Sari la conținut

Rulmenti Furca Cbr F2


Postări Recomandate

Trebuie sa inlocuiesc rulmentii la furca fata.Am inteles ca vin numai cu tot cu jugul furcii.

Stie careva de chestia asta?

P.S Rulmenti sunt de genul coronita.Cred

Rulmenti de directie se cumpara separat!java script:emoticon(':crack:', 'smid_37')

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si daca ti iei rulmenti ptr roti iti da cu janta cu tot ,nu?

 

ia vezi tu pe www.louis.de la piese ,rulmenti ,cauta modelul tau de cbr si iti da codul piesei ,daca nu si dimensiuni .

 

eu ptr un F3 am platit cam 40 EURO rulmentii de jug .

 

bafta!

 

http://www.louis.de/_30e5202e172a681d5109c...tnr_gr=10051190

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Honda-CBR60...emZ120191990012,

 

Am luat de la astia pt un R1/2001. Sint expediate din Anglia direct in Romania, n-au vama. Sint super la calitate.

Important: Vin in max 8 zile de la plata. Mai mult sta coletul in Posta Romana pina vine avizarea.

 

Daca nu te descurci cu comanda ,te pot ajuta comtra unui mic comision, oricum e mult sub pretul pietei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Honda-CBR60...emZ120191990012,

 

Am luat de la astia pt un R1/2001. Sint expediate din Anglia direct in Romania, n-au vama. Sint super la calitate.

Important: Vin in max 8 zile de la plata. Mai mult sta coletul in Posta Romana pina vine avizarea.

 

Daca nu te descurci cu comanda ,te pot ajuta comtra unui mic comision, oricum e mult sub pretul pietei.

 

Pai cum rezolvam problema?

Ai un nr de telefon sau adresa de mail?

 

--- Mesaj completat în 10 Dec 2007 10:24 -------------
M-ar mai interesa si un cadru bord daca ai un pret mai pamantean :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omu' vezi ca sunt pe louis. ti-au mai zis si altii. ce dreacu cauti pe e-bay? vezi ca sunt la sectiunea "piese", baieti care iti aduc de pe louis ce vrei de acolo, la pret de catalog. de ex, ROMI.

sambata tocmai ce s-au schimbat rulmentii la jug la un hornet din 2001, cu rulmenti de acolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omu' vezi ca sunt pe louis. ti-au mai zis si altii. ce dreacu cauti pe e-bay? vezi ca sunt la sectiunea "piese", baieti care iti aduc de pe louis ce vrei de acolo, la pret de catalog. de ex, ROMI.

sambata tocmai ce s-au schimbat rulmentii la jug la un hornet din 2001, cu rulmenti de acolo...

Te referi la ROMI de la Red Dust Timisoara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...