Sari la conținut

Prima zi adevarata


RaduKu
 Share

Postări Recomandate

Cand am plecat dimineata de acasa sa-mi iau motorul (era in service sa-mi schimb placutele de frana plus alte justari) era innorat si batea un frig ce-ti intra in toate oasele. Dar pe la 1, cand am plecat (calare), a iesit soarele si vantul s-a potolit!!! :friends: Va dati seama ca n-am putut-o duce direct acasa

 

Am simtit aerul primaverii!!! Momentan ploua pe aici. Nu credeam ca ma voi bucura vreodata ca ploua, dar e un semn ca iarna a pierdut si e timpul sa se retraga. Era si timpul!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In cele din urma .. Incepe sezonul 2005 :cheers:

 

Din pacate azi am pierdut o sedinta de circuit ..:laugh: .. dar dupa ce mi rezolv toate problemele cu printesa .. nu ma mai dau jos de pe ea ..

 

 

Asfalt uscat si mare grija in 2005.. sa creasca numarul motociclistilor si sa se diminueze drastic numarul accidentelor .. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am inceput sezonul 2005, inca de pe 7 ianuarie!!!

:friends:

Atunci am facut rost de Malai pentru asigurare!!!

:laugh:

Va urez tuturor un sezon superplin de asfalt uscat shi km parcurshi in maniera dorita!!!

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi (duminica) pe la 13.00 veneam de la Sinaia si am vazut in total vreo 10 motociclisti mergand in sus pe la Baicoi.Bravo lor, insa pe valea Prahovei ningea

si soseaua nu era buna pentru motociclisti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi (duminica) pe la 13.00 veneam de la Sinaia si am vazut in total vreo 10 motociclisti mergand in sus pe la Baicoi.Bravo lor, insa pe valea Prahovei ningea

si soseaua nu era buna pentru motociclisti.

intr-adevar..a nins de la Azuga pana la Comarnic....dar de-acolo era soseaua uscata spre Ploiesti...asa ca a fost adrenalina pura. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker

da da... am parait drujba toata dupa amiaza..... (cam ca o drujba face... dupa ce a stat o iarna...:friends:) ps: o probam next weekend... dupa ce reglam carb-urile... si le curatam of course..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu mi-am inceput oficial sezonul ieri datorita vremii frumoase si a ZXR-ului unui prieten :friends: . Sper ca pina in weekendul viitor sa termin si la a mea inmatriculatul.

Va doresc tuturor un an bun si fara evenimente, vara lunga, bafta si drum uscat :cheers: !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...