteti opri cu cateva posturi aiurea.

eu am cursul ala de legislatie [pentru mine nu inseamna nimic ... ]

 

daca ar fi fupa mine as baga sa se dea de carnet A1 , pentru ca unii chiar sunt inconstienti , dar dupa cum spunea si Vladone-46 ... e treaba lor daca mor pe scuter !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Logic ca am dreptate, sunt pline strazile de copii kamikaze de 15-16 ani (mai nou vad si de 13 pe forum) pe scutere de capacitate cilindrica mai mare de 49cm3 care se cred Valentino Rossi sau Casey Stoner. Pana mea, puneti mana pe legislatie si invatati ca nu e de glumit, marea majoritate dintre voi nici nu stitzi regulile de circulatie.

P.S. adysme55 si ce daca acuma mi-am facut cont? Pe vremea cand am inceput eu sa citesc forumul tu de abia ce invatza-i sa mergi pe bicicleta si acuma te crezi mare Jedi. :crack:

:crack: Eu zic ca nu trebuie sa vii tu cu gura mare pe aici,ok???nu mai crescut tu sa te intereseze de mine si nici de alti.

@Reverse tu de la ce varsta mergeai pe scuter?nu cumva tot de la 15 ani?(no ofence) :lol:

Editat de adysme55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inseamna k esti mai inconstient dekt imi pot imagina :D ...apuk`te frate si citeste codul rutier k nu esti cu nimic mai smecher decat noi ceilalti...poate te consideri dar iti garantez k nu esti....si codul ala rutier nu`i facut asa d epomana....are un scop...sa`i educe pe toti(inclusiv pe tine) ce inseamna cu adevarat sa fii politicos in trafic si sa stii sa mergi :lol:

 

 

Plm la ce scris ai imi vine sa te cred.

 

Ps.Degeaba ai 4 ani de mers pe scuter daca visezi numai burnout.

Ce imi place de voi astia care tot aratati :crack: parca ati fi facut clasele primare impreuna. :crack:

Inseamna ca nu ai nici o treaba :-L) :D

PS. Cam in cat timp ai citit legislatia?

 

Pentru ce sa ies.. daca nu ies pe drumuri publice? :) :D

 

In vrei 2 zile .. parca...

Editat de gileRik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: Eu zic ca nu trebuie sa vii tu cu gura mare pe aici,ok???nu mai crescut tu sa te intereseze de mine si nici de alti.

@Reverse tu de la ce varsta mergeai pe scuter?nu cumva tot de la 15 ani?(no ofence) :lol:

Eu nu te-am crescut, tu ai fost crescut de oameni inconstienti daca ai primit scuter sub 16 ani asa ca :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu te-am crescut, tu ai fost crescut de oameni inconstienti daca ai primit scuter sub 16 ani asa ca :crack:

omule...te intelegem...vrei posturi...ai adunat 3 deja...dar totusi DU-TE TARE!!! :crack: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah oameni si daca va urcati la scuter inainte de 16 ani luati naibii si cititi de cateva ori legislatia aia si nu va dati mari mergand fara casca, fara maini ca poa dupa mereti fara cap sau faceti plimbari cu dricu...si yo mam urcat inainte de 16 ani da aveam echipament de protectie tot timpu si fak ma dadeam pe camp si nu mam urcat fara sa citesc legislatia ca asa pun in pericol nu numa viata mea da si a celorlalti....bagati-va mintile in cap ca nu voi suferiti dak omorati pe cnv ci parintii vostrii ca vau dat motoru pe mana si orice accident faceti ati puso chiar dak nu aveati voi nici o vina....si mai zic o data purtati echipament de protectie ca va salveaza ...daca nu aveam echipamentu acu ori eram mort ori aveam fata mutilata, rotula zdrobita si coloana fracturata da nu am datorita lui asa ca aveti grija....v-o spune unu care o avut accident si nu era din vina mea...

Editat de C.J.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah oameni si daca va urcati la scuter inainte de 16 ani luati naibii si cititi de cateva ori legislatia aia si nu va dati mari mergand fara casca, fara maini ca poa dupa mereti fara cap sau faceti plimbari cu dricu...si yo mam urcat inainte de 16 ani da aveam echipament de protectie tot timpu si fak ma dadeam pe camp si nu mam urcat fara sa citesc legislatia ca asa pun in pericol nu numa viata mea da si a celorlalti....bagati-va mintile in cap ca nu voi suferiti dak omorati pe cnv ci parintii vostrii ca vau dat motoru pe mana si orice accident faceti ati puso chiar dak nu aveati voi nici o vina....si mai zic o data purtati echipament de protectie ca va salveaza ...daca nu aveam echipamentu acu ori eram mort ori aveam fata mutilata, rotula zdrobita si coloana fracturata da nu am datorita lui asa ca aveti grija....v-o spune unu care o avut accident si nu era din vina mea...

Da a zis cineva ca nu am echipament si ca nu am citit legislatia?Nici eu nu circul foarte mult pe drumurile publice.

@Sc00teristul:Nu mai imi bat capul cu tine te las sa vorbesti,e treaba ta faci ce vrei,nu am chef de cearta mai ales acum de sarbatori

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Reverse tu de la ce varsta mergeai pe scuter?nu cumva tot de la 15 ani?(no ofence) :crack:

fratieee tu incerci sa te compari cu mine?

 

Da am mers pe scuter inainte de 16 ani si am mers si cu masina dar nu pe drumuri publice ... incearca sa faci diferenta asta ...una e sa ma dau eu pe camp si prin curti de fabrici si alta e un virgin de 13 ani care dabea a trecut de la tom&jerry la pokemon s-o arda pe strazi , unde poate da peste pietoni etc ...

 

E cam greu sa intelegi , stiu ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratieee tu incerci sa te compari cu mine?

 

Da am mers pe scuter inainte de 16 ani si am mers si cu masina dar nu pe drumuri publice ... incearca sa faci diferenta asta ...una e sa ma dau eu pe camp si prin curti de fabrici si alta e un virgin de 13 ani care dabea a trecut de la tom&jerry la pokemon s-o arda pe strazi , unde poate da peste pietoni etc ...

 

E cam greu sa intelegi , stiu ...

Adevarat....sa nu incepi si de mine :lol: eu am 16 ani :D si n-am nici cosuri :D si virgin...nu cred ca mai sunt :crack:

Ce-mi plac posturile tale reverse :crack:

Editat de brick23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratieee tu incerci sa te compari cu mine?

 

Da am mers pe scuter inainte de 16 ani si am mers si cu masina dar nu pe drumuri publice ... incearca sa faci diferenta asta ...una e sa ma dau eu pe camp si prin curti de fabrici si alta e un virgin de 13 ani care dabea a trecut de la tom&jerry la pokemon s-o arda pe strazi , unde poate da peste pietoni etc ...

 

E cam greu sa intelegi , stiu ...

:crack:

@adysme55 aleluia, macar nu te mai baga ca musca in c.a.c.a.t. ca sti bine ca am dreptate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adysme55 nu mam referit la tine m-am referit la majoritatea shmecherasilor care isi iau scutere si nu stiu nici macar ce tre sa faca la un cedeaza trecerea si care nu au casti sau echipament.....ieri mergeam prin orras si 2 pui de cioara faceau o intrecere si or cazut ...unu la cativa metri in fata mea....aveau fete pline de sange, maini rupte unu picioru rupt asa ca aveti naibii grija si app lasati intrecerile ...dak chiar vreti sa aratati cv aratatio altundeva nu pe strazi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adysme55 nu mam referit la tine m-am referit la majoritatea shmecherasilor care isi iau scutere si nu stiu nici macar ce tre sa faca la un cedeaza trecerea si care nu au casti sau echipament.....ieri mergeam prin orras si 2 pui de cioara faceau o intrecere si or cazut ...unu la cativa metri in fata mea....aveau fete pline de sange, maini rupte unu picioru rupt asa ca aveti naibii grija si app lasati intrecerile ...dak chiar vreti sa aratati cv aratatio altundeva nu pe strazit

 

u nici macar cursurile de legislatzie rutiera nu le ai

 

aveti si voi peste 16 ani si va dati cu pumnu in piept........cn sunteti voi........sa pt cultura voastra generale.......am cursu de legislatie.....k nu scrie de la cati ani ai voie sa faci cursu'......

numa k nu ai voie pana la 16 ani sa mergi pe drumurile publice...........io am 15 ani juma am cursu de legislatie.... am scuteru' inregistrat...am RCA .......deci numa un cacao de 6 luni ma mai despart k sa fiu 100% ok ............si faza cu burnoutul.......inainte sa imi schimb cauciucul .......am vrut sa incerk si eu sa vad cum ii......... asa k astea k xxxxx ani nu va mai credeti gigolo ......k nu sunteti mai grozavi.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol:

@adysme55 aleluia, macar nu te mai baga ca musca in c.a.c.a.t. ca sti bine ca am dreptate

4 posturi :crack: :crack:

In patru posturi a ajuns la statut de "nemernic" maine - poimaine fac astia topic anti "el" :D :D

PS @Scooteristul zi si tu ceva>>> sa fac si eu al 200-lea post te rog

Editat de brick23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...