Sari la conținut

Inregistrare La Primarie!


pityu
 Share

Postări Recomandate

E ff simplu sa il inregistrezi la primarie.. sa ai acolo un contract de vanzare cumparare daca nu e nou. sau factura(dak e nou) si buletinu. si e gata.. ahahah si baniiiiii.. ai drq fac orice sa ne i-a banii din orice...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La mine a costat parca 200de mii,am dus cartea la scuter,buletin si gata.

Uite si vechiul topic cu numerele de la primarie --------> /index.php?showtopic=107041

Bafta cu inregistrarea scuterului :lol:

bai frate astia sunt culmea

io am dat 500 de mi la inregistrare , dintre care 400 cica numerele :bigstar: [mai sunt si dalea mari si urate :P ]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ..voi ati scapat ieftin ...pe mine pe mine m`a costat 120 ron ..... 80 ron inregistrarea... 20 ron numaru (de`ala mare ...si l`am intrebat pe nenea de acolo mai mici nu sunt ...cica nu ) ...cand am fost peste 3 zile sa`mi iau talonu face cica ....dar nu vrei si numar din asta mic ( e din plastic si de 2 ori mai mic decat unu de`ala care vezi pe autobuze) ...inca 20 ron ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti faci copii la buletin,acte ..tot ce ai , in dublul exemplar ca sa nu tot umbli chiar si la cerere ca poate o gresesti.sa ai bani la tine ,vezi sumele de pe acolo.in rest nu mai faci nimic ci doar te plimbi pe unde te tot trimit si dupa 2 zile te suna sa mergi dupa numar.

 

asta e pt numere galbene. adica vehicul lent cu capacitate cilindrica pana inmaxim 49.9 si viteza maxima de 45km/h.vezi sa scrie in acte astea.

itp si chesti de alea iti trebuie doar pt scooter mai mari de 50 cc

post-28557-1199659276_thumb.jpg

Editat de tttrix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.....

itp si chesti de alea iti trebuie doar pt scooter mai mari de 50 cc

Daca nu-mi cere cartea de identitate (de la rar) si inspectia tehnica, inseamna ca la voi pot sa-mi inregistrez ca "moped" si un vehicul de, sa zicem, 636 cmc? :lol:

:bigstar: Ce tara frate!

 

 

 

Bafta! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu-mi cere cartea de identitate (de la rar) si inspectia tehnica, inseamna ca la voi pot sa-mi inregistrez ca "moped" si un vehicul de, sa zicem, 636 cmc? :lol:

:bigstar: Ce tara frate!

Bafta! :P

 

tot ce ii posibil mie nu mio cerut nimic....io am numar:)) :bana :lol: na:

aveam actul scooterului unde e scris 49.3 si ca "mere pana in 45km/h

Editat de tttrix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...