Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

bbl sa ne aduci catelul.......tre sa imi fac curaj sa ies din casa,dar nu prea reusesc nu stiu de ce.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cand n-o sa mai surprind cu ce privire deocheata te uiti la prietenul meu, poate ca am sa incep eu cu faza de denial! ;)

Uff, you got it all wrong, mi-e chiar simpatic prietenul tau :) Cel mult poate ai prins o usoara urma de invidie :burnout:

 

vine si shin diseara la cearsafuri si da de bauttt ca e ziua luiiiiiii :cheers: :D

deci la 20:00

Eu am zis doar ca vin mai, nu altceva :burnout:

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uff, you got it all wrong, mi-e chiar simpatic prietenul tau :cheers: Cel mult poate ai prins o usoara urma de invidie ;)

 

 

Eu am zis doar ca vin mai, nu altceva :)

 

Sorry Shin o sa trebuiasca sa mi dai de baut alta data, nu vin la cearcafuri e prea departe si este mult prea cald.

 

o sa ies dupa meci (11.30) la o plimbarica, daca sunt si alti amatori ..........................

Editat de costin_hammer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Invidiosilor, sariti toti pe mine. Lasati ca va vad eu diseara :cheers:

 

mai stii bey table? ca ultima data numai caty a avut "tupeul" sa se "dea" cu zarurile la mine ;)

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Invidiosilor, sariti toti pe mine. Lasati ca va vad eu diseara :cheers:

[/quot

Intamplator te va apuca o indigestie dupa primele 3 partide....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buburuzo singura ta sansa sa scapi de bataie e sa-ti pui mainile in gips sa nu poti da cu zarul....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorry Shin o sa trebuiasca sa mi dai de baut alta data, nu vin la cearcafuri e prea departe si este mult prea cald.

 

o sa ies dupa meci (11.30) la o plimbarica, daca sunt si alti amatori ..........................

 

 

Unde sunt localizate cearsafurile? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde sunt localizate cearsafurile? :cheers:

o parte in dulap, restu', la terasa...

 

vizavi de Sir, are niste umbrele mari, albe.

 

je o sa presteze la a mea mobra, poate pana ce craciun o termin, in ritmul asta...

Editat de DKWraith
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anunt umanitar........Sa aduca cineva tablele ca nu am cu ce sa o bat pe buburuza.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adica noi doi n-am jucat??? Nu-i nimic ca l-am batut bine pe Stefan :cheers:

 

pai n-am jucat, ca n-ai mai avut curaj, ai vazut ca joc bine, si-am pierdut doar pentru ca erau zarurile lui Caty... masluite clar! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,

 

Va anunt oficial pe aceasta cale ca as dori foarte mult sa stiu ce si cat a consumat fiecare la terasa in aceasta seara. De asemenea, mi-ar fi de folos sa stiu si cat a lasat fiecare pentru consumatia facuta.

 

Nu incepeti cu poante si mistouri, vreau sa stiu ce a mancat/baut fiecare si cat a platit.

 

Multumesc.

 

PS: Pentru restul (care au lipsit de la eveniment) am rugamintea sa nu posteze nimic pana nu se clarifica problema. Ati ghicit, in seara asta, eu, personal, am platit 20 lei pentru o bere. Din cate stiu, nu am baut-o la bambu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am avut un beks si o cafea si am lasat 17 ron.Suma celor doua era de 11 ron.Este a 4 oara consecutiv cand nu iese nota.Noi cei care ramanem la urma trebuie sa acoperim nota cat si spaga fetelor care intamplator sau nu, azi ne-au facut loc desi toata terasa era rezervata.Nu vreau sa fiu inteles gresit,nu am nevoie nici eu si nici ceilalti care platim pt NESIMTITI de nimic de la ei acum, numai ca aceasta stare de fapt nu poate continua asa.Nu e neaparat vorba de bani ci de principiu..

Daca nu suntem in stare sa fim civilizati sa lasam ceva chelneritelor ar trebui macar sa ne acoperim fiecare nota.

Cu maxima siguranta nu se mai repeta povestea de la Nest,aici nu ne incarcam decat noi intre noi..........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru a evita nelamuririle, s-au consumat urmatoarele:

- Stella Artois (cu si fara alcool)

- espreso lung

- cola

- dunhill fine cut

- kinley

- silva bruna (asta e a mea- pret: 5,5, platit 20)

- heineken

- beck's

- nestea

- sauvignon blanc

- apa minerala perena

- salata de pui

- pizza prosciutto e funghi.

 

 

Asta este ordinea de pe bon

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...