Sari la conținut

Ghost Rider romania


Hector18
 Share

Postări Recomandate

ce ziceti de un ghost rider made in romania, de vreo 10-15 minute? nu ar fi misto sa facem asa ceva? ne-ar trebui vreo 4 camere minidv si motociclistii cei mai "nebuni". ma refer sa facem ceva cat de cat, fara riscuri asa mari ca in G R, dar totusi sa facem si noi ceva romanesc. astpet parerile voastre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 87
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

asociere in vederea savarsirii de infractiuni iti spune ceva? (parca depasirea vitezei legale cu mai mult de ..... era infractiune)

Nu ajunge cati zmei sunt deja pe la noi? Chiar azi am vazut 3 motoare pe stefan cel mare la 5 dupa-amiaza, doi aveau pasager fara casca, unul din astia cu pasager si cu ala care era singur dadeau gaz tare savada care e mai bun. Lucru foaaaaaaarte destept

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai mai oamenilor, nu aveti curaj. nu naeaprat sa facem record pe o distanta de 60 de mile si sa umblam prin tara, dara sa facem si noi putin spectacol intr-un loc unde ne putem desfasura si unde e putina circulatie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker
hai mai oamenilor, nu aveti curaj. nu naeaprat sa facem record pe o distanta de 60 de mile si sa umblam prin tara, dara sa facem si noi putin spectacol intr-un loc unde ne putem desfasura si unde e putina circulatie

Tu cu motorul tau sigur faci senzatie si spectacol.. sa nu mai zic de recorduri....:laugh: :cheers: :laugh: :friends: Wake up kid...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu unu zic ca e o mare porcarie sa vorbesti despre asa ceva....daca vrei fa tu in particular

ori esti si tu din ala care se uita numa' la FaF ?????

wake up kid!

chestiile alea le poate face cine stie ca poate......dar nu cred ca are nevoie sa incurajezi tu.

Aviz domnilor politisti care citesc forumul......dansul cu cagiva e un exemplu aparte , nu sunt toti asa.

asteptam alte posturi la fel de inteligente .

Numa' bine!

:friends:

 

 

ps : 10 puncte pentru originalitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca el ar vrea sa faca asa ceva, ce aveti cu omu?fiecare face ce vrea si nu toti sunt constiinciosi...ce sa zic: in ARAD sunt vreo 2 care numai din asa ceva traiesc pe motor ("figuri") si sunt si aroganti cu noi ceilalti participanti la trafic...nu cred ca Hector18 e genul astora doi!!! (sper sa nu ma insel)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acu doi ani "chickaboo" vroia sa faca niste trambuline sa sara de pe un bloc pe altul. Concluzia finala a fost sa nu-l oprim; cat atat il duce capul, atat face. In final a iesit de pe lista injurand pe toata lumea pt ca nu-l intelege nimeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sint drumuri cu gropi, sint masini care ocolesc gropile, sint masini care opresc in mijlocul drumului ca asa i s-a nazarit soferului, sint masini care intorc fara se se asigure, sint masini care schimba banda din motive necunoscute, sint soferi care vb la mobil in timp ce conduc, sint sosele pline de rahati de animale, cu motorina de la camioane, cu ulei de la te miri ce, cu praf, cu mil de pe cimp de la tractoare..

 

Si mai sint multe alte chestii care fac diferenta intre ce vezi tu prin filmele de prin alte tari si realitatea care te inconjoara, si care, ignorate, te pot face statistica...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu totii visam ceva :friends: dar putini isi indeplinesc visele...dak Ghost filmeaza si monteaza eu ma ofer sa-l fac public pentru lumea intreaga... pana in 2010 sigur vom face asa ceva HECTOR18! Sanatosi sa fim ca boala vine singura :cheers:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai mai oamenilor, nu aveti curaj. nu naeaprat sa facem record pe o distanta de 60 de mile si sa umblam prin tara, dara sa facem si noi putin spectacol intr-un loc unde ne putem desfasura si unde e putina circulatie

domnu "hector barbera" poate tu cu mito`u tau te simti G R dar poate ca unii nu se simt :grinbandit: .. specific varstei la care iti permite legea sa "manuiesti doar "A1"

no afence da tre sa te mai coci oleaca la mintiutza!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnu "hector barbera" poate tu cu mito`u tau te simti G R specific varstei la care iti permite legea sa "manuiesti doar "A1"

no afence da tre sa te mai coci oleaca la mintiutza!

@ pierroradea nu cred ca este specific varstei domnule pierroadea :banana: ...

Dak omu doreste sa fak Ghost Rider Romania de ce nu il lasati? Nu neaparat el a zis ca o sa-l faca,adica el o sa fie GHOST RIDER,ci altii care se pricep mai bine in ale moto-ului si care bineinteles care au mai multa vechime (atat ani cat si experienta era vorba :laugh: ) o sa se vada ceva rezultate pe autostrada Soarelui? :grinbandit:

Editat de MVTarts
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa-l facem soto Romanesc , tre' sa aducem un plus de originalitate - o cazatura !!! :grinbandit: Eu stiu sa cad ...frumos ! Ba chiar artistic .

Da' cine-si pune motorul la bataie ?! Doar pentru faza asta din film . Voluntari ??? :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hector18, cred ca au loc destule accidente in care sunt implicati motociclisti. Nu cred ca e cazul sa ne-o facem cu mana noastra. Iti sugerez sa stai linistit

 

MVTarts il vrei pe constiinta? Chiar nu inteleg cum poti incuraja acte sinucigase.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...