Sari la conținut

Europeana-americana Vs Japo


Gixu.
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 81
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pe principiu "daca voi nu ma vreti, eu va scuip" :P :makeout: :makeout:

 

Ce luzar! :wink:

 

Ce poti sa te astepti de la un ratat, decat sa te jigneasca.

 

Nu faci altceva decat sa-mi confirmi spusele de mai sus despre acea parte 'minunata' din aceasta comunitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce poti sa te astepti de la un ratat, decat sa te jigneasca.

 

Nu faci altceva decat sa-mi confirmi spusele de mai sus despre acea parte 'minunata' din aceasta comunitate.

Incepi s-o iei rau pe aratura , pistolaru in mod sigur ratat nu este si nu e frumos sa arunci cu c.acaturi dastea spre oameni superiori tie...ratatule.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca trebuie sa recurg la artileria grea

bine bine ma sacrific eu din nou

stiati ca zx7r e cea mai tare motocicleta din lume ?:wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Diferenta intre noi e ca eu te pot jigni pe tine, dar tu nu ma poti jigni pe mine, oricat ai incerca :wink:

 

Imi cer scuze ca te-am facut ratat, nu vreau sa ma cobor la vorbe din astea si sa ma las antrenat in certuri stupide.

 

Tu ma poti jigni cat doresti,in continuare, jignirea nu isi atinge scopul decat atunci cand e resimtita de omul-țintă,intelegi?:P

 

Incearca sa fii mai echilibrat in exprimare, si mie mi-ar fi foarte usor sa-ti iau mortyy la pwla sau sa te injur si pe forum si in privat, dar nu as rezolva nimic.

 

Prefer sa ma inteleg cu lumea, am mai multe de castigat asa decat sa las frau liber orgoliului si injuriilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara intentie vad ca am initiat un topic gen pro-bike unde in locul unei discutii simple gen ...mie imi place japo pt ca....nu imi place europeana pt ca...sau americana shi viceversa s-a ajuns la cu totul altceva...s-a ajuns la un topic unde anumite persoane frustrate de statutul lor sau de faptul ca sunt luati in bazza de unii membri ai forumului se comporta ca niste tate shi incearca sa demonstreze ca barna din ochiul meu ,al lui pistolaru'...paulcanibal...etc e mai mare decat scobitoarea din al lui...Personal consider ca aia care n-au avut nici o treaba cu motoarele au dreptul sa-si de-a cu parerea dar nu sa faca din parerea lor lege...pt asta exista pro-bike(no offence) un site care are mare nevoie de atentia acestor baieti...Insider atata timp cat iei la misto forumisti valabili shi ne...le iei nus c in pwla tu ala care din experienta ta nedeclarata pari a fi un campion la moto gp , nfs shi colin mcrae...desigur toate din...tastatura...pot sa spun k esti un loozer mare frate!!! N-ai nici un drept sa comentezi shi sa iei lumea-n...pwla...Ma mir cunm dreaqu nu ti-a dat admin-ul bann pt toate cacaturile p care le versi p tastatura...Cer sa-i inchidem gura prin inchiderea topicului shi bann...C zice-ti???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si mie mi-ar fi foarte usor sa-ti iau mortyy la pwla sau sa te injur si pe forum si in privat
Nu ma calomnia, ca nu ti-am scris niciodata pe privat, si am folosit intotdeauna un limbaj decent. :makeout:

 

 

Imi cer scuze ca te-am facut ratat, nu vreau sa ma cobor la vorbe din astea si sa ma las antrenat in certuri stupide.
Vezi, alta diferenta intre mine si tine: eu nu o sa ajung niciodata sa-ti cer tie scuze :wink: :P :makeout:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca trebuie sa recurg la artileria grea

bine bine ma sacrific eu din nou

stiati ca zx7r e cea mai tare motocicleta din lume ?:P

gunoiul ala de motoreta? :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...