Sari la conținut

Ural


lil debul
 Share

Postări Recomandate

Din pacate sunt slabe sanse sa fie 750 nou fiindca de cand au aparut (2002) au fost vandute la pretul din occident care a tot crescut Si oamenii aia nu sunt prosti sa piarda atatia bani. Dar cine stie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 62
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cred ca e ca al meu :crack:

asa zicea si vali, cu riscul de a-si pierde casa :), deci sigur e asa. doar ca are atas :crack: .

Daca ar fi asa ar fi super...asta inseamna...multe :crack:

:crack: :crack: :crack: nicicum nu am reusit sa inteleg la ce te gandesti ... doar daca nu cumva iti sta gandul la ... inca un ural ca al tau :D.

 

 

 

sa asteptam pozele si informatiile de la dany :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Irbit? :crack:

 

 

nu pot merge repede pt.ca la ei pe 6 e craciunul si dupa 6 zile tin anul nou :crack: is intorsi si astia de la tita, noroc ca nu au atas pe stinga :crack:

poza am sa am orcum ca mia promis omul

sper sa ajung pina de craciun :crack:

Editat de dany_oldmoto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu pot merge repede pt.ca la ei pe 6 e craciunul si dupa 6 zile tin anul nou :crack: is intorsi si astia de la tita, noroc ca nu au atas pe stinga :crack:

poza am sa am orcum ca mia promis omul

sper sa ajung pina de craciun :crack:

ce grozave sunt sarbatorile astea! nu-i bai, ca si asa e iarna si e vreme destula. asa ca dany, sari cu poze cand vii :crack: .

@vali: nu fi ironic. urale noi sunt peste tot :crack: :crack: . inclusiv in romania.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo ma Drobule :crack:

 

si eu m-am dat acum 3 zile cu uralula :crack:

.... :crack: ..daca as putea m-as felicita si eu , dar tare mi-e ca ma paste o durere de aia de cap cu pitic care joaca ping-pong...

V33 e o arma de represalii in masa destul de eficienta...

...incerc si ceva filmuletze...

 

 

--- Mesaj completat în 03 Jan 2008 02:16 -------------
ural

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta-i uralul lui greti cu atasul tau? salutari baietilor :crack: !

si unde ati gasit zapada, ca pe la mine e primavara?

Dap!ai fost pomenit... :crack:

..si la noi este primavara ca a urcat temperatura peste -5...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu scuzele de rigoare , initiatorul topicului nu mai spune nimic , pentru ca nu mai intelege nimic. Ma asteptam la o discutie absolut tehnica , cu T mare. Cum am mai spus , rezistenta pieselor , performante , tuning , da , de ce nu si tuning. De unde mai gasesti piese , ce se poate adapta , cu succes , nu cirpeala ,etc. Si pentru ca nu am intilnit astfel de explicatii amanuntite , am hotarit sa procedez altfel. Sigur , Uralul ramine in mintea mea vejnic , in principal fiindca are atas si mai e si boxer. Deci la anul , pe vremea asta , cind ma intorc din tari straine , sper sa pun si eu mina pe asa ceva. Pina atunci ma mai documentez , mai cuget , mai intru pe un site. Multumesc pe aceasta cale celor care au avut timp sa ma lamureasca si pe mine cum sta treaba cu aceasta frumoasa bestie numita URAL. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...