Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma bag si eu ca musca'n... lapte.

Da' ce faceti voi in poli la ora aia??

 

Da' ce-are ora? Nu mai functioneaza GS-ul la o ora asa tarzie in noapte? :blink:

Te asteptam si pe tine :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' ce-are ora? Nu mai functioneaza GS-ul la o ora asa tarzie in noapte? :kiss:

Te asteptam si pe tine :D

 

Pai io cred ca abia de la ora aia incepe sa functioneze mai bine :blink:)

Care e programul? Pe unde se merge?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu la cine te referi.....daca E VB DE MINE LA 21 SIGUR SUNT TREAZ......LA 9 DIMINEATA CAM GREU..........BORIS SPER CA TE-AI INCARCAT DE ENERGIE PT CA VREAU SA TE ALERG RAU...O SA TE URMARESC CU PRIVIREA CUM TE INDEPARTEZI.....

 

MERGEM IN POLI SA-L SUSTINEM PE BORIS CARE E HOTARAT SA PARTICIPE LA MARATHON,NOI NU VREM SA AIBA SOARTA SOLDATULUI GREC DE AEEA IL ANTRENAM......

PT CEI CARE S-AU MAI ANTRENAT....AZI ADUC TABLELE...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RAMANE LA 8.35......SA NU AIBA BUBURUZA ULTIMUL CUVANT INTRE ATATIA BAIETEI..............

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O SA-TI ARATE BAIETI CE UNITI SUNT,NU O SA VINA NIMENI LA CAT AI ZIS TU.........O SA VEZI SOLIDARITATE....... NOI AVEM INTODEAUNA ULTIMUL CUVANT.DECI,NE VEDEM LA 8.30..... :D :blink: :kiss: :lol: :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O SA-TI ARATE BAIETI CE UNITI SUNT,NU O SA VINA NIMENI LA CAT AI ZIS TU.........O SA VEZI SOLIDARITATE....... NOI AVEM INTODEAUNA ULTIMUL CUVANT.DECI,NE VEDEM LA 8.30..... :D :blink: :kiss: :lol: :hug:

 

Doi prieteni la bere:

1: Uite, eu in discutiile cu nevasta'mea am INTOTDEAUNA ultimul cuvant.

2: Serios?? Cum faci?? Invata'ma si pe mine!

1: Simplu. Spun intotdeauna: "Da mama, ai dreptate!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nimeni nu mi-a cerut ajutorul ever :blink:

 

 

 

Loool si sti de ce???...La fizicul pe care il etalezi...cam greu sa ceri asa ajutor... :D

Editat de Prodigy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu cu cine te certi mah :D ?

hai ca si prodigy te-a luat la ochi... atentie, militari devine zona periculoasa :blink:

 

Pai nimeni nu mi-a cerut ajutorul ever :D

think about it...

 

O SA-TI ARATE BAIETI CE UNITI SUNT,NU O SA VINA NIMENI LA CAT AI ZIS TU.........O SA VEZI SOLIDARITATE....... NOI AVEM INTODEAUNA ULTIMUL CUVANT.DECI,NE VEDEM LA 8.30..... :kiss: :lol: :hug: :lol: :D

so... blonda rulz! :P :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuzoaie pentru calitatea imajinilor, Da' "e" facute cu mobilu' din dotare... :D

 

De o ecstra-terestriala, o insectiforma uberputernica.. :lol: :kiss: :hug: :blink: :lol:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

..subtil, nu?? :D

Chiar tip-til! :D

post-29432-1213824129_thumb.jpg

post-29432-1213824145_thumb.jpg

post-29432-1213824165_thumb.jpg

post-29432-1213824176_thumb.jpg

post-29432-1213824184_thumb.jpg

post-29432-1213824194_thumb.jpg

post-29432-1213824201_thumb.jpg

post-29432-1213824209_thumb.jpg

post-29432-1213824216_thumb.jpg

post-29432-1213824231_thumb.jpg

post-29432-1213824242_thumb.jpg

post-29432-1213824252_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuzoaie pentru calitatea imajinilor, Da' "e" facute cu mobilu' din dotare... :D

 

 

Chiar tip-til! :lol:

 

 

"E" chiar belea! MUltumim mult! Gashca de betivi :kiss: Cosmine, esti chiar sexos cu umbrela, margele si palarie de pirat :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In prima oza cioparica isi umfla pieptul intr-un mare fel...

2erati bucurosi credeati ca o sa-mi ciorditi umbrela?

3 dracul degizat in copil are gropitze....

5Strumfitza il soarbe pe boris din priviri...

6,7,8 in 7 capitanul si cei doi matrozi

8 in marinimia mea o protejam pe buburuza, lucru care nu se intampla la table......

In antepenultima poza boris isi pozitioneaza mana pe piciorul cuiva......

iar in penultima se poate observa o umflatura.......la incisivul lui boris...

Unde punea buburuza aripioara in ultima? ca nu imi dau seama...

Acu am si eu o intrebare.....De ce dracu tineam noi umbrela aia deschisa?

 

M-am scos maine de ceva priviri dusmanoase....simt eu..... :lol: :hug: :lol: Sunt un drac ...stiu asta ... :D :blink: :kiss:

 

Toti rupeti perna-n doua,o viatza avetzi si pe aia o dormiti?

 

Iar nu ma trezesc dimineatza,asta e o sa dorm pe presul de la intrare.Astept o donatie care sa constea in patura si catzel...Pe patura voi dormi iar cu catzelul ma voi acoperi...Kali daca dispare Nelson (fac din el o patura daia din par de camila) sa nu il cautzi la mine..........

 

 

Se anuntza nori negri maine,deasupra baietelului...Vine careva cu o umbrela?Daca nu la el, macar la Guru poate va binecuvanteaza cu o intrare in marea spirala sa nu mai sufere nici unu....

P.S.Boris a obosit dupa ce a dus-o pe Alexandra Shinu in carca si cu casca in cap facand cate 30 de genoflexiuni la fiecare 300 m,pana la domiciliul acesteia.Acesta este motivul pt care nu a fost aici....... :D :D :D :P :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In prima oza cioparica isi umfla pieptul intr-un mare fel...

2erati bucurosi credeati ca o sa-mi ciorditi umbrela?

3 dracul degizat in copil are gropitze....

5Strumfitza il soarbe pe boris din priviri...

6,7,8 in 7 capitanul si cei doi matrozi

8 in marinimia mea o protejam pe buburuza, lucru care nu se intampla la table......

In antepenultima poza boris isi pozitioneaza mana pe piciorul cuiva......

iar in penultima se poate observa o umflatura.......la incisivul lui boris...

Unde punea buburuza aripioara in ultima? ca nu imi dau seama...

Acu am si eu o intrebare.....De ce dracu tineam noi umbrela aia deschisa?

 

M-am scos maine de ceva priviri dusmanoase....simt eu..... :lol: :hug: :lol: Sunt un drac ...stiu asta ... :D :blink: :kiss:

 

Toti rupeti perna-n doua,o viatza avetzi si pe aia o dormiti?

 

Iar nu ma trezesc dimineatza,asta e o sa dorm pe presul de la intrare.Astept o donatie care sa constea in patura si catzel...Pe patura voi dormi iar cu catzelul ma voi acoperi...Kali daca dispare Nelson (fac din el o patura daia din par de camila) sa nu il cautzi la mine..........

 

 

Se anuntza nori negri maine,deasupra baietelului...Vine careva cu o umbrela?Daca nu la el, macar la Guru poate va binecuvanteaza cu o intrare in marea spirala sa nu mai sufere nici unu....

P.S.Boris a obosit dupa ce a dus-o pe Alexandra Shinu in carca si cu casca in cap facand cate 30 de genoflexiuni la fiecare 300 m,pana la domiciliul acesteia.Acesta este motivul pt care nu a fost aici....... :D :D :D :P :P

 

 

Nu mai are voie omu' sa faca nici o miscare, ca stai tu cu geana. Nu recunosc nimic! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce faceti diseara?

 

Loool si sti de ce???...La fizicul pe care il etalezi...cam greu sa ceri asa ajutor... :blink:

Bine, tu sa nu-mi ceri ajutoru' :lol:

 

hai ca si prodigy te-a luat la ochi... atentie, militari devine zona periculoasa :D

 

think about it...

Neah, prodigy ma pricepe :kiss:

 

Cat despre "think about it" - da un exemplu concret ca sincer nu-mi vine nimic in minte acu' ..

 

LE: si mi-am adus aminte de niste glume si mi-a sarit tandara. Asa ca MASS: puteti sa ma pulit cat vreti ca merg fara plastic, e ok. Cine vrea sa-mi ramana prieten, ok, ii multumesc. Cine nu, e ok, inteleg perfect. Da' care mai face glume nesarate legate de Alexandra (a mea) chiar a terminat-o cu mine. Fara nici o caterinca, unele chestii au o limita si glumele la fel. Nu arat cu degetu' acu' dar la faza asta chiar nu mai avem discutii! Cu mine tine, faceti caterinca, radeti de mine pe ce motiv vreti voi, dar pan' la Alex.. Cam atat :hug:

 

In rest, take care si feriti-va de mine inca 3 saptamani, pan' la pastic :lol:

Editat de shinu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce faceti diseara?

 

 

Bine, tu sa nu-mi ceri ajutoru' :kiss:

 

 

Neah, prodigy ma pricepe :blink:

 

Cat despre "think about it" - da un exemplu concret ca sincer nu-mi vine nimic in minte acu' ..

 

LE: si mi-am adus aminte de niste glume si mi-a sarit tandara. Asa ca MASS: puteti sa ma pulit cat vreti ca merg fara plastic, e ok. Cine vrea sa-mi ramana prieten, ok, ii multumesc. Cine nu, e ok, inteleg perfect. Da' care mai face glume nesarate legate de Alexandra (a mea) chiar a terminat-o cu mine. Fara nici o caterinca, unele chestii au o limita si glumele la fel. Nu arat cu degetu' acu' dar la faza asta chiar nu mai avem discutii! Cu mine tine, faceti caterinca, radeti de mine pe ce motiv vreti voi, dar pan' la Alex.. Cam atat :lol:

 

In rest, take care si feriti-va de mine inca 3 saptamani, pan' la pastic :hug:

 

 

 

 

Tu ce faci acum pustiulica ai pus piciorul in prag si iei altitudine?? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu ce faci acum pustiulica ai pus piciorul in prag si iei altitudine?? :D

Nu mah, m-am impiedicat de prag :kiss:

 

Sunt un pic sictirit pentru ca cineva din afara grupului nostru a vazut niste posturi de aici, mi-a dat copy-paste si m-a intrebat " bah da tu chiar le permiti asa ceva, nu exista pic de respect" ? So, me is pissed. Plus ca iar ma xxxx sefu' ala dobitoc, cred ca e NF :blink:

Editat de shinu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mah, m-am impiedicat de prag :lol:

 

Sunt un pic sictirit pentru ca cineva din afara grupului nostru a vazut niste posturi de aici, mi-a dat copy-paste si m-a intrebat " bah da tu chiar le permiti asa ceva, nu exista pic de respect" ? So, me is pissed. Plus ca iar ma xxxx sefu' ala dobitoc, cred ca e NF :kiss:

N F ca si tine??? :D

Si ma crezi ca nu ma intereseaza de ce zic altii???...eu unul atata timp cat voi avea ocazia ma voi lua de tine si de gagik-ta si nu mi pasa daca va accepta unu altul sau chiar ea :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam liniste in zona....Iese careva pe la vreo cafea pe la 12 asa?

 

O plaja ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam liniste in zona....Iese careva pe la vreo cafea pe la 12 asa?

 

O plaja ceva?

 

Plaja in w/e. Eu as vrea sa ma duc la un strand. Se mai baga careva? O tabla, o bere... stiti voi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...