Sari la conținut

Ploiesti - Motorrock


Pannoniachopper
 Share

Postări Recomandate

Pai in cazul asta sigur mai corup ceva olteni.

 

Si pina atunci urati-mi bafta ca tre' sa dau de permis.

 

Daca am luat permisul o sa pun si atasu' ca sa pot sa imi iau ficatu' inapoi.

 

Salutare,

Mihnea

 

 

 

:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scena si instalatia de sunet care va fi amplasata acolo este cea pe care a cantat Metallica la Bucuresti.

 

cele doua megaconcerte ce vor avea loc sambata si duminica noaptea.

Putin incorect. Metallica au cantat pe sculele lor. Cred ca te referi la cele pe care s-au facut auziti Monster Magnet si romanii.. imi scapa numele :laugh: (au fost 2 instalatii separate)

 

Concertele vor fi sambata si duminica? poate vineri si sambata... ca duminica pleaca lumea de obicei :laugh: pentru mine n-ar fi o problema... ca Bucurestiul e aproape.. dar pentru restul tarii :friends:

 

Altfel, ne vedem acolo :laugh:

 

si cum sa nu rad de Baiazid cand e beat.. asha ceva nu se poate

Se vede ca nu esti din Bucuresti :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva detalii in legatura cu ce va fii acolo???

la o betie serioasa m-as duce si eu.. dar mai e problema cu ficatull.. nu prea ma lasa... dar poate m-anteleg eu cumva cu el, sau gasesc inlocuitor...

si cum sa nu rad de Baiazid cand e beat.. asha ceva nu se poate :cheers: :friends: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor se pare ca deschid si eu calendarul cu Ploiesti

tzin sa reamintesc tuturor "prietenilor" sa-si stranga banii de pe acum ca au mai totzi de facut cinste (kawa - cine stie cunoaste)

de asemenea as vrea sa fac apel la cativa amici de amici sa ma ajute cu bautul berilor ce se vor aduna de pe urma celor datornici

de ar veni IRIS as fi un om impacat pana la capat

vreau sa beau, sa cant si sa plang ca omu prost cand isi aduce aminte de trecut

ne videm acolo fratie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Putin incorect. Metallica au cantat pe sculele lor. Cred ca te referi la cele pe care s-au facut auziti Monster Magnet si  romanii.. imi scapa numele  :bier:  (au fost 2 instalatii separate)

 

Concertele vor fi sambata si duminica? poate vineri si sambata... ca duminica pleaca lumea de obicei :laugh: pentru mine n-ar fi o problema... ca Bucurestiul e aproape.. dar pentru restul tarii  :friends:

 

Altfel, ne vedem acolo :laugh:

 

 

Se vede ca nu esti din Bucuresti :cheers:

Ai dreptate, Metallica a avut propriile scule de sunet. Scena a fost a lui Dorian Ciubuc (Zone Records). Trupa romaneasca care a cantat in deschidere a fost Antract... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor se pare ca deschid si eu calendarul cu Ploiesti

tzin sa reamintesc tuturor "prietenilor" sa-si stranga banii de pe acum ca au mai totzi de facut cinste (kawa - cine stie cunoaste)

de asemenea as vrea sa fac apel la cativa amici de amici sa ma ajute cu bautul berilor ce se vor aduna de pe urma celor datornici

de ar veni IRIS as fi un om impacat pana la capat

vreau sa beau, sa cant si sa plang ca omu prost cand isi aduce aminte de trecut

ne videm acolo fratie

Ai un ajutor!!! :laugh: :friends: :laugh: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai in cazul asta sigur mai corup ceva olteni.

 

Si pina atunci urati-mi bafta ca tre' sa dau de permis.

 

Daca am luat permisul o sa pun si atasu' ca sa pot sa imi iau ficatu' inapoi.

 

Salutare,

Mihnea

 

 

 

:friends:

Vin si io, crezi ca te las singur. Si bafta la examen.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate, Metallica a avut propriile scule de sunet. Scena a fost a lui Dorian Ciubuc (Zone Records). Trupa romaneasca care a cantat in deschidere a fost Antract... :cheers:

Scena a fost facuta de Stage Experts si in deschidere a mai cantat si Monster Magnet. Metallica a avut sonorizare proprie evident, dar cei din deschidere au cantat tot pe instalatia de sunet de la Stage Experts.

Astea sunt niste amanunte mai putin importante, chestia e ca vor fii ceva tone de wati, trupe de calitate si distractie pe cinste pentru motociclisti :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnu silver ia spune-mi daca mai e loc de o formatie de death metal pe scena nu vor fi mai mult de doua piese promit, ca stiu ca nu prea va place deathul. daca e loc in program anuntatima,,,,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnu silver ia spune-mi daca mai e loc de o formatie de death metal pe scena nu vor fi mai mult de doua piese promit, ca stiu ca nu prea va place deathul. daca e loc in program anuntatima,,,,

Da de unde stii tu ca nu ne place death-ul :cheers: ? Ne gandim deja la oportunitatea unei a doua scene, asa ca mai tinem legatura :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E .. felicitari pentru gusturile muzicale sa ma anunti daca-i ceva. Faceti voi cumva sa iasa in viitor un festival urias de rock-uri amestecat cu motoare, sa facem un woodstock ca trupele la noi incep sa apara, numai prin Pitesti cunosc vreo 4 trupe...Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multzumim pentru acest post si pentru aprecieri!

Avem o imensa surpriza pentru voi! O sa o anuntam in curind.

Woodstock sa fie! O sa fie woodstock-ul Romaniei! Asta ne-am propus asa ca inscrietziva pe catalog pentru ca o sa strigam prezenta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I-mi mirosea mie a woodstock, va avea un succes enorm in Romania, bravo baieti, nu ma asteptam sa faca assa ceva un oras mic ca PLoiestiul, se pare ca aveti ceva mai mult singe-n voi si ati trecut de stadiul ura pentru prostia din Romania dance,house, si ciorisme...... felicitari sper sa fie vremea cum trebuie :banana: ca sa nu se imbrace fetele prea gros :grinbandit: ca de restul ne ocupam noi si totul va fi OK.

Convocati un privatizat sa aduca bere ieftina in interiorul festivalului ca sa se simta toata lumea bine. asta ar fi o ideea daca nu cumva s-a facut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:grinbandit: DEAD MAN WALKING sa fie pe lista :banana:

el cu scuteu lui peugeot cu care o sa faca vreo 2 ore de la bucureshti la ploieshti shi cu prietena lui!!!!!!!!!!!

poate-i pun un motor de harley pana atunci :ok: :ok: :laugh: :wave:

 

rock in my soul

rock in my heart

rock in my skin

 

PS: the doors vin

sau nirvana

sau QUENN ( macar freddie mercury )

:laugh: god bless them :ok:

:baldy: :baldy: :baldy:

Editat de dead_man_walking
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve! O sa vin la festival si sper sa ajung calare!!! Of, of, of ce ti-e si cu neprele astea (a mea e in stadiul de purcoi si timp sa o pun in picioare nu sa exista). Daca nu, oricum vin cu caru.

Pina atunci fratii mei albi din ploiesti sa imi spuna si mie un bar (bineinteles din ploiesti) unde sa putem fuma pipa pacii dupa miezul noptii -macar in weekend, ca atunci termin treaba! De preferat sa fie pe gustul unuia care gusta motorrock.

Daca exista, dati cit mai multe detalii ca nu prea cunosc orasul. Multam.

:grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...