Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

De ceva vreme ma framanta un gand. Mi-a zis la un moment dat un individ

 

"Cand am devenit neserios am inceput sa ma ingras."

 

Daca e sa fiu sincera cu mine, realizez ca sunt dolofana pentru ca nu imi gestionez bine mesele, dar totusi ma plang. Cumva, pare sa aiba legatura cu seriozitatea.

 

Ce parere aveti despre legatura dintre a fi gras si a fi neserios?

 

Grasimea nu are legatura cu seriozitatea. Cand eram slab si prigajit eram tare neserios. Acum m-am mai implinit si am devenit om serios. Deci la mine e un pic invers

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

De ceva vreme ma framanta un gand. Mi-a zis la un moment dat un individ

 

"Cand am devenit neserios am inceput sa ma ingras."

 

Daca e sa fiu sincera cu mine, realizez ca sunt dolofana pentru ca nu imi gestionez bine mesele, dar totusi ma plang. Cumva, pare sa aiba legatura cu seriozitatea.

 

Ce parere aveti despre legatura dintre a fi gras si a fi neserios?

:kiss: :D :)

ce are laia cu balaia. uita-te la mine ce slab sint si nu sint nici serios :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e bataie sa anuntati si voi locul, data si ora ca facem intalnire cu aceasta okazie.

Eu pariez pe Vlad, ca pe Shinu sunt sanse sa il ia vantul si castiga Vlad prin neprezentare.

Io cred ca ma duc la Vlad si-l bat... cu palma pe umar, intind o bere, bag niste scuze si ii zic

sa stea mai chill, ca nu merita sa te enervezi pentru pokemoni satanisti creeatori de scandaluri

like je :drums:

 

Make love not war! :drums: :kiss:

N-am cu cine ac a mea-i la munca :D

 

Io zic sa te dai cu Vlad si sa terminam dracu cearta asta odata.

Nu cred ca se da "reising". Pare cam serios si rigid, sau asa il vad eu :lol:

 

De ceva vreme ma framanta un gand. Mi-a zis la un moment dat un individ

"Cand am devenit neserios am inceput sa ma ingras."

Daca e sa fiu sincera cu mine, realizez ca sunt dolofana pentru ca nu imi gestionez bine mesele, dar totusi ma plang. Cumva, pare sa aiba legatura cu seriozitatea.

Ce parere aveti despre legatura dintre a fi gras si a fi neserios?

N-au nici o legatura. Si oricum tu esti foarte ok asa cum esti. Ziceam eu mai multe da' mi-e ca dorm pe strada diseara :D :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io cred ca ma duc la Vlad si-l bat... cu palma pe umar, intind o bere, bag niste scuze si ii zic

sa stea mai chill, ca nu merita sa te enervezi pentru pokemoni satanisti creeatori de scandaluri

like je :drums:

 

 

N-am cu cine ac a mea-i la munca :)

 

 

Nu cred ca se da "reising". Pare cam serios si rigid, sau asa il vad eu :D

 

 

N-au nici o legatura. Si oricum tu esti foarte ok asa cum esti. Ziceam eu mai multe da' mi-e ca dorm pe strada diseara :kiss: :D

 

 

Opaaaa Pustiu + Anca14 = LOVE :lol:)

 

Task-ul a fost memorat.

In sufletul meu sunt un computerici.

 

 

daca nu implementezi ceva te .......ce vrei tu :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce iti mai fac mobrele?

in ce stadiu mai sint?

o mobra asteapta sa-i pun tobele si legat electrica, iar cealalta are motorul demontat aproape complet (la munca). o veste buna ar fi ca aia cu cadrul modificat a fost inmatriculata de fostul proprietar gata modificata!

si cu putin noroc (aka bani) mai fac niste completari si la DKW!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca se da "reising". Pare cam serios si rigid, sau asa il vad eu :)

 

Ei, doar par :D

Stiu un loc pe la Siriu... si altul pe la Padurea Bogatii, asa de dat mai pe serpentine, si ar mai fi unul super, 50 km de serpentine, in Cheile Cernei, dar e ceva mai departe.

Daca vrei, mergem. BTW, nu e o provocare, e o invitatie. :lol: Eu oricum ies din oras in fecare wknd. Wkndul asta ma duc sa testez niste serpentine la Veliko Tarnovo :D :kiss:

Editat de classic_vld
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei, doar par :)

Stiu un loc pe la Siriu... si altul pe la Padurea Bogatii, asa de dat mai pe serpentine, si ar mai fi unul super, 50 km de serpentine, in Cheile Cernei, dar e ceva mai departe.

Daca vrei, mergem. BTW, nu e o provocare, e o invitatie. :D Eu oricum ies din oras in fecare wknd. Wkndul asta ma duc sa testez niste serpentine la Veliko Tarnovo :D :kiss:

 

 

Vld sa nu fii putin dezamagit. Eu am fost si sunt prea putine serpentine, in schimb drum drept cat cuprinde. Daca vrei sa ramai peste noapte iti pot da si niste adrese sa-ti faci rezervare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vld sa nu fii putin dezamagit. Eu am fost si sunt prea putine serpentine, in schimb drum drept cat cuprinde. Daca vrei sa ramai peste noapte iti pot da si niste adrese sa-ti faci rezervare.

 

Multumesc frumos, am rezervat ceva. Ma duc mai mult de relax, dar daca tot sunt pe acolo, am ochit pe harta niste drumuri :kiss: Sa vedem ce si cum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK - discutie noua : unde naibii iesim in weekend? Deja classic_vld a venit cu o propunere.

Nu stiu daca lucreaza iubi in weekend... Fara ea vin, da' cu pasagera la drum lung mi-e un picut aiurea. Incep sa pierd tot mai mult din curajul nebun care l-am avut la inceput si sa devin tot mai precaut. So, daca munceste iubi, count me in!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vb cu omul cu zgomotul si acum e in vacanta in Spania. Se intoarce pe 17 si bagam masuratori. Niste beri la om si gata. E tovaras bun de-al meu.

 

Pentru cei care nu stiu e vb de firma care a vandut o parte din sonometre la RAR. Nu il injurati, omul isi face doar meseria si isi vinde marfa. Daca vedeti Bruel&Kjaer scris pe aparat inseamna ce e de la el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BBL mergi sa ne interesam de silencerele alea?

 

Am vb cu omul cu zgomotul si acum e in vacanta in Spania. Se intoarce pe 17 si bagam masuratori. Niste beri la om si gata. E tovaras bun de-al meu.

 

Pentru cei care nu stiu e vb de firma care a vandut o parte din sonometre la RAR. Nu il injurati, omul isi face doar meseria si isi vinde marfa. Daca vedeti Bruel&Kjaer scris pe aparat inseamna ce e de la el.

bere dau pt masuratori, da mi-as face si un silencer :kiss: pt siguranta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BBL mergi sa ne interesam de silencerele alea?

 

 

bere dau pt masuratori, da mi-as face si un silencer :kiss: pt siguranta

 

Daca mergem azi pot doar pana in 6 jumate. Daca nu azi mergem oricand. Am testat acum la 6000 rpm si cred ca e mai mult de 90 dB. Daca nu e prea scump m-ar tenta sa stau linistit.

 

Vad tot mai multi oameni pe topicul de Militari. Welcome everybody.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

WEu acum m-am trezit :) am citit vro ora ca sa ajung la ultima pagina , si m-am mai amuzaaat :D . E mai fain decat sa citesti ziaru cand te trezesti desii nu fac asta. SHINU FOR PRESIDENT in DORK CITY !! Noh stricati bunatate de forum :kiss: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmmmmmm... ieri am vazut pe un forum dar nu mai stiu pe unde care sunt limitele de Db permise ! Am retinut ca se incadreaza intre 71 Db si 81 Db sau 85 Db ! :kiss: Nu stiu sigur daca erau datele extrase din lege sau nu ! Daca gasesc las link-ul! Sa aveti o zi buna! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi s-a furat azi o statie totala SOKKIA 630, in valoare de 7 mii euro, zona kaufland colentina. aparatul se afla intr-o cutie voluminoasa, portocalie, pe care scrie EUROLAND. daca puteti oferii vreo informatie, ofer recompensa. rechinu .0728320091

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...