Sari la conținut

Actiune Caritabila A Comunitatii Moto Din Bucuresti


demostene
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 50
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am gasit o sursa de calc...sa o probez si o pasez cuiva sa ajunga la @Purghy :crack:

 

aseara a iesit fain...n-am vazut daca s-a strans ceva la final in urna, dar erau ceva pungute acolo in hol...mi-a placut mult ursu lu @Ninja :crack:

 

PS: desi @Sensei m-a facut toata seara betiv, am baut doar 4 beri :cheers: deci, se poate :kick:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

goddammit! aseara s-a ivit ceva si nu am mai putut pleca!!!! pot trece saptamana viitoare, intr-o seara, sa las punguta cu jucarii pe acolo? cand are loc actiunea de impartire a cadourilor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

goddammit! aseara s-a ivit ceva si nu am mai putut pleca!!!! pot trece saptamana viitoare, intr-o seara, sa las punguta cu jucarii pe acolo? cand are loc actiunea de impartire a cadourilor?

..si eu am aceeasi problema...niste cunostinte,adica societatea la care lucrez,au ceva mai multe jucarii si hainute...deci mai avem timp o saptamana...pana sambata viitoare...am inteles ca actiunea este duminica..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hi! Drept dovada ca noi am semnat condica aseara, atasez cateva poze si salut pe aceasta cale initiativa AMR-ului. Desi m-asteptam ca numarul persoanelor prezente sa fie cat mai mare (cel putin egal ca la un party), am convingerea ca in saptamana ce mai e la dispozitie sa se insufleteasca cat mai multi si sa faca un gest cat de mic in acest sens-SA LE ARATAM UN ZAMBET MICUTZILOR!

 

--- Mesaj completat în 15 Dec 2007 21:51 -------------
poze

post-7904-1197746541_thumb.jpg

post-7904-1197746711_thumb.jpg

post-7904-1197746739_thumb.jpg

post-7904-1197746776_thumb.jpg

post-7904-1197747308_thumb.jpg

post-7904-1197747445_thumb.jpg

post-7904-1197747508_thumb.jpg

post-7904-1197747543_thumb.jpg

post-7904-1197747579_thumb.jpg

post-7904-1197747616_thumb.jpg

post-7904-1197747644_thumb.jpg

post-7904-1197747669_thumb.jpg

post-7904-1197747702_thumb.jpg

post-7904-1197747728_thumb.jpg

post-7904-1197747780_thumb.jpg

post-7904-1197747799_thumb.jpg

post-7904-1197747826_thumb.jpg

post-7904-1197747857_thumb.jpg

post-7904-1197747887_thumb.jpg

post-7904-1197747918_thumb.jpg

post-7904-1197747945_thumb.jpg

post-7904-1197747988_thumb.jpg

post-7904-1197748013_thumb.jpg

post-7904-1197748038_thumb.jpg

post-7904-1197748064_thumb.jpg

post-7904-1197748085_thumb.jpg

post-7904-1197748113_thumb.jpg

post-7904-1197748139_thumb.jpg

post-7904-1197748192_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Demostene s-a indragostit de bradutu meu :cheers:

 

sa lasi bradutu copiilor....pt tine am altu daca iti place :crack:

 

sper sa se fi strans ceva, si daca nu, poate mai facem repetitii :kick:

 

@EMPALA: carticelele alea 3 si xilofonu erau pt copii de la Domnesti...mai caut carticele si pt cei din Peris ceva carti, da e greu printre piesele de motor :crack: sper sa le gasesc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva jucarioare am eu, intr-un sac. :kick:

 

 

Maine ma duc sa vad de alea 10 calculatoare si, eventual, mobilier scolar. Am nevoie de stampila din partea AMR si transport.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avem si noi o plasa de jucarii si dulciuri pentru copii, mai trebuie sa stranga myando saptamana asta de la colegii ei de serviciu si o sa merg eu sa le dau lui Demostene undeva pe joi.Imi pare rau ca nu putem ajunge si noi la ducerea cadourilor insa stiu ca voi va veti descurca si veti face fericite multe suflete de ingerasi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau ca n-am apucat sa scriu mai devreme, deh asa e de sarbatori cand le ai pe toate pe cap :crack:

Am strans 400 RON si cateva lucruri :crack: Asta pe langa ce au reusit Kali si cu Purghy sa obtina, calculatoare si dulciuri.

Ar mai fi cateva zile asa ca cei care vor cu adevarat sa ajute pot sa depuna bani in cont sau ma sune pentru a dona dulciuri si jucarii. Vom merge la Peris duminica dimineata, pe 23 decembrie.

:kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau ca n-am apucat sa scriu mai devreme, deh asa e de sarbatori cand le ai pe toate pe cap :P

Am strans 400 RON si cateva lucruri :cheers: Asta pe langa ce au reusit Kali si cu Purghy sa obtina, calculatoare si dulciuri.

Ar mai fi cateva zile asa ca cei care vor cu adevarat sa ajute pot sa depuna bani in cont sau ma sune pentru a dona dulciuri si jucarii. Vom merge la Peris duminica dimineata, pe 23 decembrie.

:crack:

 

Raducu 77 a mai adus la mine cateva sacose cu lucruri, pentru actiunea de la Peris :crack:

 

Ii multumesc in numele AMR si al meu, personal :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-a durut sufletu sa vad ca s-au strans abia 400 de ron pt cei 80 de copii...oameni buni, sunt 80 de copii :kick: ideea ar fi ca pana in data de 23 decembrie, trecem printr-o vineri, si anume cea din data de 21!O sa fim cativa prezenti la ursu la o bauta, si cu ocazia asta, pt copii aia, fac apel la natiunea betivilor motociclisti si sufletisti:

 

HAI SA NE AUZIM VINERI SEARA LA BAUTA LA URSU, CU SCOPUL DISTRACTIEI SI AJUTORARII ACESTOR COPII, SA LE ADUCEM CEVA BUCURII DE SARBATORI, SI RENUNTATI SI VOI LA CATE O BERE, TREI, PT EI!ASA CUM NU NUMAI ODATA AM FACUT, CRED CA VOM REUSI IMPREUNA SA ADUCEM UN ZAMBET PE BUZELE LOR DE SARBATORI!!!ROG PE ACEASTA CALE SI AMR-UL SA-SI MONTEZE URNA...VA MULTUMESC!

 

rog sa si postati sa ne facem o idee care ne intalnim acolo la distractie in scop caritabil :crack: pana la urma, incercarea moarte n-are, si sper sa nu se supere AMR-ul pt postul meu, dar mi-a picat fatza cand am vazut cat s-a strans...inca pe atat daca reusim sa mai adunam, si tot e ceva....

 

ne auzim vineri, tovarashi :crack:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Raducu 77 a mai adus la mine cateva sacose cu lucruri, pentru actiunea de la Peris :crack:

 

Ii multumesc in numele AMR si al meu, personal :kick:

 

...cu placere man,da` nu e cazul...sa-mi traiasca bos-ul si Sc-ul la care functionez...si fetele bos-ului,ca de fapt ele ,cand au auzit de la ta-su despre ce e vorba,au donat si ce nu le mai trbuia,si ce le trebuia :cheers: ...daca le zic si cand se intampla,cred ca or sa vina cu voi...si vorbim de niste fetite de 5 si respectiv 8 ani...dar cu un suflet imens...

PS: :crack:

Editat de raducu 77
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu 2 pungi cu jucarii de plus in stare f buna machete si niste lego ...cu cine vorbesc sa le dau? astept si eu un PM sa ajunga sigur la mine

 

Multumim! Vorbeste, te rog, cu Purghy. Ea se ocupa de acest proiect :kick:

Editat de Tano
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avem si noi niste saci cu jucarii, se gasesc pe strada Lipscani, problema este ca ar trebui sa vina cineva sa ii ia de acolo ca noi nu avem cum sa ii caram.... o sa vb cu Purghy, sper sa citeasca PM in timp util si sa se rezolve situatia :kick:

 

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine dimineata merg cu norway cu duba dupa calculatoare si mobilier.

 

Treaba cu cozonacii a cazut, trebe regandit aspectul.

 

--- Mesaj completat în 20 Dec 2007 19:52 -------------
Multumita lui UPI si pritenilor si colegilor sai, suma s-a marit cu inca 14 milioane :crack: :rolleyes:

 

Am reusit sa iau jucariile stranse la Ursu aseara si maine le va ridica Purghy de la mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mai este cineva care vrea sa doneze zilele astea sa ma contacteze pe mine pe mobil (e trecut la profil) ca nu o sa fiu pe net sau pe Kali pe forum.

Editat de Purghy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@purghy: am si eu o intrebare!am vb cu ceva persoane care vor veni si maine seara la ursu, si s-ar putea sa doneze ceva bani!imi pare mie sau se evita aceasta alternativa cu barul?sincer, nu-i mai bine decat sa alergi de colo colo in zilele astea pt a lua ceva de la x si altceva de la y, sa ne intalnim maine seara acolo, sa aduca fiecare ce mai are de adus daca mai are si daca mai poate ajuta?o fi putin, nu o fi, parca e mai bine si pt tine, sincer :rolleyes:

 

PS: am auzit ca ati luat jucarelele deja de acolo...foarte bine :crack:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ati spune daca il rugam pe Ursu sa ne lase sa facem cartofi copti in jar, sa cantam la chitara si sa bem vin fiert? :rolleyes: :crack:

 

 

EU ajung pe la 00.00 (din cauza serviciului), dar cu draga inima fac pe maestrul de ceremonii :rock: :( :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am reusit sa strangem o mare parte din jucarii, la noapte mergem la Metro sa cumparam de bani dulciuri.

Duminica dimineata pe la 11 o sa fim acolo, adresa este:

Centrul de plasament Nr. 5, Str. Principala, Comuna Peris.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am un hard de 1Giga si un CD writer

daca pot fi folosite la ceva, le cedez cu placere

daca are cineva drum prin Sf Gheorghe zilele astea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...