Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

si eu am pus acelasi smilley

SEE? ^^^^^^^^^^

 

poti sa ti-i dai peste cap ca la masinute, tot smilley e

Da dar nu este cum ai spus tu mai sus, adica acelasi. ^^

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nhe vedem prin politehnica care vreti sa veniti ! ne cautam si ne gasim pe acolo asa ca daca vedeti pe unii cu motoare opriti si intrebati nu fiti timizi pe la 8 asa acu estem eu cu hornet rosu laur cu cbr negru si shinu cu cbr galben-negru, ne cautam in poli !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acu 5 min am ajuns acasa si i-am indoit uneia oglinda de la masina la semafor,daca aia nu sa dat la o parte m-am bagat eu =)))) i-am luat-o cu ghidonu deci mobra nare nici pe dracu da ma facut aia in toate felurile =)) metoda noua de agatat....oglinzi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acu 5 min am ajuns acasa si i-am indoit uneia oglinda de la masina la semafor,daca aia nu sa dat la o parte m-am bagat eu =)))) i-am luat-o cu ghidonu deci mobra nare nici pe dracu da ma facut aia in toate felurile =)) metoda noua de agatat....oglinzi

 

Urat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Je a facut accident: 50 kmh, luat un cablu dintr-o intersectie cu gatu. Era la nivelul gatului meu, eu am facut 360 grade in aer in jurul lui, iubi cazut jos.. Iubi are o entorsa laba picior drept. Eu am ambele labe entorsate, genunchi stang polizat, sold stang la fel. Ahh, da si gatul zgariat si o aduncitura in el la limita taierii. Adica daca aveam 60 kmh eram decapitat :kiss: Mobra praf, nu pot descrie, dauna totala, n-am casco (in 92) dar am RCA.

 

In 2 sapt sunt sanatos, mobra nu se va putea repara iar eu oricum platesc 5 ani la ea. Stiu, e hilar ca atunci cand o data merg si eu regulamentar sa am accident, da' macar asta a insemnat supravieturea mea - asta fiind viteza legala.

 

Ce sa zic, atentie, atentie, uitati-va si in sus de acum, mergeti slow.. Daca ma puteti ajuta cu ceva sugestii in legatura cu mobra, sunt binevenite. Habar n-am daca mai pot recupera ceva, deja incep sa ma consolez stiind ca a mea cariera de motociclist s-a incheiat la o luna dupa permis.. din cauza unor muncitori incapabili probabil si a unui cablu. Daca nu recuperez nici un leu, alt motor nu-mi pot permite momentan..

 

Multumesc Laur, celor care mi-au luat motorul (nu mai stiu pe unde a ajuns, eram inca socat cand mi s-a spus) celor ce au venit sa se intereseze, care au fost chiar multi la numar. Multumesc celor care m-au sustinut si au facut tot ce-au putut sa-mi fie mai usor. Multumesc motociclistilor pentru ca mi-au fost aproape, adevarati frati. Multumesc lui iubi ca nu m-a certat si a vazut lucrurile asa cum sunt, fara sa ma invinovateasca si ca ma va sustine in incercarea de a-mi recupera ceva din paguba.

 

Si desigur, multumesc Bunelule ca ma lasi sa traiesc asa cum sunt si ca imi mai arati din cand in cand unde gresesc fara sa ma iei dintre cei vii.

 

Va pupa shinu!

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Je a facut accident: 50 kmh, luat un cablu dintr-o intersectie cu gatu. Era la nivelul gatului meu, eu am facut 360 grade in aer in jurul lui, iubi cazut jos.. Iubi are o entorsa laba picior drept. Eu am ambele labe entorsate, genunchi stang polizat, sold stang la fel. Ahh, da si gatul zgariat si o aduncitura in el la limita taierii. Adica daca aveam 60 kmh eram decapitat :kiss: Mobra praf, nu pot descrie, dauna totala, n-am casco (in 92) dar am RCA.

 

In 2 sapt sunt sanatos, mobra nu se va putea repara iar eu oricum platesc 5 ani la ea. Stiu, e hilar ca atunci cand o data merg si eu regulamentar sa am accident, da' macar asta a insemnat supravieturea mea - asta fiind viteza legala.

 

Ce sa zic, atentie, atentie, uitati-va si in sus de acum, mergeti slow.. Daca ma puteti ajuta cu ceva sugestii in legatura cu mobra, sunt binevenite. Habar n-am daca mai pot recupera ceva, deja incep sa ma consolez stiind ca a mea cariera de motociclist s-a incheiat la o luna dupa permis.. din cauza unor muncitori incapabili probabil si a unui cablu. Daca nu recuperez nici un leu, alt motor nu-mi pot permite momentan..

 

Multumesc Laur, celor care mi-au luat motorul (nu mai stiu pe unde a ajuns, eram inca socat cand mi s-a spus) celor ce au venit sa se intereseze, care au fost chiar multi la numar. Multumesc celor care m-au sustinut si au facut tot ce-au putut sa-mi fie mai usor. Multumesc motociclistilor pentru ca mi-au fost aproape, adevarati frati. Multumesc lui iubi ca nu m-a certat si a vazut lucrurile asa cum sunt, fara sa ma invinovateasca si ca ma va sustine in incercarea de a-mi recupera ceva din paguba.

 

Si desigur, multumesc Bunelule ca ma lasi sa traiesc asa cum sunt si ca imi mai arati din cand in cand unde gresesc fara sa ma iei dintre cei vii.

 

Va pupa shinu!

 

 

 

 

Salutari din Londra............ewu si fratello....aici e tare bine...seara 10 grade........mai trebuie umbklat la femei......:D

 

 

 

Shinule sorry ptr accident...incearca sa afli cine e firma care se ocupa cu cablajele in zona respectiva si da i in judecata si poti casstiga sigur....vb cu ramona te invata ea....succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal all ce mai faceti ?

 

bine mercy, bv mai baeti si fete stie cineva pe cineva care face, construieste SILENCERE pt tobe pt ca:

si a pus si baciu una bucata full race muzzy si urla de mama focului, zici ca s-au dezlantuit toti dracii din iad si merg cu garcea dupa mine

ALL THE TIME!

 

DAR ZIUA AM VOE NU?

habar nu am dar intreb si eu.................................................................................... :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fetita a dat o Cheie scurta azi :D

Initial am plecat cu un grup spre Sinaia - Predeal, sa ajungem la Sighisoara, dar de la Comarnic incepea coloana kilometrica asa ca grupul a hotarat sa se intoarca in Bucuresti. Eu inainte de Ploiesti am luat-o spre Valenii de Munte si m-am intalnit cu alt grup la Bradet, la potol :kiss:

post-13408-1218295914_thumb.jpg

Editat de paispe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca azi o sa se intoarca gasca din Bulgaria. Am fost si eu, dar in Albena, ei erau in Obzor. Din pacate nu am reusit sa ne vedem acolo sa stam la o citirica in strainatate.

 

fresh news: acuma sunt aproape de Albena, sunt in drum spre casa

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va pupa mama! Am ajuns acum o ora aproape. Ne-am imprastiat pe la casele noastre, da' tre sa povestim, am vazut o gramada de chestii misto si e musai sa mai facem macar o iesire de we.

 

Pupicei!

 

PS: Bulgaria rulz, merita!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...