Sari la conținut

Actiune Caritabila A Comunitatii Moto Din Bucuresti - Craciun 2007


Postări Recomandate

Am fost azi la centrul de plasament Peris unde am fost primiti cu multa caldura atat de copii cat si de ingrijitorii lor. A fost absolut minunat si a meritat din plin tot efortul, la fel ca orice actiune caritabila la care am participat. Le-am dat tuturor din centru multe dulciuri de tot felul, sucuri, jucarii, periute de dinti, farfurii si tacamuri, iar momentele in care copiii pupau jucariile primite si ne spuneau soptit "mami" ne-au impresionat enorm.

Le multumim tuturor celor care au donat si care ne-au ajutat in aceasta actiune.

Revin cu poze cand ajung acasa (acum sunt la munca).

PS - Am promis ca ne vom intoarce la acest centru cat de curand. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nenea,Nenea ...ma bag si yo, ma bag si yo .stau in Peris....desi sunt mic...mi s-au cam facut toate poftele si banuiesc ca e greu sa traiesti asa fara nik...fara dragoste afectiune,etc...aduc jucarii,dulciuri,hainutze si o suma de bani :) unde ne intalnim?:)

 

Respect! :rolleyes:

 

 

AH ... PREA TARZIU ... SCUZE ...N-AM CITIT TOT TOPICU ....VOIAM SI EU :crack: :rock: :blbl:

 

imi pare rau :(

Editat de t.H.u.G.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pun si cateva poze desi "pe viu" a fost senzational. Personal m-am atasat enorm de un baietel de acolo si pur si simplu nu mi-l pot scoate din cap. Un motiv in plus pt. a intari promisiunea facuta ca ne vom intoarce acolo cat de curand.

Editat de Purghy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos..din pacate acum am citit ! Sint sigur ca vor mai fi asemenea actiuni...voi cauta sa nu mai pierd ocazia..Am observat tirziu rubrica actiuni caritabile....

Craciun fericit tuturor..si mult respect !

Editat de aliance-steel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...